.

.

Со попуст
ERYUE Радио Сет, 246 Преносни КАСЕТА ПЛЕЕР USB Касета Лента-НА-MP3 Конвертор Во Компјутер AM FM Радио Вграден Звучник СО Слушалки Приклучок Шарени Индикатор

ERYUE Радио Сет, 246 Преносни КАСЕТА ПЛЕЕР USB Касета Лента-НА-MP3 Конвертор Во Компјутер AM FM Радио Вграден Звучник СО Слушалки Приклучок

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Дигитализирајте ја вашата скапоцена колекција касети во формат MP3 преку софтвер на вашиот компјутер МОЖЕТЕ да ги слушате MP3 на вашиот компјутер или да ги вчитате на вашиот пренослив музички плеер. Притиснете РЕПРОДУЦИРАЈ копче за лента за репродукција и можете да слушате музика од вграден звучник, или можете да користите жична слушалка за да слушате музика. Касетофонот работи со секакви ленти. Префрлете се на FM или AM режим, отворете ја антената под соодветен агол, свртете го копчето за радио подесување за да пребарувате единица за радио станици ја слушате радио програмата што ја сакате. Го збогатува вашето слободно време. Конверторот на лентата се напојува со 2a батерии (не е вклучен) или USB кабел за напојување. Отстранете ја батеријата кога користите USB кабел за напојување на плеерот. Пренослив дизајн, тоа ви овозможува да играте насекаде. Погоден за употреба дома, или кога правите активности на отворено како кампување, риболов, пешачење итн. Дигитализирајте ја вашата скапоцена колекција касети во формат MP3 преку софтвер на вашиот компјутер. МОЖЕТЕ да ги слушате MP3 на вашиот компјутер или да ги вчитате на вашиот пренослив музички плеер. Притиснете РЕПРОДУЦИРАЈ копче за лента за репродукција и можете да слушате музика од вграден звучник, или можете да користите жична слушалка за да слушате музика. Касетофонот работи со секакви ленти. Префрлете се на FM или AM режим, отворете ја антената под соодветен агол, свртете го копчето за радио подесување за да пребарувате единица за радио станици ја слушате радио програмата што ја сакате. Го збогатува вашето слободно време. Конверторот на лентата се напојува со 2a батерии (не е вклучен) или USB кабел за напојување. Отстранете ја батеријата кога користите USB кабел за напојување на плеерот. Пренослив дизајн, тоа ви овозможува да играте насекаде. Погоден за употреба дома, или кога правите активности на отворено како кампување, риболов, пешачење итн.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.33

Сите Decos работат заедно Deco X50 POE е компатибилен со секој друг модел DECO за да формира мрежа за мрежи Прошир

DEN 134.24

●90 СТЕПЕН USBC 31 Продолжен Кабел Q 90 Степен USB C продолжен кабел се користи за продолжување на растојанието

DEN 824.00

Изработен Од Армиран Силикон Со Висока Температура од 4 слоја Исполнете ги и надминете ги индустриските

DEN 127.84

5 во 1 Мултифункционален? Отстранување на конци од ракчиња, разделување, скалирање, сечење и црево, сите о

DEN 0.67

Книга облик книжарници со скриени складирање во собата на 2 направени од дрво насликани Скриени преград

DEN 1.67

Надворешноста на оваа пепелник е изработена од еколошка кожа PU, а ентериерот е изработен од трајна тврд�

DEN 48.00

Истегнати прстени монограмирани прстени за жени вознемиреност прстен со големина 12 музички прстени за

DEN 94.56

Елегантен ДИЗАЈН НА ПОДЛОГА, ЦЕЛОСНО ФУНКЦИОНАЛЕН и ПРАКТИЧЕН : Прекрасно изработен од јута во квадратн

DEN 1.00

● Постар Помудар Потопол Банер : овој симпатичен банер ќе донесе сладок допир во декорациите на вашата �

