.

.

Со попуст
Празен Спреј Шише Во Прав Фризерски Спреј Талк Во Прав Бодликава Топлина Во Прав Силиконски Стискаш Шише Во Прав Црвено

Празен Спреј Шише Во Прав Фризерски Спреј Талк Во Прав Бодликава Топлина Во Прав Силиконски Стискаш Шише Во Прав Црвено

DEN 133.44

Износ
Во форма достапна за нарачката

Исклучителен Дизајн : Само завртете го капакот за да додадете прав и стиснете го со раката за да испрскате прав, со добра еластичност, па дури и прскање во прав Широко Применливо : бодликава топлина во прав, талк во прав, влакна за коса во прав, хемиско чистење на косата меки прав и други прашоци може да се чуваат и користат. Лесно Ракување : Притиснете рамномерно, рамномерно прскајте во прав, заштедете време и напор. Користете шише со спреј за да ги распределите влакната порамномерно низ косата. Пренослив Дизајн : шишето со спреј во прав е лесно, многу лесно и мало, лесно за носење и има голем капацитет за складирање на секаков вид прав. Квалитетен Материјал : шишето со спреј во прав е составено од квалитетни СИЛИКОНСКИ СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Телото на силиконското шише има ефект на лизгање, и невкусно, безбедно и здраво, и на телото. Исклучителен Дизајн : Само завртете го капакот за да додадете прав и стиснете го со раката за да испрскате прав, со добра еластичност, па дури и прскање во прав. Широко Применливо : бодликава топлина во прав, талк во прав, влакна за коса во прав, хемиско чистење на косата меки прав и други прашоци може да се чуваат и користат. Лесно Ракување : Притиснете рамномерно, рамномерно прскајте во прав, заштедете време и напор.

Главните својства

Item Type:
Spray powder bottle
Material:
ABS, silicone
Uses:
Extrude powders such as hair increasing fibers, prickly heat powder, etc. (empty bottle)
Package List:
1 x Hair Spray Bottle :
Избор на купувачот
DEN 1.00

Што Е ТОА : Чист, Рачно Изработен Кармин Со Боја Со Големо Влијание + Врвна Хидратација,За Целодневно Нос�

DEN 928.00

ФОНДАЦИЈА ЗА ЦЕЛОСНА ПОКРИЕНОСТ : формулата за градење, без ленти обезбедува средно до целосно беспреко

DEN 2.67

Мат кадифена глазура за усни, нежна и лесна за нанесување, лесни и лепливи усни 6 бои усна глазура, нето с�

DEN 2.67

Неразреден и Жив Издржлив и Еластичен Животните Суровост Слободен Произведено во САД Треперлива Основ�

DEN 2.00

?100% Сосема нов и висок квалитет ?Со совршен пакет, подготвен е како роденденски подарок за пријателите и�

DEN 85.92

€Содржина На Пакетот : Сјајната Сенка За Очи Доаѓа Во Различни Бои, Можете Да Изберете И Според Вашата Д�

DEN 2.67

Поради Влијанието На Светлината, Вистинската Боја Може Да Биде Малку Поинаква Од Сликата Можеш Да Разбе

DEN 158.08

Одлично за покривање на веѓите и градење на нос на кловнМожете да го користите нашиот комплет за восок з

DEN 0.67

#1 Палета За Контурирање Лесен за мешање, свилен мазен формат во прав Технологија За Филтрирање Со Висок�

DEN 3.00

Трае Цел Ден : Без Разлика дали Станува Збор За Собир На Пријатели, Роденденска Забава или Состанок, Водо

DEN 452.80

Кремаст Хидратантен Кармин : оваа богата, кремаста формула за кармин со Шеа Путер остава зад себе сензуа

DEN 1.67

Боја 04 Средно средно до темно кафеава (неутралноладно) Непромислен молив за веѓи со прилагоден врв кој

DEN 30.24

Оваа Сенка За Очи Е Комбинација со Две бои, Уникатен Кружен Дизајн , Две Сенки За Очи Со Иста Боја со Разл�

DEN 39.84

Долготраен И Лесен За Нанесување : Долготраен Висок Фактор На Сјај, Водоотпорен И Раширен, Што Ви Дава Уд

DEN 272.00

Информациите подолу се само по пакет Помада За веѓи : Скроти ги и врамете ги веѓите Со Професионална Шми�

DEN 21.60

Пренослива Големина, Лесна За Носење Нето Содржина : 2 Пакетот Вклучува : 1 парчиња / сет Кармин Ефект : +Тр�

DEN 235.68

Доаѓа во 2 пакет за дополнителна заштеда Класичен молив за очи со нежен врв на блендерот Отпорен На Вода.

