.

.

Со попуст
125 Парчиња Голема Училница Дрво Огласна Табла Постави 47 х 46 Инчни Пролетни Дрвја За Огласна Табла Точка Пеперутка Лисја Цвеќиња Исечоци Добрина И Добредојде Сончев

125 Парчиња Голема Училница Дрво Огласна Табла Постави 47 х 46 Инчни Пролетни Дрвја За Огласна Табла Точка Пеперутка Лисја Цвеќиња Исечоци

DEN 247.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Задоволете Ги Декоративните Потреби : ќе добиете 1 сам декор за банер со голема позадина на дрво околу 47 х 46 инчи/ 120 х 118 см, 40 исечоци на бувови, 7 парчиња добредојдени исечоци на бувови, 70 парчиња лисја исечоци, 5 букви од огласна табла, 1 парче јаже и 200 точки на лепак; Украсите со пролетни елементи можат да додадат живот и енергија во училницата, овозможувајќи им на учениците да имаат удобно опкружување за учење Деликатни и Привлечни : украсите на огласната табла главно се составени од позадината на големото дрво и шарената був и лисја, привлечни и нежни, можат брзо да ги привлечат очите на луѓето, да им дадат на луѓето поволно, топло, среќно чувство, исто така можете ДА НАПРАВИТЕ САМИ според вашите сопствени преференции. Квалитетни Украси во Училницата : голем банер за позадина НА дрво сам е изработен од квалитетен полиестерски материјал, со јасно печатење, безбеден и сигурен, не е лесен за бледнеење или кршење по миење и пеглање, може да се нанесува на таблата како декорација долго време; Исечокот е изработен од квалитетен картон, лесен и силен, може да биде добро фиксиран, погоден за активности за класификација, активности на шаблони, декорација на табла во пролетна училница. Позитивна Средина За Учење : можете да додадете топлина и позитивна атмосфера за проучување на просторот со објавување шарени исечоци од различни големини или слики на деца на украси на вратите во училницата и учениците да ги запишат нивните имиња, мото, соништа, цели, аспирации и многу повеќе. Каде Да Се Користи : набавките за огласна табла во училница се погодни за декорација во училница, декорација на огласна табла за пролет, декорација на ѕид во спалната соба, активности на часови, календарски маркери, самостојни пролетни дрвја, огледала, врати, прозорци, маса и други локации сакате да додадете пролетна атмосфера, дозволувајќи им на луѓето да имаат среќно расположение.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 623.84

100% полиестер Затворање на влечење Nike DriFit технологијата ја придвижува потта од вашата кожа за побрзо исп

DEN 1605.12

✅ Ставка : Рака за полица ✅ Капацитет на тежина : 20 lb ✅ Материјал : пластика ✅ Боја : црвена ✅ Земја на по�

DEN 1.00

ЕКСТРА ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА : 72"(183см) Х 27"(68см);Дебелина : 5мм;тежина : 2,8 фунти (Прибл)Подолги И Пошироки Од Обичн

DEN 541.12

Овој опсег На Дебеломер и Разделувачи се најдобрите алатки од нивниот тип Дизајнирани за сигурни, точни

DEN 1008.00

Овој случај е компатибилен Со Табулаторот Samsung Galaxy Таблет За Ослободување 10,5 SMT590 / T595 / T597 2018 Тоа нема да р

DEN 639.84

Вклучува по еден од секој мек снег снег, сценски цемент, сценски распрскувач и четки за боја на MYD Мека с�

DEN 366.24

100% пластика ? ️? ? Погодно е да чувате и класифицирате разни артикли, како што се козметика, канцелариски

DEN 702.40

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

DEN 0.33

Единствена завршница : Бронзена завршница со масло од бронзена, испорачува богата, темно кафеава, стари�

DEN 555.20

Користете заоблени пинцети за да ги одделите природните трепки на клиентите Потоа користете права пинц

DEN 3.00

Заштитник на екранот за ОНН 7 "таблета / онр сурфа 7" Гаранција за замена на животниот век на живот без ри�

DEN 387.20

Механизмот за пенкало што се повлекува со извртување гарантира дека мастилото ќе трае долго време25 " до�

DEN 932.80

Дерби Ден Партија Тема Оваа ставка е голема вредност! Вклучува 1 капак на табелата по Пакет Одлична Деко�

DEN 223.68

Брза и точна усогласување на перката Број на модел : 2231 Димензија на пакетот на артикалот : 2 Тежина на па�

DEN 1.33

♥ Големина и количина Големината на овие навртки за навртки е М3 метрика Опсег на занитки : вкупната кол

DEN 430.40

Голем јасен ЛЦД со задно осветлување Алармантно поставување на задното осветлување Предупредување за �

DEN 0.67

NEC Display Onsite Exchange преку ноќ Продолжена гаранција 5 година гаранција на лице место размена електронска �

DEN 812.80

Тешка професионална сечило на тврдо тело, премија Свифт сечење (регистрирана трговска марка) Наменето з

DEN 3.00

Qualy Pack® : ова платна за сликарство пакет со 48 празни платно одбори, вклучувајќи 8 големини4*4",4*6",5*6",6*6",8*10",10*

DEN 3.00

Достапен е USB / Audio Jack / Bluetooth интерфејс Bluetooth 4,0 ниска енергија i OS, Android и Windows Димензии 2,52 инчи (64 мм) x 1,93 и�

DEN 3.00

Капки За Мини Џем : ПРИМЕНЛИВОСТ : Погоден За колачи, сладоледи, мини колачи, вафли, детски цртежи, кујнск�

DEN 2865.60

Направено со убава кожа од телешка кожа со полно зрно која има длабоки тонови на бои и изгледа подобро к�

DEN 1198.40

Зипер со единечна песна ја проширува ширината на торбата и ги одржува производите чисти и ослободени од

DEN 1788.80

Пескарење тркало со груба решетка за висока стапка на отстранување на материјалот Флексибилно тркало з

DEN 612.80

За десктоп за проширување на Seagate 100240 V ~ 5060 Hz 0,7 A максимален влез DC Големина на приклучокот : Тип A : 5,5 mm x 2,5�

DEN 1174.40

Димензии на пакетот : 23,38 L x 22,69 H x 13,75 W (инчи) Тежина на пакет : 13 фунти Земја на потекло : Соединетите држав�

DEN 1.67

Торба за предиво со голем капацитет : торбата за складирање на предиво е во состојба да складира различн

DEN 1275.20

Нулта назад со висока торзионална вкочанетост за голема точност и повторливост Произведено од алумини�

DEN 1439.84

Метал топлински пиштол штанд (одговара на Hg 2620 E до HL 1820 S) Нуди флексибилност на операцијата без раце...

DEN 1.33

Замена горилник авион Одговара На гроен ТДХ40 и ТДХЦ40 котлиња со јакна со пареа Одобрено од производител

DEN 2.67

[Компатибилен со батерија] Заменска батерија за алатки за напојување Kress 144 AFB Сите батерии се сертифицир

DEN 271.84

Големина на случајот 8,5 "W x 5,5" L Разновиден и простран случај на црно молив со печатен капак...

DEN 6121.28

Design Дизајн на стабилна и виткање : Оваа пластична кутија за складирање може да се нареди по складирање н�

DEN 2812.32

Овој бербер килим, обезбедува дополнителна удобност за вашите клиенти, висококвалитетна пумпа за нозе �

DEN 1987.20

Овој вентилатор за компјутерски случај е идеално решение за да го изладите вашиот уред Понудете одличн�

DEN 799.84

【Симпатична дигитална камера за деца дизајн на мини големина, погодна за мали раце на децата; Со предни

DEN 1044.80

Тип На Производ : Лабораториско Снабдување Количина На Пакетот : 1 Прецизна контрола на температурата за

DEN 3.00

100% Воздушен Слој €Среќен Божиќ Денот На Благодарноста Среќен Ноќта На Вештерките Дозвола Црн петок Сај