.

.

Со попуст
60В 54ах 16С18П ли-јонска Батерија електричен мотоцикл со Две Три тркала велосипед 3ајк 315180140мм

60В 54ах 16С18П ли-јонска Батерија електричен мотоцикл со Две Три тркала велосипед 3ајк 315180140мм

DEN 1119.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Примена : моќноста на Моторот е помеѓу 200 W-1500 W ,велосипедbајк,електричен скутер,електричен скејтборд,моќна инвалидска количка, електричен мотоцикл со Две Три тркала Спецификација : Номинален напон : 60 V Излезен Напон : 44-67, 2 V Комбиниран режим : 16 серија 18 паралелен Број на батерии : 288 ќелија големина на Една ќелија : 18мм дијаметар x 65мм висина на батеријата капацитет : 54ах Димензии : 315*180*140мм (Може да се прилагоди ) Вкупна тежина : 14,4 кг околу Колото За Внатрешна заштита : преоптоварување, прекумерно празнење, преку струја, краток спој заштита батерија клетки внатре : Голем БРЕНД Клетки. Добар квалитет! Животни Циклуси : Над 1000 Пати Апликации : електрични возила, модел на авиони, електрични алати, батерии, колички За Голф, тренери за разгледување, електрични Мотоцикли ,електрични велосипеди, моќни инвалидски колички и Други . Забелешка : ако моќноста на моторот е повеќе ОД 1500 W, ве молиме контактирајте не преку е-пошта, можеме да ја прилагодиме соодветната батерија за вас, но треба дополнително да наполните!.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1464.00

Економските политорби со мала тежина ги штитат производите од нечистотија, прашина и влага Чантите се п

DEN 127.84

[Исклучителни подароци и детски играчки] Ноќта на вештерките, Божиќ, Нова Година и Денот на вineубените на

DEN 3.00

Овие мини штипки за облека се направени од природно дрво, совршено користете ги како фото клипови, клипо

DEN 3.33

1 висок алуминиум оксид.Електростатичко применето жито, за конзистентно покривање Плеви дрво, табла за �

DEN 258.40

Мултифункционалниот дизајн ја прави оваа датотека кутија роденденски подарок за пријатели, тие ќе го с�

DEN 333.92

Земја како етикетирана 100% сосема нови и квалитетни, лесни за прилагодување на должината за да одговара �

DEN 771.20

Пакетот Вклучува : 1 x Вежба Чак 1 x Стебло 1 x Клуч Забелешка : 1 Ве молиме дозволете грешка од 13 см поради ра�

DEN 1.33

Интелигентен страничен сензор, активирајте го сензорот кога има објект 10~20СМ пред областа на сензорот и

DEN 1.00

(110 / 220 V со адаптери за автомобили и ЕУ) Полнач за замена за батеријата Panasonic DMWBLF19 Индикатор за LED за памет�

DEN 1.33

Совршено осветлување на отворено : Нашите улични светла на отворено не се идеални само за осветлување, т

DEN 2.33

Планер за состаноци : Дизајнирано специјално за да направите белешки и потсетници за специјални состан�

DEN 2.67

Свеќи за ароматерапија и манифестација : Нуди прекрасна поддршка за практики за медитација и центрирањ�

DEN 2685.92

Вграден диск за прекин на дното на столицата за безбедна употреба Лесно за склопување : Следете ги упатс

DEN 0.67

Премиум материјали : држачот на подлогата за медицинска сестра е изработен од стада, сунѓер, ткаенина во

DEN 3.33

Капацитет : 6800m Ah Сите производи се овластени од CE, ROHS, FCC, ISO9001 за безбедност Строги упатства за компатиби�

DEN 1089.60

【Материјал】Изработено со висок квалитет 304 не'рѓосувачки челик, цврст, издржлив, антиоксидација, отпор

DEN 1248.00

【Телескоп со високи перформанси】 Опремен со голема отвор од 70мм и 400мм фокусна должина, спарена со 25мм �

DEN 451.20

❥ Кабинетот се справува со материјал : АБС, стакло Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на

DEN 175.84

®Големина Дијаметар На Стеблото : 2,8 мм / 0,11"; Должина На Работ : 30мм / 1,18"; Вкупна Должина : 59мм / 2,32" Пакет : 5 �

DEN 2.00

Битовите на рутерот на белците се направени со премиум карбид Прецизна основа за соодветна рамнотежа н�

DEN 262.24

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? Опис Исклучителната и декоративна печатена шема Рамазан, салфетката е различна од традицион

DEN 2966.24

Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас навреме, директно продадени од производите

DEN 0.67

Овој список е за 2 катанец Fiftured Isplays 3 цифра комбинација безбедносен код за безбедност е погоден за куфер�

DEN 3.33

【Напредно систем за наводнување】 >> Вграден тајмер за вода со високопрецизност IC чип, има целосно затво

DEN 432.00

Мека удобност 2023 облека цветна графичка блуза маица за жени сајбер понеделник се занимава со 2023 година �

DEN 2.33

Премиум материјал за цел ден удобност, Божиќен фустан за жени Направено во САД и 715 дена испорака Белешк�

DEN 687.84

Висок квалитет : Почувствувајте мазно миење, а не избледува светло отпорност на мека брчка добро згасну�

DEN 2.67

Издржлива метална конструкција Малку или без никакво собрание Висока сјајна хромирана завршница...

DEN 0.67

DIY за завиткување на подароците : Со приложениот Bowknot, можете сами да подготвите убав подарок за претстој

DEN 1.33

Зрната од песочник од песок се отпорни на абење, ефикасни и ефикасни, а абразивниот е рамномерно распоре

DEN 1.33

Работи како писател, рачен удар и стартер за дупки за дрво, метал, плочка, бетон и пластика Единствената �

DEN 2.00

силикон Тегла за лосион за патувања Големина : околу 10,5 см*5см*5см Овие шишиња со големина на патување се

DEN 329.60

Акрилните нокти на нозете се изработени од висококвалитетни материјали за ABS, кои се еден вид зелени и е�

DEN 0.67

100% полиестер Околу големината : Бидејќи нашата големина е азиска големина, работи мала, затоа ви препора