.

.

Со попуст
К&засилувач; Х ПРОИЗВОДИ ЗА МИЛЕНИЧИЊА Кревет За Миленичиња Потопло, Претворете Ја Секоја Мачка Или Кревет За Кучиња Во Загреан Кревет За Мачки Или Кучиња, Водоотпо

К&засилувач; Х ПРОИЗВОДИ ЗА МИЛЕНИЧИЊА Кревет За Миленичиња Потопло, Претворете Ја Секоја Мачка Или Кревет За Кучиња Во Загреан Кревет За Мачки

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

СОВРШЕНА ТЕМПЕРАТУРА : кога се става во креветот на вашето домашно милениче, овој термостатски контролиран грејач за миленичиња со мала моќност автоматски се прилагодува на оптималните температури за домашните миленици; за разлика од човечките затоплувачи кои можат да им наштетат на миленичињата УПОТРЕБА : внатрешната грејна подлога за миленичиња обезбедува дополнителна топлина за вашето домашно милениче во нивниот омилен кревет за миленичиња, едноставно вметнете го потоплото во нивниот кревет за да создадете сопствен загреан кревет за мачки или загреан кревет за кучиња. АВТОМАТСКА ЕФИКАСНОСТ : Загреаниот грејач за миленичиња термостатски се контролира за автоматски да се загрее до нормалната телесна температура НА вашето домашно милениче САМО КОГА вашето домашно милениче е во кревет; останува веднаш над температурата на амбиенталниот воздух кога не се користи. ГОЛЕМИНА : Големиот Грејач за Миленичиња има димензии 11 "х 23,75" и користи само 13 вати моќност. БЕЗБЕДНОСТ : К к потоа автоматски се загрева до пријатни 102°F кога миленичето лежи на креветот. К К&Х не користи само делови наведени во безбедноста, ние безбедноста го потврдуваме целиот производ-за внатрешна употреба во домаќинството само со електрична струја од 110/120 волти.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 191.68

★ 【Големина】 l За вратот 14,518,5 ", ширина 1" / 25cm, должина 20,4 " / 51 см 【Оригиналните јаки од кравјо】 главно с�

DEN 2079.84

Мерења28" W x 39" L x 32 "H Дрвена рамка & 31" l x 40 " W перница покритие Куќа за вашите прекрасни пријатели Направено

DEN 2.67

МАТЕРИЈАЛИ : Изработени од материјал Од полиестерска ткаенина, удобни и мекиОбезбедува пригоден начин �

DEN 2.67

Одговара на 1318" големина на вратот и е широк 1,5" Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака за ку

DEN 2.67

Преку лакови пловечка плоча и дупка,автоматски ја контролира количината на вода Изложете одредена коли

DEN 3.33

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

DEN 191.84

Летни додатоци за миленичиња : ќе добиете тотално 8 парчиња бандани за кучиња миленичиња во хавајски сти

DEN 2.33

Пајаит е бренд што се издвојува во светот на облеката за миленичиња Нивниот фокус на удобност е очиглед�

DEN 1.33

Оваа Јака За кучиња Во Тексас е составена од цврста полиестерска мрежа со издржлива пластична тока за б�

DEN 175.84

【Здравствена стража за кучиња】 Нашата муцка со кучиња со целосна покривка за кучиња со средна големин

DEN 0.67

Димензии : 19 x 0,5 x 13 инчи Wallидната уметност е подготвена да виси не е потребна инсталација или хардвер...

