.

.

Со попуст
Kpopintouch Monsta X Официјален Вентилатор Светло Стап Верзија 2 Навива Светло За К-Поп Идол Концерт Осветлување Осветлување Партија Материјали

Kpopintouch Monsta X Официјален Вентилатор Светло Стап Верзија 2 Навива Светло За К-Поп Идол Концерт Осветлување Осветлување Партија Материјали

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

ОФИЦИЈАЛЕН СВЕТЛОСЕН СТАП МОНСТА Х - еве го официјалниот Лесен Стап МОНСТА Х Вер2 за крајните станови на меѓународната реномирана 6-члена група за момчиња К-поп МОНСТА Х. Ако сте Монбебе, ова е неопходен колекционерски предмет што мора да го имате и совршен додаток што треба да го однесете на концертите НА МОНСТА Х за да ја покажете вашата блескава поддршка за вашите сакани идоли. Овој неверојатен вентилатор лесен стап Со Bluetooth 4.1 компатибилност се одликува со иконски единствен дизајн со повеќебојни светла направени за секој член НА MONSTA X. ЗАЧУДУВАЧКИ ДИЗАЈН - овој лесен стап на вентилаторот се одликува со блескав дијамантски дизајн на чиста кристална глава во форма на скапоцен камен со фандом лого центар за круна и сива рачка. Тоа е стилски фитинг за вентилатор ЗА МОНСТА Х.може лесно да се контролира со Копчето За Вклучување/Исклучување И може да ги менува поставките од осветлување, трепкање и треперење, Како и Централниот Контролен Режим за кога сте НА концерти ВО живо НА МОНСТА Х. Симболот на логото на името МОНСТА Икс Монбебе е поставен во центарот на главата како круна. БЕЗЖИЧЕН РЕЖИМ НА ЦЕНТРАЛНА КОНТРОЛА НА BLUETOOTH-Овој светлосен стап има централна контролна функција преку Bluetooth 4.1 со опсег на работа од 10m. можете да го поврзете вашиот светлосен стап користејќи ја функцијата безжичен Bluetooth и да го поставите Во Режим На Централна Контрола за да дозволите вашиот светлосен стап да ги менува светлата во боја во публиката според перформансите на шоуто во живо. Вклучете го напојувањето за да ја активирате централната контролна функција. Нормалниот режим (користејќи Копче За Вклучување/Исклучување на стапот) не работи кога работи во овој режим. ААА БАТЕРИЈА НАПОЈУВАНА-за напојување, ова бара три (3) ааа батерии.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 880.00

?●Компатибилен Со FUJIFILM X100 V камера●поминува 1 / 4 инчи20 завртки Фиксирани на дното на камерата,Го Зголему

DEN 2.00

Кохлер оригинален дел Комплет за услуги, висок проток Инженерски за промовирање на долговечноста на пр�

DEN 239.20

Целосното тело на Techskin Full Body + Contertor Contibtival со AsZenpad S 80 е специјално дизајниран со употреба на прецизна тех

DEN 415.84

3Д печурка во Облик : печурката пината за роденденска забава е дизајнирана во форма на печурки, светла и �

DEN 2.67

РАЧНА НАЦРТАЈТЕ МОТИКАДобра текстура, фина изработка, едноставен изглед, многу издржлив и практичен ПР�

DEN 223.84

【Премиум материјал】 Опфаќа шише со топла вода користете двослојни кадифени ткаенини (95%полиестер+5%спа

DEN 287.84

【Се користи за】 Нова кожа од розово злато лаптоп за тело за 2020+ лаптоп на Microsoft Surface GO и лаптоп одат 2 12,4 и�

DEN 3.33

Апликација : Може да се вклопи во кујна, чешми за мијалник, чешми за бања и лавални чешми Лесно за инстали

DEN 1.67

Делители на прачки за гардероба : Покрај тоа, ние исто така ќе ви обезбедиме добра услуга за клиенти, док�

