.

.

Со попуст
Триаголник Микрофибер Џогер 360° Ротирачки Прилагодлив Џогер За Чистење со 4 Подлошки за Џогер И Гумен Прозорец Влажен/Сув Ѕид За Прашина Пресврт Брзо Суво Џогер Дол

Триаголник Микрофибер Џогер 360° Ротирачки Прилагодлив Џогер За Чистење со 4 Подлошки за Џогер И Гумен Прозорец Влажен/Сув Ѕид За

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

[Лесно За Инсталирање] Само треба да ја поврзете шипката и главата за џогер заедно за брза употреба На крајот од рачката има висечка дупка за лесно закачување и одводнување за лесно складирање. Обезбедува поголема површина за чистење и ви дава добро искуство за чистење. [360° Спин Четка Главата] триаголник четка е 360° ротирачки, лесен за чистење агли кои се тешко достапни. Задебелените и шифрирани влошки од микрофибер брзо ги чистат подовите. Опремен е и со дополнителна стругалка за чистење на влакнестите остатоци од џогерот. Стругалката е погодна и за чистење на прозорецот и стаклото. [Влажна И Сува Употреба] оваа четка може да се користи влажна или сува. Брзо ја апсорбира водата за 5 секунди кога е влажно. Поголемите панели го олеснуваат чистењето. Силата на електростатска адсорпција може брзо да ја апсорбира прашината и косата при суво бришење. Опремен е со 4 глави за џогер за лесна замена. [Имитација Рака Пресврт Четка] Оваа четка усвојува рака-пресврт притисни-повлече автоматски вода стискаш дизајн, нема потреба за миење на рацете, многу удобен и хигиенски. Таа е погодна за чистење на подот, плочка, прозорец, тврдо дрво, ѕид, таванот, прашина и многу повеќе. [Дизајн со долга Рачка] Дизајниран со 1.15 м долга рачка, лесно е да се исчисти високата таванска прашина.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.67

Продажба Единица : СЕКОЈ Марка : АкроМилс Материјал : Челик Боја На Кабинетот : Сива Хјуз нуди огромен изб

DEN 2.33

Комплети За Инсталација На Туш Издржливост : Конструиран од висококвалитетен цврст месинг без олово и з

DEN 264.64

Се користи за сечење, зафаќање, извртување и стегање Главата се карактеризира со директно и заоблени по�

DEN 2.00

7,5 x 7,5 инчи Блотер уметност Овој уметнички лист е 7,5 инчи x 7,5 инчи Перфорирано совршено во 900 1 / 4 инчи „јаз

DEN 492.80

Големина : 4,4 см x 4,4 см (1,7 инчи x 1,7 инчи) кога е склопено; 6,4 см (2,5 инчи) во должина кога легнува Класификаци�

DEN 142.24

Усвоен премиум и безбеден хартиен материјал, овие црвени пакети се цврсти, декоративни и практични Дојд

DEN 958.40

Собери картички станете најголемиот одгледувач на чудовишта во светот 100 картички за собирање отфрли з�

DEN 0.33

Големина на предметот 9 Инчи висок х 7,6 Инчи Широк х 4,9 Инчи Дебелина Стабилен и Цврст Дизајниран во САД...

DEN 479.84

Може да се репродуцира во модерна графика со висока резолуција или оригинална аркадна верзија Фази на р

DEN 2.33

● Тивок дизајн : надградбата за намалување на бучавата, поудобна за употреба, нема да влијае на вашата р�

DEN 5000.96

Материјал : Метал + стакло Вовед во функција : Основно позиционирање, агол на странично девијација, позиц

DEN 271.84

? Оваа тврда торбичка за патување е наменета за Skyroam Solis X Smartspot 4 G LTE Wifi Мобилни Жариште и Моќ Банка Високок

DEN 1.33

Случај за тешко патување специјално дизајниран ЗА АЈА НЕО СЛЕДНО / АЈА НЕО СЛЕДНО Про 2022 Рачна Конзола З�

DEN 3.00

Нерѓосувачки Челик ●ИДЕАЛЕН ДИЗАЈН●дизајнот на стегачот во форма на ц може да обезбеди удобно искуств

DEN 3.00

Овој случај на паричник е компатибилен само со i Phone 13 (6,1 инчи) и не поддржува други мобилни телефони ●ПР�

DEN 527.84

Girimax е професионален производител на светилки и направиле свеќи повеќе од 40 години Приоритетот на нашио

DEN 271.20

Висококвалитетна Изработка На Вкрстено Пенкало Персонализирано со Вашето Име, Иницијали или Порака...

DEN 553.60

Пакетот вклучува : секој пакет содржи вкупно 36 парчиња мулти затегнати навртки, кои имаат широк опсег на

DEN 3633.28

★ Врска : Брзо поврзете ги уредите како паметен телефон, подлога, лаптоп, компјутер, итн ★ Радио : Добра и

DEN 159.20

ДЕТ ЛОП е стрелец од прва генерација Од аркане Лион, наградуваното студио зад Обесчестениот Во DEATHLOOP, дв�

DEN 1.00

Овој пластичен модел бара склопување и сликарство Лепила, алатки, бои, итн., Се продаваат одделно 1 / 72 Ска

DEN 314.56

【Метална прицврстување за вежбање со метални плодови】 Металниот прицврстување на вежба за грицкање о�

DEN 248.00

Ефективна заменадизајнирана да одговара на вклопувањето и функцијата на штитот за прашина на сопирачк�

DEN 439.20

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба Мат�

DEN 0.33

Боја : Сребрена Големина : 40*25*25СМ Стил на производот : 36 клипови Може да се користи за чорапи, чорапи, рака

DEN 136.48

Планирање роденденска забава и барање кутии за услуга? Додадете некои задоволства на Овие Кутии За Леку

DEN 3.33

Дел # : 332831 Како Да Купите Опрема За Вежбање Делови За Замена : Лоцирајте Го Името И Моделот На Вашиот Моде

DEN 3.33

4 инчи во големина на една од нејзините страни Винил со висок квалитет Нашите налепници се отпечатени н�

DEN 1.33

Типот на производот е Ruko 109470 Ударот за челични завртки со врвот за сечење со три точки, дијаметар од 47,0мм

DEN 6708.96

Три однапред дефинирани режими на батеријаПерформанси, Издржливост и Ултра – испорачуваат од 25 часа до

DEN 287.84

Компатибилностдржете ги повеќето Телевизори од 2655 инчи до 100 фунти, со максимални дупки за монтирање на

DEN 3.00

Избрани одличен материјал, кој е Кутијата е изработена од премиум материјал, кој има долг работен век...

DEN 484.80

✅usb otg / onthego✅ : Вклучете и користете компатибилен со вашиот Google Pixel C со компјутерски периферни уреди, как

DEN 1532.80

Преносен печатач за џеб ➲ Врска преку Bluetooth на вашиот i Phone или Android уред (за i OS 8 6 до 8 часа континуирано

DEN 3.33

Дебела и Долга : Должината е околу : 15мм Без Разлика Какви Трепки Носите, Вие Ќе Бидете Најпривлечната Ли�

DEN 143.84

Пакетот вклучува 20 парчиња Црни И Сребрени Плочи "Среќен Роденден"7 инчи големина И Хартија Материјал...

DEN 1.33

Алги и железо ?●Дизајн на четири Прегради нашиот држач за садови за прибор за сребро е дизајниран со 4