DEN 159.84

4 пакет сакам налепница за браник во Newујорк Издржлива налепница за декорации за винил за надворешни раб

DEN 2.00

Кабинетот Тркалезни гумени крајни капачиња е изработен од висококвалитетен гумен материјал, флексибил

DEN 2.33

Висок квалитет : материјал Од ткаенина Оксфорд, цврст и издржлив, лесен и компактен елегантен и удобен д�

DEN 1.33

Автоматско Светло За Сензор За Движење Затворено : светлината на кабинетот на сензорот за движење предв

DEN 191.68

Логото е симпатичен пингвин кој има само еден брачен другар во својот живот, што претставува единство и

DEN 959.84

Пакетот Вклучува : ќе добиете 24 мечка кадифен играчки, вклучувајќи две бои, кафеава и бела, 12 на секоја бо

DEN 3.33

Од светот На Хари Потер, Албус Дамблдор, Како СТИЛИЗИРАН ПОП винил Од Фанко! Стилизирани штандови за соб�

DEN 607.84

ОДЛИЧНА КОМПАТИБИЛНОСТ : нашата единица ЗА замена PLCTN221 е компатибилна со следните печатачи на Брат : DCP902

DEN 1396.80

●Мултифункционален● Кога Го Користите Како Ноќно Светло Треба Да Ја Покриете Акрилната Нијанса Отстр�

DEN 289.60

Костими за капење за пливање за пливање за жени, памук долна облека, жени бикини пакувања 38 HH, пливање, ју

DEN 0.33

Димензии : 16 х 1 Ѕидната Уметност Е Подготвена За ЗакачувањеНе Е Потребна Инсталација или Хардвер...

DEN 0.67

100% Полиестер Миење Раце Само Пакување : ќе добиете 1 детска наметка за дипломирање во црно, 1 капа за дипл�

DEN 0.33

●Изработен од нерѓосувачки челик од 100% хируршки степен, лесен за чистење Тие не се тенки или лесно се кр

DEN 1.33

Врвен квалитет на звукот : има два големи неодимиумски драјвери од 50мм со широк опсег на фреквенција 20~20�

DEN 3.00

3 D мрежата е хигроскопска и дише, мека нега на кожата, фикирањето е повеќе пријатно Прилагодливи еластич

DEN 448.00

100% полиестер Околу големината : Бидејќи нашата големина е азиска големина, работи мала, затоа ви препора

DEN 2.33

[ПИНТ СТАКЛО ПИВО 16ОЗ] Ништо не може да го замени пивото стакло освен уште едно пинт стакло Овие многу по

DEN 1.67

[ Применливи Модели] : бравата на бандажот на тркалото се препорачува за употреба на повеќето теренски м�

DEN 0.33

Пет прегради, на секои 150 гр семе од диња се полнат доволно за едно семејство да јаде 2 дена Со капак, може

DEN 0.33

Пинцетите за продолжување на трепките се професионална алатка за апликација за продолжување на трепки�

DEN 143.84

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

DEN 236.00

Атрактивниот дизајн на жица го подобрува вашиот дисплеј Компактен дизајн заштедува простор...

DEN 1537.60

2023 Облека модна графичка врвна кошула за девојчиња ограничен временски договор Краток ракав против гор

DEN 1160.00

Воведување На Моќта на колекцијата ГАЛАКСИ ВОЈНА на ЅВЕЗДИТЕ, која содржи некои од највлијателните и на

DEN 63.84

Заштедете 35% на 1 од секои 2 квалификациски артикли што ги купувате понудени од Lucktop Затворање на дозвола�

DEN 1.67

100% полиуретан Затворање на копчињата Оригиналната измиена памучна џемпери се во согласност со изгледо�

DEN 1206.40

Тегли За Складирање пааши, Капаци и Дихтунзи Опис : заптивката одговара само на 3 мл стаклени шишиња со д

DEN 191.68

? Лесно инсталирајте и отстранете? Лентата е самоуправа, само излупете го пластичниот филм на лентата за