.

.

Со попуст
Kingberwi 2-Ниво Бања Агол Контра Организатор, Шминка Полица За Складирање Суета Послужавник, Бања Мијалник Countertop Организаторот, Злато&засилувач; Црна

Kingberwi 2-Ниво Бања Агол Контра Организатор, Шминка Полица За Складирање Суета Послужавник, Бања Мијалник Countertop Организаторот,

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Организација за бања-организаторот на аголот за бања совршено се вклопува во малата суета за бања за да ги држите повеќето производи за лице без гужва на работните површини, исто така додадете во декорот Материјал-пластичните полици се дебели и воопшто не се слаби, атрактивните златни метални потпори можат да ги одржат вашите шалтери pleasетски пријатни! Симпатична е, цврста и исто така отпорна на ' рѓа!.7*11 инчи, работната површина на организаторот на бањата е релативно мала полица, но може да понуди точна количина дополнителен простор без да биде огромна. Лесно Склопување-Прилично лесно да се состави (нема алатки,парчиња се прилепуваат заедно), и можете да одлучите колку далеку и колку сакате да биде блиску полицата кога се склопува. Широка Апликација-Секоја контра лента е организациски скапоцен камен сам по себе! Користете го организаторот за суета за бањи, но и за решетка за зачини во кујната, станица за кафе и канцеларија. Организација за бања-организаторот на аголот за бања совршено се вклопува во малата суета за бања за да ги држите повеќето производи за лице без гужва на работните површини, исто така додадете во декорот. Материјал-пластичните полици се дебели и воопшто не се слаби, атрактивните златни метални потпори можат да ги одржат вашите шалтери pleasетски пријатни! Симпатична е, цврста и исто така отпорна на ' рѓа!.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2752.00

Сигурен материјал, бидете сигурни да го користите Исклучителна и компактен, лесен за складирање Различ�

DEN 303.84

€●ИДЕАЛЕН КОНТЕЈНЕР за СКЛАДИРАЊЕ на ГОЛЕМИНА q : нашите канистри за бања се мерат : 475 (D) СО капак, голем�

DEN 2.67

Површината за контакт помеѓу основата и отворот за хартиена крпа е опремена со влошки против абење приј

DEN 2.67

Димензии : 10 "х 3 Богата палета на акварел аква, жолта и портокалова Извајани за да создадат оптички, бран�

DEN 2.33

Направено од висококвалитетен алуминиумски материјал, издржлив, водоотпорен и отпорен на 'рѓа Дизајнот

DEN 0.67

Лесен За Инсталирање : На Ѕидовите На Бањата, Особено За Бремена Жена, Постари Лица, Попреченост, по Опер�

DEN 251.36

ПЛАСТИЧНА ПУМПА шише Погодно за полнење и чистење, само неколку минути за инсталирање ШАМПОН ПУМПА ШИШЕ

DEN 1.00

Цврстина влакна, не се плаши од тврдоглави дамки Заоблени линии на рачката, удобни и природни за држење �

DEN 899.20

【Материјал】 Овој држач за памучна топка е изработен од пластичен ПС, транспарентен пластичен материја

DEN 926.40

Големина : 10,5 (Ж) х 7 (Г) см / 4,13 (Ч) х 2,75 (Г) инчи ; Вклучуваат 4 ставки ; Материјал : пластика ; Печатење : еднос�

DEN 0.67

Кела е германски бренд за домашна облека основан во 1903 година за чување на илетрии на бистата 36,5 см 11,0 цм

DEN 2.67

Со Супер долга Нишалка : 13,8 инчи (35 СМ) Држач (инсталирајте на ѕидот) : Совршен за закачување и организира�

DEN 1.00

Теал Елегантен Начин за Осветлување На Вашиот Декор Во Бањата : овој прекрасен комплет додатоци за бања

DEN 0.33

Оваа шипка за крпи е убав и функционален додаток на секоја бања, помала или поголема Само во организатор

DEN 2.33

✅ 【【Wallид и заштеда на простор】 Овој држач за сапун со бар има дизајн поставен со wallидови за да ви помог

