.

.

Со попуст
Uxcell месинг тркалезна цевка 7мм ОД 0,5мм Дебелина на wallидот од 100мм цевки со цевки со должина на цевки 4 парчиња

Uxcell месинг тркалезна цевка 7мм ОД 0,5мм Дебелина на wallидот од 100мм цевки со цевки со должина на цевки 4 парчиња

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

[Големина] - надворешен дијаметар : 7мм / 0,28 -инчи; Дебелина на wallидот : 0,5мм / 0,02 инчи; Вкупна должина : 100мм / 3,94-инчи [Материјал] - изработен од месинг за голема јачина, заварување, отпорност на корозија и долготрајна издржливост. [Апликации] - Најчесто се користат во DIY проекти, хоби, занаети, градежни модели, градежни украси, рамки, индустриски, производи за градинарство и така натаму. [Употреба] - Може да се прободе и да се обработи според потребната должина и може да се завари со вистинската опрема. [Беспрекорна конструкција] - Површината е лесна и достапна за прецизни апликации или ракотворби. Опис : Месинг за голема јачина, заварување, отпорност на корозија и долготрајна издржливост. Може да се обработи според потребната должина, и може да се завари со соодветна опрема. Внатрешноста е лесна и достапна во екструдирана структура или нацртана Беспрекорна месинг-цевка за прецизни апликации.Комно се користи во DIY проекти, хоби, занаети, градежни модели, градежни украси, рамки, индустриски, производи за градинарство и така натаму. Спецификација : Материјал : Дијаметар на меурчиња : 7мм / 0,28-инчен wallид Дебелина : 0,5мм : 0,5 мм / 0,02-инктотална должина : 100мм / 3,94-инч Пакет Содржина : 4 парчиња x месинг-тркалезна цевка : Ве молиме, дозволете 0,01мм-0,04мм разлика поради рачно мерење.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 303.84

1 Применливи модели : За FPV Drone Combo 2 лесни и стабилни летање, нето тежина 23,2 g (два пара) 3 изработени од трај�

DEN 1.33

Големина : Висина на стаклото : 6,5 см / 2,5 инчи; Висина на свеќата : 4 см / 1,6 инчи; Дијаметар : 5 см / 2 инчи Кл

DEN 391.84

Коска Кина Направени во САД или увезени Големина Керамичката декоративна чинија е достапна во 6inch / 7inch /

DEN 1.33

Брз и лесен начин да ја облечете вашата празнична трпеза Тоа е добра декорација За божиќ и нова година п�

DEN 2.33

Проверете ја големината пред да купите Произведено од Hobbypark, компатибил со : Redcat Lightning EP Drift, Молња EPX Pro, Sand

DEN 2.67

●Гаранција за услуга : Ние Обезбедуваме 100% Задоволство и Гаранција За Враќање На Парите Ако Имате Какви

DEN 1017.60

Торбата за врвки е направена од памук и лен Нашата мала торба за складирање е издржлива, стилска и удобн�

DEN 2.33

Природниот и еколошки материјал, безбеден и здрав, може да биде сигурен за употреба Фарма и Рустикален С

DEN 219.84

Mugen Seiki E2172 Носач на задниот центар, L / R Карактеристики : Спецификации : Вклучен број (и) на дел (во фабричк

DEN 2.33

1760 јарди / Еден ефективен опсег од една милја Светлата на индикаторот на батеријата (ниско, средно, висо

DEN 151.04

Влакната се многу густи, така што може поефикасно да ги исчисти тврдоглавите Погоден за домашна употреб

DEN 835.20

Материјал : Памук и полиестер Materialsисток материјал : ткаенина од памучна постелнина, удобна, меки и лесни

DEN 1.33

●Материјал●Куките За Палто за закачување не се лесни за кршење, против ' рѓа и антикорозија, ѕидните ку�

DEN 2255.84

Завртката од 8 одделение е посилна од најчесто користената оценка 5 Изработен е од легиран челик и има ше

DEN 1605.12

ЗАМЕНА ЗА ИНФИНИТИ Г37 ГОДИНА 2011 ЗАДЕН ТРЕПКАЧ Единица по продажба : 10 ЗАМЕНА ЗА ИНФИНИТИ Г37 ГОДИНА 2011 ЗАД

DEN 640.00

Точка : Колектор Собранието За Употреба Со : L2 Серија Вентили Број На Вентил Станици : 4 Големина Вентил П�

DEN 800.00

€Карактеристики q Механички бројач поседуваат прекрасен изглед и лесен за употреба, што може рачно да с

DEN 2.33

Компатибилен Со Хјундаи, Киа и многу повеќе Ве молиме потврдете го вашиот број на дел ОД ОЕМ ОД вашата ор

DEN 3.33

Високо конфигуриран хардвер : Брзо Реактивно и Стабилно Работење Мулти Опции, пронајдете ја соодветнат�

DEN 10164.00

ЕПДМ за отпорност на атмосферски влијанија, масла, вода и некои растворувачи Жици врзани за телото за ед

DEN 2.67

230В 50хз 40В ЗА занаетчиски проекти сам мебел и работа на дрво Рачен зафат за прецизна контрола на лепилот�

DEN 511.84

Фалсификувани за дополнителна сила и издржливост Фалсификуваниот месинг е посилен и поскап од леаниот

DEN 536.00

Керамика Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од керамика, не е лесен за бледнее и многу

DEN 244.80

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење Наши

DEN 2.00

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

DEN 6224.00

1 x N10 Пари Контра машина 1 x Надворешен LED Дисплеј 1 x Упатство За Употреба 1 x Адаптер За Напојување...

DEN 452.80

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

DEN 2.33

✈ ✈Забрзаната Испорака Обично трае 35 дена,стандардната Испорака Обично трае 746 дена за да се испорача ?

DEN 2.00

Оем Дел Броеви : 68210236АЕ [За применливите модели] ве Молиме проверете дали ОЕМ кодот се совпаѓа...

DEN 2.00

Памучна и ленена ткаенина Сите природни материјали, висат цврсто, заштедуваат простор Дизајн на прекло�

DEN 1.00

Произведено во сад Произведено Од Паркер Паркер бренд производ Димензии на пакетот : 1" L x 1" W x 1 " H...

DEN 384.00

Моторната спојка обезбедува прецизно усогласување на вратилото на моторот, го минимизира вознемирувањ

DEN 1.33

ГолеминаПакет2 Х Облека Покривни Кеси, Пакет, Вклучуваат 60 Х 50 Х 90 СМ, 80 Х 50 Х 120 СМ;Б Пакет, Вклучуваат 80 Х 50

DEN 830.40

Фустани за жени ограничен временски договор Кратки 1 / 2 3 / 4 фустани со валк ✈✈✈ ДЕЛОВИ : Обично 714 работн