.

.

Со попуст
Ротациони датотеки на 6мм Шанк со единечен исечен карбид бит тип k ротационо мелење за метална алатка за обработка на дрво 1 парчиња

Ротациони датотеки на 6мм Шанк со единечен исечен карбид бит тип k ротационо мелење за метална алатка за обработка на дрво 1 парчиња

DEN 524.48

Износ
Во форма достапна за нарачката

Сетови за бит од дрво The carbide alloy rotary file is the fitter and mold labor's indispensable advanced tool, its characteristic is substitutes for the belt handle small grinding wheel and the non-dust pollution, the service life is equal to several hundred belt handle small grinding wheel, convenience grasps, Користете да бидат едноставни, безбедни сигурни, значително ја намалуваат мануелната рачна работа, намалете ги трошоците за производство. Сетови за бит од дрво. The carbide alloy rotary file is the fitter and mold labor's indispensable advanced tool, its characteristic is substitutes for the belt handle small grinding wheel and the non-dust pollution, the service life is equal to several hundred belt handle small grinding wheel, convenience grasps, Користете да бидат едноставни, безбедни сигурни, значително ја намалуваат мануелната рачна работа, намалете ги трошоците за производство. Дрво вежба за бит, поставени на датотеки со датотеки 6мм, 6мм Шанк, единечен исечен карбид, бит тип тип k Ротационо мелење за метална алатка за обработка на дрво 1pcsapplication : Употребата на ротационата датотека со легура на карбид е исклучително широко распространета, апии во производството на обработка на калапот.

Главните својства

Type:
K
Material:
Carbide
Shank:
6mm
Flute:
Single Cut
Note:
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item.:
Package Including:
1pc Rotary Burrs :
Избор на купувачот
DEN 1.33

100% памук и постелнина Направени во САД или увезени Почитувана кралица Ве молиме проверете ја нашата таб

DEN 318.24

Образовни играчки : Децата навистина добиваат удар од дува само доволно воздух за да ја задржат топката

DEN 3.33

Необјавено откажување на бучава Јабра еволуира 80 жични слушалки е изградена за да се елиминира бучават�

DEN 2.00

Нашиот венец е изработен од цвет од 2 различни големини и лисја од врба со 1 големина, а исто така е украсе

DEN 3.00

DJ Rekordbox DJ Аудиодатотеките до стапката на земање примероци до 96k Hz се поддржани од висококвалитетниот кон

DEN 356.80

❤ 【Спецификации за напојување】 : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел во светот Влезен опсег на напон : 10

DEN 2880.00

Димензии на приврзокот Феро : 8,25 "Висока (78" максимална прилагодлива висина) x 32 "широка, тежина : 66,15 фунти

DEN 1.67

100% рајон Повлечете го затворањето Abigail : Нашиот Абигејл Топ е супер мека опција за стил на атлетска влија

DEN 1.00

Пензивно, стилот на изјава додава боја на вашата облека Погоден за секоја пригода : Добар подарок за дам�

DEN 2.00

Бренд : Незабрендиран Бренд : Незабрендиран Нова замена на уретанот Belt Power Max Press Press 04048 VBelt K27 V Rilt Press Press А�

DEN 361.12

Пакет од 2 батерии Напредната технологија обезбедува максимална моќност и долговечност Енергија : 3 вол�

DEN 0.33

Внатре во дијаметар : 5 / 8 " Ремени што се вклопуваат : 4 L / A Материјал : Die Cast Внатрешен дијаметар Точен : 0,625"

DEN 2.67

Dimensions : 80mmx6mm, Length : 105mm Model number : CZVASDQWLOOPFUSAHDUASYFA76543234560987656 F7 QLDOSAFUUASYDSAUFYAUDASFADA Diy supplies : Metalworking Origin : Mainland China...

DEN 3.33

Дрвен знак : Овој одличен знак е изработен од висококвалитетен дрвен материјал Ефектот на печатење е до�

DEN 1.00

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 527.84

【24 обоени моливи】 12 обоени, 12 акварел; Обоените моливи се изработени од басвуд, со мазно и тркалезно бур

DEN 415.84

Пакетот вклучува ранец * 1 (30 * 13 * 43 cm / 119in), кутија за молив * 1, торба за рамо * 1, торба за тота * 1, приврзоци з

DEN 239.68

? Што ќе добиете : ќе добиете 1*15ml основен палто+ 1*15ml горниот капут+ 1*upf99+ ракавици без прсти Нормално е осн�

DEN 0.33

❄ [2во1 празник 18 светло на проекторот]? Лесно изберете само лизгачки обрасци или ефекти на воден бран ил�

DEN 939.20

Име на производот : Орев на ритам; Материјал : јаглероден челик, цинк позлатен; Тежина : 501g Содржина на пак

DEN 1331.20

360 Степен Ротациона МултиАголна Макро Снимање Заграда За Дигитална Камера (Црна) 1) Материјал : алуминиум

DEN 100.32

[Единствен дизајн] Хидрауличната шипка за поддршка усвојува дизајн во форма на диск, со голема површина

DEN 1092.80

【Брза испорака】 720 дена !!!!! Да изберете побрза логистика за вас Xiloccer тешки чистење сунѓери, се вклопува�

DEN 1.33

(⚠ !!! Белешка : Само батериите што се полнат можат да се наполнат Алкалните батерии не можат да се наполн�

DEN 2.00

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

DEN 0.67

€2 Пакет Славина Прскање Фаќач На Прскање ● микрофибер тапа обвивка абсорбента мерка приближно 15 x 5,5 ин

DEN 2.67

СТП кожа Направено од висококвалитетна PU кожа и фланел, што е еколошки и издржливо За чистење, се препор�

DEN 215.68

Тежина : 221g; (издржлива во употреба) Содржина на пакет : 50 (+ / 2%) x Фото (најновата технологија) Рамка скриен

DEN 2.00

Птиците можат да доставуваат полен на цвеќиња и дрвја Птиците можат да ловат за штетници и да ја заштита

DEN 1999.84

Мултиповршина Базирана на вода Трајно; лесен; издржлив Базирана на вода Трајно; лесен; издржлив...

DEN 1122.72

Тип на глава : Хекс Тип : Сет на шрафцигер Тип на единица : ЛОТ (7 парчиња / лот) Тежина на пакетот : 0,87 кг (1,92lb

DEN 601.60

100% полиестер Направени во САД и увезени ☂ Лесни стебла ☂ : Направено од лесна ткаенина за испорака макс�

DEN 2.67

Одлична електрична спроводливост, која се користи во производството на жица, кабел, четка(електрична) и�

DEN 1598.88

Користење на 8јадрена бакарна жица, за да се обезбеди брзина на пренос, надвор е завиткана со изолација г

DEN 0.33

8 големини на врвови 59 бои (вклучувајќи 8 метални, 6 флуоресцентни и 8 сјајни) За употреба на над 50 површини