DEN 2.67

100% пластика Строго избраните материјали ќе ви донесат одлично искуство Дизајнот на производот е безбед

DEN 240.00

●Висококвалитетни материјали●Чаша За Тамблер за Бања изработена од чиста природна смола извлечена од

DEN 1.67

Улога : Не само за рачни кадини, туку и за облека, крпи, итн Не само за бањи или тушеви! Можете исто така да

DEN 2.00

Материјал : кожа и метал Карактеристики : Изработени од кожа, со отпорност на удар и отпорност на корозиј

DEN 1.33

Меките, неабразивни микрофиберкрпи нема да гребеат бои, палта или други површини Чистете со или без сре�

DEN 1012.80

Површината е мазна и сјајна, а раката се чувствува мека Меко и удобно чувство на раката, убави контури и �

DEN 564.16

Пластичен држач за сапун Тој е дизајниран со природна функција за одводнување што може да го одржува ва�

DEN 1.33

Големина на производот : приближно Дијаметар 1,9 инчи (4,8 см) (дно) x висина 1,7 инчи (4,3 см) Тежина на производ�

DEN 1.00

Вградена пластична чаша на дното, лесна за чистење Целосни цврсти влакна конструирани за длабоко и теме

DEN 1.33

Пластика Памучна Топка Лименки Големина : 4 Пластични памучни брисеви лименки имаат 2 пакувања / 4 пакува�

DEN 688.00

Сјаен живот : диспензерот за рачен сапун Аласио од Венко во сјајно сребро импресионира со својата практ�

DEN 432.00

Пп Произведено во САД Или Увезено Изработени од пп материјал, еколошки Работ на чашата за четки за заби �

DEN 396.80

Веќе без висечки четки за висење тоалети : Нова дизајн, шуплива четка за тоалети, нема потреба да се проб�

DEN 2.67

15% !! Џејт !! ●Брза Испорака●720 дена!!!!! Има за цел да избере побрза логистика за вас ксилокер персонализир

DEN 0.33

*【Две големини одговараат на повеќето кутии за ткиво】 : Кутијата за коцка на ткиво има две големини : кв�

DEN 168.80

Дозер за козметичка Пумпа : Шише Со Пумпа Мало И лесно, многу погодно за носење и складирање Контејнер з�

DEN 0.67

[Големина] : Подлога за Капење 79 х 49 см, Контурна Подлога Во Форма На Буквата У 49 х 39 см, 1 Тркалезен Капак н�

DEN 3.00

100% памук СУПЕР МАРИО ДИЗАЈН : Израмнете за капење или пливање забава со оваа шарена крпа за плажа со мари

DEN 1.00

●Предности монтирани На ѕид + автоматско монтирање на ѕид на диспензерот за сапун, брза инсталација Ле�

DEN 1140.80

Шината За Крпи е Изработена од нерѓосувачки Челик Носивоста Е Издржлива и Не Е Лесна За Паѓање...

DEN 401.60

【Материјал】 Овој држач за памучна топка е изработен од пластичен ПС, транспарентен пластичен материја

DEN 1193.60

ПОСТАВЕТЕ ГОЛЕМИНА : Достапно во 4пакување, секој со една големина од 10,5 См (Ж) х 7см (Д) или 4,13 инчи (Ж) х 2,75 �

DEN 159.84

* * ДВЕ ГОЛЕМИНИ ОДГОВАРААТ НА ПОВЕЌЕТО КУТИИ за ТКИВО : капакот на кутијата за ткиво има две големини : Кв

DEN 32.80

Опис Оваа ставка е пар подлога за самозагревање дизајнирана за вашиот зглоб, кој е составен од постојан�

DEN 255.84

Quality MATERIALS qualty point plastic дното и коралното руно, нелизгачко дно, без оштетување на подот, многу издржливо, о�

DEN 1.33

PP компјутер и бамбус влакна : држачот на чашата за четкичка за заби е изработен од врвен PP, компјутер и ба

DEN 1.00

Чаша за четки За заби : Мултифункционален дизајн, чаша за четкање заби, но и за држач за четки за заби и То