DEN 287.84

【?УЛТРА МЕК КРЕВЕТ за МИЛЕНИЧИЊА – Усвојте СО полиестер направете го супер мек, мек,пријатен и не е лесе

DEN 2.33

①СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ и СОВПАЃАЊЕ се вклопува во повеќето брендови на јаки за обука на кучиња : Гармин Д�

DEN 191.84

Измерете околу вратот на вашето куче со жица или лента каде што сакате да леже јаката, а потоа додадете о

DEN 2.67

Материјал : водоотпорен оксфорд крпа + кадифен поставата + сунѓер душек Големина : 24 "Х 19,7 " Х 19,7", преклопе�

DEN 191.68

€®Премиум Материјал Q : знакот за тркалезно дрво е направен од висококвалитетен дрвен материјал кој е л�

DEN 1.33

?Фустан [ И ] : обем На Градите : 36 см / 14",обем на вратот : 29 см / 11,5", должина на телото : 30 см / 12" Qlaid јаки особен

DEN 1441.60

Материјал : Издржлив Оксфорд, Се Препорачува Да Се Исече Ноктот и Да Се Спречи Кучето да го Гребе произво

DEN 2.00

1 Лесно се облекува и прилагодува должината на јаката за да се обезбеди совршено вклопување...

DEN 0.67

Лесен за употреба : Отстранлив и машина за перење, лесен за чистење Карактеристики : Не лизгањето на днот

DEN 159.84

Вселенски џем Луни мелодиски резервоар за кучиња Top Подгответе се да играте кошарка со составот на мело

DEN 143.36

Мода Цвет Куче Јака Дизајн, мода и симпатична, чувајте ги вашите мед миленичиња повеќе шармантен, високо

DEN 494.40

Антистатички, дише, совршен квалитет 100% Сосема Нов, Висок Квалитет Може да има отстапување на големинат�

DEN 552.96

Совршен за чешлање и масажа на вашето домашно милениче за да го натерате вашето домашно милениче да се ч

DEN 335.84

Земја на потекло : Соединетите држави Број на модел : 5702 XXXLBK Поли / памучна мешавина за максимална удобно�

DEN 1080.00

Официјално Лиценциран Вашингтон Државниот Универзитет Миленичиња Таг Како Да Персонализирате : Кликне

DEN 208.00

ЈАКА ЗА КУЧЕ СО ПЕЧАТЕЊЕ ПЛАМЕНзабавната јака за кучиња е направена од супер мека и издржлива полиестер

DEN 6729.28

Микрофибер, оваа ткаенина е издржлива и апсорбира вода добро, лесна за чистење, достапно е машинско миењ

DEN 191.84

Облека за Ноќта на вештерките XL големина убава за вратот од 14 инчи, градите од 21 инчи, ве молиме погледне�

DEN 1.00

Удобната памучна маица е машинска миење за лесна грижа Примени сезона : Пролет, лето, есен, тоа е меко и у�

DEN 0.67

* Дизајн на Уринарна Колона : што одговара на навиките на кучињата Со послужавник за тенџере, вашите при�

DEN 1352.32

Спречете премногу длабоко сечење на ноктот Долготрајна и издржлива пролетна акција...

DEN 2.00

Мерења28" W x 39" L x 32 "H Дрвена рамка & 31" l x 40 " W перница покритие Куќа за вашите прекрасни пријатели...

DEN 2.33

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

DEN 3154.56

Издржлив и мек за мали средни кучиња,на прчивава,Јорки,Пудли,Питбул,булдог итн Елаборирана ткаенина, ле�

DEN 1259.20

Памук, полиестер Направени во САД или увезени Полиестер памук Црна ткаенина отпорна на дамки, пријателс

DEN 2.00

Мерење : 9 СОВЕТИ : рачно мерење дозволена грешка Тежина : 60 грама Материјал : Изработен Од Мек Полиестерс�

DEN 3.00

【Облека за облека за домашни миленици за облека за облека】 Совршени за секој ден носат, празници и фото

DEN 465.60

Лесен за употреба и чистење, многу погоден за мали и средни миленичиња Произведен со висококвалитетен и

DEN 675.20

Мерења39,5" Х 55" Х 45" Дрвена Рамка и 42,5" Х57 " Капак На Перницата Куќа за вашите прекрасни пријатели Направено

DEN 1.67

1 Специјалната декорација за роденден на кучиња на забавата го прави вашето куче слатко и модерно...