.

.

Со попуст
Суџају ЕВА Туш Завеса Лагер со 12 Пластични Куки, 72х72 Инчи за Туш кабина &засилувач; Кади, 3д Камче Бања Завеси, мирис &засилувач; Нетоксични, Полу-Транспарентен

Суџају ЕВА Туш Завеса Лагер со 12 Пластични Куки, 72х72 Инчи за Туш кабина &засилувач; Кади, 3д Камче Бања Завеси, мирис &засилувач; Нетоксични,

DEN 111.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

3д Полутранспарентна Постава За Завеси За Туширање-СУЏАЈУ е дизајнирана со 3д печатење со камчиња Овој полутранспарентен дизајн пропушта светлина додека обезбедува приватност. Овој пакет вклучува и 12 армирани и отпорни на ' рѓа метални шипки и 12 парчиња пластични куки. 72х72 инчи одговара на повеќето када со стандардна големина или висок туш и погоден за прави или закривени прачки за туширање. Висок Квалитет - нашиот производ е изработен ОД ЕВА, кој е најбезбедниот материјал на пазарот без мирис, без хлор, нетоксичен за поздрава средина во бањата. Издржлив - Оваа Завеса за туширање никогаш нема да се искине бидејќи засилена со метална шипка од ' рѓа покрив, спречува истегнување или кинење на завесата за туширање. Може да се користи само како завеса или лагер. Лесно Чистење - нашата завеса за туширање е водоотпорна, потребно е само основно одржување на плакнење и бришење, може да добиете сува и чиста околина за туширање. Водата лесно се лизга и брзо се суши. Отпорен на дамки, водоотпорен чувајте ја поставата чиста и свежа за безбедна средина за туширање и кади, нема потреба повеќе да се грижите за непријатната дамка. Висококвалитетна Услуга - ако имате какви било прашања или проблеми во врска со нашите производи, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе ви го понудиме најдоброто решение. 3д Полутранспарентна Постава За Завеси За Туширање-СУЏАЈУ е дизајнирана со 3д печатење со камчиња. Овој полутранспарентен дизајн пропушта светлина додека обезбедува приватност. Овој пакет вклучува и 12 армирани и отпорни на ' рѓа метални шипки и 12 парчиња пластични куки. 72х72 инчи одговара на повеќето када со стандардна големина или висок туш и погоден за прави или закривени прачки за туширање. Висок Квалитет - нашиот производ е изработен ОД ЕВА, кој е најбезбедниот материјал на пазарот без мирис, без хлор, нетоксичен за поздрава средина во бањата. Издржлив - Оваа Завеса за туширање никогаш нема да се искине бидејќи засилена со метална шипка од ' рѓа покрив, спречува истегнување или кинење на завесата за туширање. Може да се користи само како завеса или лагер. Лесно Чистење - нашата завеса за туширање е водоотпорна, потребно е само основно одржување на плакнење и бришење, може да добиете сува и чиста околина за туширање.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.67

Капацитет : 350 мл Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Ка�

DEN 2.00

Удобен памук : 100% памучен материјал за памук за бања, мек и пријателски за кожата, густ материјал со добр�

DEN 1353.60

100% Памучна Мешавина Машинско Перење Мулти Ромпер Ромпери За Мали Деца 5 Месечно Девојче Фустан Летни Об�

DEN 1.67

Големина : 10,5 (Ж) х 7 (Г) см / 4,13 (Ч) х 2,75 (Г) инчи ; Вклучуваат 2 ставки ; Материјал : пластика ; Печатење : еднос�

DEN 0.67

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

DEN 0.33

ПРЕМИУМ СУПИМА ПамукЛакост Наследство Крпи се направени од 100% одгледувани Во Америка Супима памучни ја

DEN 1.00

Памук Земја Како Што Е Означено Мека и удобна, издржлива и цврста Површината е рамна, мека и мека Висока �

DEN 527.84

Постои полица за повлекување со прилагодлива должина има голем капацитет, силна носечка тежина и недеф�

DEN 399.84

?Висококвалитетниот материјал за диспензерот за Туширање е изработен од издржлива и отпорна на капки з�

DEN 104.80

Оставете сапун да се исуши воздухот и да спречи да биде заматен, продолжете го животниот век на сапунот �

DEN 367.84

[350 ml Види преку прегради] : На wallидот се монтира диспензерот за шампон за туширање, секој со капацитет од

DEN 1603.20

Time Време на делење : Времето на пристигнување е околу 925 дена, депонирајќи на вашата земја регион Ви благ�

DEN 0.33

Етилен_Винил_ацетат Водоотпорен лагер за завеси за туширање : Брзо сушење, водоотпорен дизајн може да се

DEN 2.67

Современ дизајн : Овој држач за четки за заби има мат црн дизајн кој ќе биде одличен за сите теми за домаш

DEN 227.20

Процес на црн лак, површинско сликарство за формирање заштитен производ, не е лесен за пукање, не е лесен

DEN 358.40

●Големина и Материјал●нишката ткаена тенџере е вклучува две големини : 18см (7,09 инчи)*0,7 см(0,27 инчи), 24см(9,

DEN 1870.40

Лесен За Инсталирање : На Ѕидовите На Бањата, Особено За Бремена Жена, Постари Лица, Попреченост, по Опер�

DEN 271.84

Вашата набавка ќе им помогне на жртвите на неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дони

DEN 0.33

Заменлива Завеса И Заштеда На Пари : Arхомијата ја комбинира завесата за туширање со ткаенина со лагер Бе

DEN 3.33

Едноставен изглед, добар во детали Складирање на кабинетот, лесно за земање Бања убавина, само за вас ко�

DEN 0.67

♥ Димезии 6,3х6,3 инчи или 8х8 инчи ♥ Стилски и елегантен, направен од одлична квалитетна кожа, со прилепув

DEN 2.33

☀Модерен И Едноставен Стил : мат црна површинска обработка, која совршено може да одговара на вашиот ст�

DEN 183.84

Рачна / спортска крпа; 15 x 22 инчи Направено од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур Тери крпа)...

DEN 304.00

Лесно за чување и организирање Заштедете простор Погодно е за ставање материјали за бања и други дневни

DEN 2.33

Носителот со вшмукување го задржува вашиот плакар и организиран, давајќи ви подобра околина Rack Shaver е ле�

DEN 2.67

Држачот на ткивата е изработен од висококвалитетен полиестер кој е издржлив и долготраен Со три страни

DEN 889.60

Полиестер [Вклучувајќи] 1 компјутер 70,8 х 70,8" симпатична завеса за туширање (180 х 180 см) ; 1 компјутер 19,6 х 31,4"

DEN 383.84

Метал+Стакло+ОгледалоИзработено од врвно стакло и метал,цврст и издржлив квалитетМеталната рамка е вни

DEN 0.33

Никогаш Не ' Рѓа : затегнувачката прачка е тешка челична цевка со висока јачина Завеса прачки нема дупче�

DEN 1.67

пластика Тркалезен Акрилен Сад : Изработен од врвен акрилен материјал, цврст, лесен и издржлив...

DEN 1377.60

Тој е мал, со мала тежина и лесен за употреба Круг дизајн, погоден за повеќето ролна салфетка и ткиво Лес�

DEN 255.84

?€Пакет и Големина : еден сет ОД 60w x 72 H (152cm x 183cm) туш завеса Завесата за туширање има 10 дупки и се испраќа с

DEN 1.33

Материјал : Тешка И Цврста Дрвена Рамка, Нелизгачка Подлога На Четири Нозе Може да Биде Нелизгачка Макси

DEN 1.67

●Материјал}овој држач за памучни топчиња е изработен од пластична ПС, проѕирен пластичен материјал со �

DEN 1571.20

[РАЗНОВИДНО СКЛАДИРАЊЕорганизаторот на алатката за коса е најдобриот начин да се ослободите од нередот

DEN 271.84

Вашата набавка ќе им помогне на жртвите на неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дони