DEN 146.08

Појас 15,44 x 55 Тип на материјал е гума Направено во Кина Тежина на пакет : 0,27 фунти Појас 15,44 x 55 Тип на матер�

DEN 1983.04

ПРОИЗВОД 1 : Перница со премиум гел се супермеки и прилагодливи за засилена удобност Производ 1 : Безжичн�

DEN 2.67

Целосното разделување во грмушка овозможува лесна инсталација и отстранување Прецизниот дизајн на Sheave

DEN 1.33

100% Полиестерски Секојдневни Есенски Панталони За Жени Панталони Со Светки Широки Панталони За Пот На Н�

DEN 1137.60

Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, осветленоста на мониторот, рачното мере�

DEN 1.33

Направено со силикон безбеден од телото Магнетно полнење За оваа ставка [стимулатор во форма на печурки

DEN 1099.20

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика Нето Тежина : 61гр; Содржина На Пакетот : 1 х Брановидна Ц

DEN 2.67

Исто така познат Како Рамо Завртки или Стриптизета Завртки Завртките на рамената имаат рамо без навој ш

DEN 188.64

Плоштад Компактен Огледало, Декоративни Патување Шминка Огледало За Жени Девојки Подароци Џеб Шминка О

DEN 1172.80

Ограничено издание Сосема нова кутија Детален надворешност Вистински гумени гуми Има отворена аспират

DEN 15714.24

Висока безбедност, микроисечен уништувач со капацитет од 8 листови; Уништува кредитни картички, ЦД а и Д�

DEN 3.00

Боја : како што е прикажано Пакетот вклучува : 15 x пластична организатор кутија Само горенаведената содр�

DEN 872.48

♛ 【Лесно за склопување】 : Не е потребна алатка за склопување, може да се собере слободно, метална решет�

DEN 1599.84

Алтернативните броеви на дел вклучуваат AP6840161 и PS12712308 120 V 60 Hz 80 W 1,5А пумпа вода низ рацете на спреј за вре�

DEN 1.33

Без мирис, безбедна и заштита на животната средина, убава и модерна Заштедете простор, цврст и издржлив,

DEN 2.67

Тип на производ : Автоматски дел Димензија на пакетот на артикалот : 14 Тежина на пакет на артикли : 5...

DEN 3.00

? [КОМПАКТЕН ДИЗАЈН] Полнач Со Боксови Компатибилен Со Paxodo Android 10 Таблет КОМПЈУТЕР PXD10069 (10 инчи) Користејќ

DEN 409.60

Специјално дизајниран за 116" Скокач Езпад 6 Про 2 во 1 Таблет / Скокач Езпад 6с Про Прозорец 10 Таблет, не од�

DEN 2.67

Удобно домашно опкружување : Термометарот хигрометар со монитор за температура и влажност обезбедува с

DEN 335.84

Објавувања : Оваа ретровизорска ретровизор компатибилна со Polaris Ranger 500 900 XP 1000 XP / Crew 2017 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023

DEN 3.33

Цврста база на чаша за вшмукување ние се одликуваме со пофини детали Размислено инженерски Цврсто приц

DEN 1.67

Соодветно за складирање, како што се кујнски материјали и крпи за бања или книги за училници Поддржувач

DEN 800.00

Зипер со единечна песна ја проширува ширината на торбата и ги одржува производите чисти и ослободени од

DEN 0.67

Трајни и силни Нашето шише со вода од не'рѓосувачки челик од 20 унци е совршено за сите видови на активно�

DEN 320.00

Пакување на мало HP 509595001 Аналогно аудио Слушалките Assy Нови 510265001 OV ROHS Модел A00012 30 дена гаранција Пакување

DEN 1.33

✅ прстен за запечатување, цртичка 448, buna n, 0,27 in ✅ Материјал : БунаН ✅ Дурометар : 70 Шор А...