DEN 88.32

Ако Имате Било Какви Прашања Ве Молиме Контактирајте Не На Време, Ние Ќе Ви Служиме 24 Часа На Ден Совршен

DEN 2.00

Повеќе Светкави Бои оваа палета на дијамантски сјајни сенки содржи 40 различни бои, секоја боја е уника

DEN 1.33

[Совршено Пакување] Овој Течен Комплет За Ајлајнер Има Совршено Пакување, Тоа Е Најдобриот Подарок За Шм

DEN 0.33

[ Откријте Ја Нашата Шминка] : Ние Сме Бренд За Шминка Роден Во Азија, Ги Интегрира Врвните Добавувачи и С�

DEN 143.84

Креативен Дизајнприврзокот за клучеви го прифаќа класичното совпаѓање на бојата на стариот цвет, прено

DEN 1120.00

И : Материјали За Чистење За Одржување На Усните Меки И Хидрирани Кога Маглата Формира Мека Текстура, Ка�

DEN 56.80

Мазна и мешана сенка за очи со поларизирана пигментна технологија Живописни мат и треперливи нијанси з�

DEN 124.00

ЦЕЛОДНЕВНО НОСЕЊЕ : Богата, живописна боја на усните која може да трае и до 24 часа ЛЕСЕН ПРОЦЕС ВО ДВА ЧЕК

DEN 91.04

Кармин со висок сјај Одамна Последно Носење Висок Сјај Како Сјај Навлажнувачки Сјај Хипоалергично Нема

DEN 2.00

Информациите подолу се само по пакет ПОСТАВЕТЕ ГИ ВЕЃИТЕ СО ГЕЛ ЗА СИЛНО ДРЖЕЊЕ Лакови и ореоли Цврсто Д

DEN 2.67

●Обемна Маскара Уникатно Формулирана Ја совршената секојдневна маскара Нашата црна маскара ги раздво�

DEN 1.00

ПОСТИГНЕТЕ ПОХРАБРИ, ПОПОЛНИ ВЕЃИ брзо и природно со Напреден Серум За Раст На Веѓите НА ОЧИТЕ ОД ЛУКСРО

DEN 223.36

Интензивно пигментирана сенка за очи со ограничено издание Создаден исклучиво за Нарс Врзани Со Работ �

DEN 2.67

Бакнеж Њујорк Магичниот Печат за Веѓи е толку природен, мал и лесен за носење Може да се стави во џебови �

DEN 135.84

[Мек Тон] , Проегирна, Природна, Убава Боја На Усните Содржи Високо Навлажнувачки Состојки За Одржување �

DEN 160.00

Коректор Со Гел Осветлува како што покрива Кожата изгледа веднаш посветла Опис На Производот Maybelline® Dream

DEN 159.20

●Целодневна Нега На Усните + маслото за усни може да ја исчисти кожата што старее, да се нанесе на усните

DEN 383.84

СИТЕ ВО ЕДЕН СЕТ ЗА ПОДАРОЦИ ЗА ШМИНКАкомплети за шминка за тинејџери, палета за шминка, вклучувајќи 82 Б�

DEN 143.04

●Пакување и Големина●вкупно 52 листови привремени тетоважи со уникатни и убави дизајни во еден сет Вкл�

DEN 670.40

Мирисна Вистински месечината Сјај брендирани производ Направено Во Обединетото Кралство...

DEN 3.33

Затемнет Сјај За Усни : Инстант Сјај Со Боја Благодарение На Овој Прекрасен Затемнет Сјај За Усни Ако Им�

DEN 2.00

Карминот Има Нежен Изглед, Лесен И Компактен, Лесен За Носење, Може Да Ги Создаде Вашите Усни Во Секое Вр�

DEN 127.84

L Shimmer Spray Spray Заклучете го вашиот изглед со нов спреј за поставување Shimmer, специјално формулирана за ваша

DEN 3.33

Оваа Плата За Сенки За Очи Направена Од Материјал, Нема Да Ја Иритира Вашата Кожа Долготрајни Бои И Не Е �