.

.

Со попуст
Јанкок [CAT5/5e 8 Порта Храна Преку Лепенка Панел] со Вграден Премин Преку Спојка Решетката Ѕид Планината 1u Незаштитен

Јанкок [CAT5/5e 8 Порта Храна Преку Лепенка Панел] со Вграден Премин Преку Спојка Решетката Ѕид Планината 1u Незаштитен

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

`+Се хранат Преку Лепенка Панел - категорија 5е храна-преку лепенка панели се дизајнирани за брза инсталација поле и да се спаси крајните корисници удар прекини 8-пристаништето поминува низ пристаништата за парови со панели кои се состојат ОД поврзување РЈ-45-ДО-РЈ-45 од двете страни, што овозможува брзо поврзување на жиците за лепенки без потреба од удирање на ВРВОВИТЕ на панелите на лепенките. €Cat5/5e Gigabit Ethernet-Достигне идентични перформанси на 8 инчи решетката големина 8 Свирка мрежа лепенка панел со мини форма фактор, ги исполнува ИЛИ надминува iso/IEC11801 и tia/EIA568 стандарди. Двојните БЛОКОВИ за завршување НА ИДЦ го држат кабелот во конфигурација на ѕвезди за подобра изолација на парови и сместуваат 110 или круни алатки за влијание. ●Стандардна Усогласеност Со Тестираниот Удар-пристаништата со висока Густина 8 достапни во простор ЗА монтирање НА 1u или решетка (RMS). Сите лепенки се целосно натоварени Со модуларни спојки од категорија 5е и се тестираат за да се обезбеди усогласеност со стандардите ЗА изведба НА ANSI/TIA-568 од категоријата 5e. €Тешка Конструкција-Изградена Со црно обоена челична плоча и позлатена RJ45 контактите обезбедуваат врска без корекција. Пред-жица до 8 локации, а потоа приклучете и играјте со стандардни rj45 кабли за лепенка за поврзување НА LAN, видео и аудио стриминг, надзор НА IP камерата и многу повеќе. ?Што има Во Пакетот? - Еколошка кутија за предмети вклучува 1x 8-Порта CAT5/5e Храна Преку Панел За Лепенка И 1x Основна Алатка За Мини Удар. УЛ наведени и функција на 110 тип удар надолу престанок, ќе се зголеми ефикасноста на вашата мрежа и да остане во чекор со најголема надградба во вашата мрежа. `+Се хранат Преку Лепенка Панел - категорија 5е храна-преку лепенка панели се дизајнирани за брза инсталација поле и да се спаси крајните корисници удар прекини. 8-пристаништето поминува низ пристаништата за парови со панели кои се состојат ОД поврзување РЈ-45-ДО-РЈ-45 од двете страни, што овозможува брзо поврзување на жиците за лепенки без потреба од удирање на ВРВОВИТЕ на панелите на лепенките.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1403.20

[СПЕЦИФИКАЦИЈА] : 60pins; Диелектрична Јачина : 60 V; Отпорност На Топлина : 80€ Должина : 150мм; б тип (Игла На Спр�

DEN 3.00

Репродуцирајте аудио од кој било телефон, таблет, i Pod, лаптоп или друг уред за репродукција на медиуми на

DEN 144.80

Поврзува 75 ом кабел преку ѕид Зенит каблите се одлични за поврзување на ВАШИОТ ВИДЕОРЕКОРДЕР, ДВД, ХДТВ �

DEN 1.00

RDL CP 1s Една Покривна ПлочаНерѓосувачки Челик Опис : за употреба СО RDL SMB1, DC1 и WB1 U за монтирање RDL далечинск

DEN 1.00

30Пакет 2 х 5пин 10 Пински ДВОЕН Ред ИДЦ Женски Приклучок Конектор Доаѓа со централна навртка и приклучок з

DEN 742.40

Име На Производот : Скокач Жица Дизајн : 3П / Женски; Пин Теренот : 2,54 мм Должина : 50см / 20" Главна Боја : Боја

DEN 2.33

Име на производот : 3,5 мм Малеудио Конектор За Лемење;Пол : 3 Тип на конектор : 3,5 мм Машки; Големина На Посл�

DEN 127.84

Изработен од поликарбонат термопластичен материјал за да обезбеди издржливост, флексибилност и еласти

DEN 3.00

Овој делител на фреквенција додаде прекинувач за прилагодување на квалитетот на звукот, кој може да се �

DEN 3.33

Врска без алатки Само приклучете еден кабел напред и еден во задниот дел на секоја порта Ѕидната плоча и

DEN 3.00

Споделете и префрлете четири различни аудио / видео извори НА HDMI помеѓу четири HDMI дисплеи со опционалн�

DEN 918.88

Басот на кросоверот прифаќа голема индуктивност, керамички отпорник со висока фреквенција и метален к�

DEN 2316.32

Задните монтирани плочи овозможуваат модулите да бидат рамни со предниот дел на лепенката Прифаќа мини

DEN 3.33

Рејтинг Напон / Струја : AC30 VDC60 V / 24a Max; Земја На Производство : КИНА Марка : ; Материјал : Пластика, Метал...

DEN 117.92

Име На Производот : Работ Конектор; Серија : 805 Пол : Женски; Пин Број : 62; Секоја Ширина На Пин : 2мм / 0,08" Бро

DEN 817.60

Чувајте Ја Точноста На Звукот : Разумната линија и високите стандардни компоненти обезбедуваат правиле

DEN 511.84

Ова Е Оригинален Дел! Оптимизирајте Го Звукот Со Користење На Оригиналниот Микрофон! Упатствата За Рабо

DEN 428.80

Монтирање зад секоја стандардна GFCI електрична предна плоча Прифаќа МиниКом Модули ЗА СТП и СОВЕТ, оптич

DEN 159.84

МАТЕРИЈАЛОТ СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ ОБЕЗБЕДУВА ДОЛГОРОЧНА УСЛУГАОваа Usb Табла За Пробивање е изработена од в�

DEN 835.20

ПРАКТИЧНО БЕЗ ПРЕФРЛУВАЊЕ : Кога имате повеќе аудио уреди кои треба да го споделат аудио засилувачот ил�

DEN 1.00

Празно вметнување на приклучокот за клучеви : ги покрива неискористените порти за да се задржи прашинат

DEN 103.04

Конвертира еден џек во двојна џек собранието Одлично за прилагодување на повеќелиниски харджични теле�

DEN 2.67

Пин Брои : 2 х 4 Пински; Земја На Производство : КИНА Материјал : Пластика, Електрични Делови; Нето Тежина : 9

DEN 1220.80

2 Порта дупка 1банда стандардна големина Високо влијание ABS пластика Мазна завршница со тркалезни рабов�

DEN 465.60

Засилувач на моќност : фреквенцијата на пренос е 400470 MHz, а фреквенцијата на примање е 50‑1000 MHz, половина ду

DEN 96.00

Пакетот вклучува : 2 х адаптери апликација За Антени , Безжични Lan Уреди, коаксијален кабел, WiFi Радија Над�

DEN 126.08

Пакетот Вклучува 5 парчиња 4 Пол 3,5 мм Приклучок За Поправка На Слушалки (5 Бои) Технологија за поврзување

DEN 0.33

61канален приемник со тенок дизајн; мери 16.7 инчи (W x H x d) Компатибилен СО dtsES опкружувачки звук со звучник �

DEN 1.00

Една Порта Сателитски Ѕид Плоча со 3ghz Јадење Одобрени Сплис ДИРЕКТИВ одобрени Модуларна Catv Ѕидна Плоча

DEN 1777.92

Независно дистрибуира било кој од четири хдми видео извори до четири HDMI дисплеи Поддржува резолуции на

DEN 612.80

Професионален делител со висока и ниска фреквенција, што во голема мера го подобрува звучниот ефект на

DEN 1.67

НОВ ОРИГИНАЛЕН ДЕЛ ВИСТИНСКИ!! НЕ КОПИРАЈ / КЛОНИРАЈ! БРОЈ ЗА СЛЕДЕЊЕ ВКЛУЧЕН ВО ЦЕНАТА АКО ИМАТЕ БИЛО КА�

DEN 3.33

Конкурентни Гејмери и Стримери во Живо ПРО КВАЛИТЕТ АУДИО СУПЕРИОРНО ВКЛОПУВАЊЕ И ЗАВРШНИЦА...

DEN 2.00

Земја На Производство : КИНА; Бренд : ; Материјал : Метал, Пластика Нето Тежина : 10гр; Содржина На Пакетот : 6

DEN 4799.84

ЧИСТА АНАЛОГНА ИЗВЕДБАдефинитивно искуство со слушање винил за убаво топла и природна музика, ве транс�

DEN 2.00

Жив звук од бозе брановодни звучници технологија Уживајте во непречено слушање до 4 ЦдА последователно.