.

.

Со попуст
Сперик Силиконски Вшмукување Бебе Сад Со Капак-Бпа Слободен- Храна Одделение Силиконски-Бебиња Доенчиња И Дете Само Хранење

Сперик Силиконски Вшмукување Бебе Сад Со Капак-Бпа Слободен- Храна Одделение Силиконски-Бебиња Доенчиња И Дете Само Хранење

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Вашето ДЕТЕ Е ЗАДОЛЖЕНО-Тргни Ги Рацете, мамо! Слатко и дарежливо е да го доставите тоа пире од компири во широко отворената уста на вашето бебе, но сега е редот на бебињата да ги научат своите вештини за самохранење и да му помогнат на вашето малечко да порасне и да биде самоуверен јадач Нашиот прв сет за хранење ви овозможува да ја воведете цврстата храна на вашето бебе од почетните фази на нивните искуства со храната. ● ЦВРСТА МОЌ НА ВШМУКУВАЊЕ за ЦВРСТИНА-силните вшмукувачки чаши на дното на овој сад остануваат стабилни на мазни, чисти површини за да избегнат лизгање или превртување. Закривените рачки на секој сад им помагаат на мама или тато да му помогнат на своето бебе во хранењето додека тој или таа се потпира прво да се храни со лажица. Идеално е на послужавници или маси за столици. ● БЕЗБЕДЕН МАТЕРИЈАЛ ЗА ХРАНА-за разлика од другите производители, нашиот силикон е ослободен од пластика на база на нафта или токсични компоненти. Нашиот комплет за хранење мали деца е безбеден за употреба, безбеден за миење садови, безбеден за замрзнување, безбеден за микробранова печка, без БПА, без пвц, без фталат и без олово. ● КОНТУРНИ ЛАЖИЦИ ЗА ЛЕСНО ДРЖЕЊЕ -onomономскиот дизајн на овие лажици има совршена должина и големина што може да ги собере бебето. Најдобриот дел е тоа што тие се меки, така што не мора да се грижите за удирање или стружење на непцата. ● 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО-Нашиот силиконски сад за хранење и лажица се поддржани од нашата безусловна гаранција за задоволство. Ако некоја причина нашиот производ не ги исполнува вашите сегашни стандарди, испратете го назад кај нас за замена или целосно враќање на средствата. Нема прашања-праша. Вашето ДЕТЕ Е ЗАДОЛЖЕНО-Тргни Ги Рацете, мамо! Слатко и дарежливо е да го доставите тоа пире од компири во широко отворената уста на вашето бебе, но сега е редот на бебињата да ги научат своите вештини за самохранење и да му помогнат на вашето малечко да порасне и да биде самоуверен јадач. Нашиот прв сет за хранење ви овозможува да ја воведете цврстата храна на вашето бебе од почетните фази на нивните искуства со храната. ● ЦВРСТА МОЌ НА ВШМУКУВАЊЕ за ЦВРСТИНА-силните вшмукувачки чаши на дното на овој сад остануваат стабилни на мазни, чисти површини за да избегнат лизгање или превртување. Закривените рачки на секој сад им помагаат на мама или тато да му помогнат на своето бебе во хранењето додека тој или таа се потпира прво да се храни со лажица. Идеално е на послужавници или маси за столици. ● БЕЗБЕДЕН МАТЕРИЈАЛ ЗА ХРАНА-за разлика од другите производители, нашиот силикон е ослободен од пластика на база на нафта или токсични компоненти. Нашиот комплет за хранење мали деца е безбеден за употреба, безбеден за миење садови, безбеден за замрзнување, безбеден за микробранова печка, без БПА, без пвц, без фталат и без олово. ● КОНТУРНИ ЛАЖИЦИ ЗА ЛЕСНО ДРЖЕЊЕ -onomономскиот дизајн на овие лажици има совршена должина и големина што може да ги собере бебето.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.67

пластика Сипи Чаша : Сет од 1 парчиња детска чаша, 1 х слама и ремен од 1 парче Оваа детска чаша за вода е оп�

DEN 620.80

Класичен облик, современ дизајн : Нашите мини чаши се карактеризираат со класичен, минималистички дизај

DEN 580.80

QUILITIME OF CALLITY : ? Ние сме посветени на дизајнирање облека што одговара на вашето тело,топла, мека и удобна ш�

DEN 0.67

100% полиестер Специјални карактеристики : Мултифункционално Големината е рачно измерена и има грешка од

DEN 207.84

Со капакот НА перницата ЗА ПОДДРШКА НА АНТИЛОП НА надувување (се продава одделно), вашето дете има мека п

DEN 319.84

Флеу, полиестер, Рејон, Спандекс Сет од 3 биб на бандана 13,5in 95% Rayon / 5% Spandex Jersey Stretch Print обработен со поддршк

DEN 1.00

ЛЕСНО ЗА БЕБЕТО да СФАТИ : Силиконската Лажица За Самохранење Маркус И Маркус е дизајнирана имајќи ги пр

