.

.

Со попуст
Ротенбергер 25626 Свиткување Поранешен За Робенд 3000/4000, 1.1/8

Ротенбергер 25626 Свиткување Поранешен За Робенд 3000/4000, 1.1/8

DEN 12188.16

Износ
Во форма достапна за нарачката

Типот на производот Е Ротенбергер 25626 Свиткување Поранешен За Робенд 3000/4000, 1 Произведен е Од Ротенбергер. Се произведува во Соединетите држави. Веќе 70 години, РОТЕНБЕРГЕР е водечки производител на рачни алати, машини за навој на цевки, секачи за цевки, средства за чистење одвод, инспекциски камери, алатки за монтирање на преса, системи ЗА КЛИМАТИЗАЦИЈА И други производи што секојдневно ги користат водоводџии и цевководи, како и други занаети. Нашите производи се дизајнирани и тестирани од нашиот инженерски тим Во Германија и произведени во различни фабрики ВО РОТЕНБЕРГЕР ширум светот. Денес, компанијата има 65 различни бизниси и 6.000 вработени во 32 различни земји. Нашите операции И магацин ВО САД се наоѓаат Во Лавс Парк, ил 60 милји северозападно од Чикаго, каде што произведуваме тешки машини За навој На Цевки Колинс, алатки за палење и секачи за цевки. Уверени сме дека вашите клиенти ќе бидат многу задоволни од перформансите на нашите алатки и со нетрпение очекуваме да работиме со вас во иднина. РОТЕНБЕРГЕР нуди повеќе од 6.000 производи за избор. Нашите алатки се состојат од; Свиткување, Проширување, Извлекување, Палење, Притискање, Навој, Жлебување На Ролна, лемење и заварување на пластични цевки.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1590.40

Кратка кадифна+гума Направени во САД или увезени Материјал : Ова смешно шише со топла вода со покривка е

DEN 11683.04

1 Деликатна комбинација на метал и дневник Материјалот е тежок и мазен без закопчиња Ултрависоко оптова

DEN 845.76

Продаден како 1 секој Заштита за работни станици, десктоп компјутери, телекомуникациски системи и друга

DEN 2.33

КРАЈНАТА ТАБЛА ЗА РАМНОТЕЖА СО 7 ПРИЛАГОДЛИВИ НИВОА на РАМНОТЕЖАСтручно изработени 7 прилагодливи ниво�

DEN 231.84

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси...

DEN 2.00

Еластична, гума, спандекс Затворање на ременот Суво крпа чиста Високо квалитетен бејзбол појас или меко

DEN 3.33

Големина на платно : 12*16inch (30*40см) Содржи сликање на платно, дијамант, алатки Печатење во боја, платно на ж�

DEN 2.00

Направено од висококвалитетна ABS пластика за подобрување на стабилноста 9 нивоа на агли на прилагодувањ

DEN 1604.80

Материјал : железо, пластика Сребрена облека од не'рѓосувачки челик закачалки со 2 прилагодливи клипови,

DEN 0.67

Локомотива Автомобили (тркалање) ЕЗ патекатаДостапно во црна лента со челична легура или сива лента со �

DEN 111.84

Материјал : Високо транспарентен, мек, издржлив и материјал со висока вискозност на високовискозност Об

DEN 2.33

Лесен за инсталирање и многу лесен Лесно за сечење (со помошен нож) Може да се наслика со бои на база на в�

DEN 288.64

Керамички сос Ладл : Керамичка супа лажица азиска кинеска кинеска мерка за миење садови за миење садови

DEN 2.67

Електронски диспензерот за ленти автоматски напредува и намалува дефинирани должини на заштитни филмо

DEN 1.33

5мм 12 V пред жичен Ultra Bright LED RGB Slow Auto Change 6 V 7 V 8 V 9 V 10 V 11 V (бродови од нас) Големина : 5мм преджичен круг на тре

DEN 443.20

Капи Партиски сетови Скоро полноќно забавно комплет за 100 811100 асортиман за 100 содржи : 50 врвни капи со цел

DEN 2507.20

Мултифункционален сад за складирање храна, погоден за чување ориз, грав, брашно, ореви, житарки и храна з

DEN 3.00

Поддржана матична плоча : АТХ Број На Фанови поддржани : 6 Број На Инсталирани Навивачи : 4 Инсталирана Го�

DEN 2.00

【3Д starвезда за осветлување】 Ако сакате уникатна декоративна starвезда на 4 ти јули, ова е вистинско за вас

DEN 255.84

Забелешка : кога ќе почнете да го користите спрејот за маслиново масло, ве молиме чувајте го копчето вкл�

DEN 1520.00

Фото хартија плус сјајно II дава сјајна завршница со исклучително богати бои, давајќи им на вашите слики

DEN 1599.84

Ласер : Зелени греди Тип на линија : авион 4x360 ° (4 D) Класа на ЛАС : Класа 2, излезна моќност < 1 WM...

DEN 68.64

[НАДГРАДБА] : Случај совршено се вклопува со редовни и безжични полнење случај За Air Pods Предната ЛЕР за сл

DEN 303.84

Продаден како 1 секој SFP (MiniGBIC) предавател е идеален за употреба со апликации со голема брзина, како што е

DEN 3.00

Руно Затворање на патент Само миење на рацете Design 3во1 дизајн : Камила круна водоотпорна и ветроупорна ск

DEN 2.67

Дополнителни политорби со тешки точки се отпорни на пункција и се препорачуваат за заштита на производ�

DEN 3088.00

Сите наши напори треба да датираат, нè направија еден од најголемите меѓународно оперативни производит

DEN 459.20

Спецификации : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел ширум светот Користете го опсегот на напон на напон : 1

DEN 2.67

Овозможува одлична вентилација за максимално ладење на скалпот Флексибилни ознаки со кадифени уши...

DEN 271.68

Погледнете го насловот за соодветните модели Ефективно го заштитува уредот од нула на монети, клучеви, �

DEN 2.67

Канцеларијата со зборови е напишана на чинија со големи букви видлива од далеку Вашите посетители нико�

DEN 3.33

Димензии (во инчи) : 7,25 L x 4,7 W Заштитете со удобност лесен, дише и истегнат материјал Направено со 2 слоја �

DEN 2.33

180мм x 75мм Правоаголен метален обвивка за капакот на капакот Обложена со кокошка за храна...

DEN 2.00

Индустриски прекинувачи / прекинувачи за вклучување Индустриски прекинувачи / прекинувачи за префрл�

DEN 2.33

Голем случај со моливи Нашата торбичка за молив со молив има голем капацитет со 24 слотови, лесно може да

DEN 0.33

Приклучок фитинг одлично за компоненти за осветлување, како што се внатрешни резервоари, дистрибутивни

DEN 441.44

Трајни и силни Нашето шише со вода од не'рѓосувачки челик од 20 унци е совршено за сите видови на активно�

DEN 0.67

Tarjetas de Oracion a Maria la que desata nudos en espanol Ламинирани молитвени картички направени во Италија Големина на картич�

DEN 1.33

Содржина на пакетот : ќе добиете 24 парчиња француски печат на нокти, 12 различни големини, 24 парчиња желе �