DEN 0.33

ПРЕНОСЛИВА АЛАТКА ЗА ЗАТОПЛУВАЊЕ ШИШИЊА користи Уникатен материјал отпорен на абење, погоден за сите в�

DEN 1.00

Овој производ вклучува две четки за шишиња со долги рачки од 10,5 инчи, секоја четка за шишиња има 3,7инчна �

DEN 223.20

Млеко Шише Вода Чаша Пијалаци Кригла Пиење Чаша Вода Шише Пластична Чаша За Пиење Млеко Чаша Транспарен

DEN 2.00

Изработен од 100% силикон за храна, нашиот комплет прибор за бебиња е безбеден за употреба, без БПА, без фт�

DEN 486.40

Затворен Систем Со Филтер Од 1 Микрон : Ја Обезбедува чистотата на вашето млеко Технологија како Што Сак�

DEN 1354.40

Материјал : Изработен од силиконски и пп материјал, безбеден и еколошки, флексибилен и недеформабилен 360

DEN 0.67

Крпа За Доење Доенчиња : ?Совршен Подарок За Туширање За Бебиња момчиња и девојчиња, најдобар унисекс по�

DEN 3.33

Памук, руно, полиестер Памук, руно, полиестер Конечно, бебиња, кои се трендовски, модни и функционални...

DEN 2.00

Мултифункционална крпа за бебиња Печатено од едната страна со уникатна шема Направено од супер меко ру�

DEN 1038.40

Храна одделение силиконски залаквентил Капакот на копчето со слама го одржува вентилот за каснување чи

DEN 3.33

оксфордска ткаенина, силикон, фланелет ГРЕЈАЧ ЗА ШИШИЊА ЗА МАЈЧИНО МЛЕКО БЕБЕ ШИШЕ ПОТОПЛО Ова шише по

DEN 1.33

100% полиестер Материјал : 95% полиестер, 5% спандекс Специјални карактеристики : Мултифункционално...

DEN 0.33

6 Прегради : 6 х 24 мл / БПА, Пвц И ФталатБесплатно ●МАТЕРИЈАЛ●100% Силикон За Храна За Дури И Капакот! Отпор�

DEN 1.67

●МАТЕРИЈАЛ за ОДДЕЛЕНИЕ ЗА ХРАНА● : оваа чаша за гајба е изработена од висококвалитетен siliconeIt е нетокс�

DEN 0.67

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 153.44

Четка за чистење на капакот на чашата 3во1, лесна во дизајнот, лесна за чистење на сите видови пукнатини и

DEN 3.33

Големини : 22 х 11 инчи / 56 х 28 см; Вклучувајќи 4 ставки; Еднострано целосно печатење; Материјал : 100% Памук (К�

DEN 367.84

Памук Направено од висококвалитетен памучен материјал, многу мек и удобен за употреба за вашето бебе...

DEN 135.84

Висок Квалитет : Изработен Со врвни материјали и исклучително внимание на деталите, дизајниран да ги на�

DEN 3.00

Висококвалитетната кригла го прави совршен подарок за секого Печатени само на најквалитетни чаши Печа�

DEN 1014.40

ПРИРОДНА ПАДИНА кога станува збор за шишиња, тешко може да се постигне добра брава Затоа Дури Ифло созд�

DEN 1.00

ПОДЛОГА ЗА МЕСТО НА МАСА ПРОТИВ ПОПАРУВАЊЕ подлогата има дизајн на вшмукување чаша, што овозможува цврс

DEN 90.72

100% памук Затворање на кука и јамка Само миење на рацете Супер мека памучна маичка плете Прилагодливо за�

DEN 0.33

детска дебела подлога За седишта За стол Изработена од висококвалитетен материјал, таа е издржлива и до

DEN 287.84

Материјал со висок квалитет, перница за поддршка на бебиња користи високо квалитетно покритие и 100% PP фи�

DEN 156.64

ГЛАВНА УПОТРЕБА : Овој пешкир се користи за обезбедување доволна заштита и простор за време на доењето С

DEN 467.20

Материјал : железо / силикон Тип : Потпичка за супа од супа / тава кујна шпатула / стек стегач Прибор за гот

DEN 159.84

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 0.67

€Голем Капацитет 450 ML® диспензерот за млеко во прав е големкапацитетот одговара на побарувачката за пи

DEN 588.80

Употреба : Торта Чоколаден Фондан УлтраЛесна Глинена Алатка, Алатка за Обликување Храна Одделение Сили�

DEN 107.52

Материјал : Направено од врвен материјал, супер мек Несоодветно удобно, пријателски за кожата за деца и �

DEN 3.33

Вклучува 2 шолји чаши, совршени за родители на повеќе деца или како резервна копија Изработен од издржли

DEN 1611.04

Носена пумпа за градите : Бесплатни раце, лесна храна навистина им дозволува на мајките да ги ослободат �

DEN 3.33

Памук Затворање на копчето Машинско Перење Изработен Од 100% Висококвалитетен Памук, Мек, Пријателски За