.

.

Со попуст
УСБ 3.1 Тип-Ц Читач На Картички двоен Интерфејс нкард, Нм Картичка, Микро СД Читач На Картички

УСБ 3.1 Тип-Ц Читач На Картички двоен Интерфејс нкард, Нм Картичка, Микро СД Читач На Картички

DEN 400.96

Износ
Во форма достапна за нарачката

Дизајниран СО USB 31 интерфејс читачот на картички 2-во-1 е исто така компатибилен со USB 2. Покрај тоа, се одликува Со конектор Тип-Ц за директно поврзување со најновите андроид уреди. нкард, Нм Картичка, микро СД Компатибилен. Читачот 2-ВО-1 USB 3.1 нуди брзина на пренос до 90 MB/s за n CARD и 170 MB/s за micro SD. Исто така е компатибилен наназад СО ух-јас, значително подобрување на вашиот работен тек. ДВОЈНА USB Тип C/а конектори. Компактен и пренослив дизајн. ​Карактеристики : Дизајниран СО USB 3.1 интерфејс читачот на картички 2-во-1 е исто така компатибилен со USB 2. Покрај тоа, се одликува Со конектор Тип-Ц за директно поврзување со најновите андроид уреди.n CARD, NM Картичка, micro SD Компатибилен Читачот 2-ВО-1 USB 3.1 нуди брзина на пренос до 90 MB/s за n CARD и 170 MB/s за micro SD. Исто така е компатибилен наназад СО ух-јас, значително подобрување на вашиот работен тек.Двојна USB Тип C/а конекторикомпактен и пренослив дизајнспецификации : Поддржани формати на картички : n CARD, NM Картичка, microsdd, microsdxcinterface : USB 3.1 Тип-Температура На Коператив : 0 - 50°C / 32 - 122°Fstorage Температура : -20 - 60°C / -4 - 140°FDimension (Lx Wx H) : 33.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 28.48

Големината на налепницата е 5 x 1,47 инчи 70 микрони полимерни печатени винил Отпорност на вода : Винил само

DEN 2.00

Способност за стегање : 65мм / 0,24 "020"; дијаметар на стегање : 6мм / 0,24 " Име на производ : пролетен колек; стил �

DEN 1059.20

Месечен преглед Календар на бирото 20232024 Обвивки од јули 2023 година декември 2024 година Месечен преглед н

DEN 319.68

Дизајнирана ја преиспита вашата loveубов Овој производ е популарен кај повеќето парови Погодно е за спец

DEN 1.00

Пакетот вклучува : пакетот се состои од 40 / 60 / 80 / 10 / 120 / 1980 / 230 / 320 / 400 / 800 детали за детали на глувчето (10 па�

DEN 184.00

Мерење на ова обетка : Номиналната должина е подолга должина на навој, плус неоткриена должина на телото

DEN 223.20

Разновидна платформа за монитори во студиото, контролори, светла, миксери и многу повеќе 9 "квадратна пл�

DEN 1.00

Црна+Кафеава+Бела+Кафе Црна+Кафеава+Бела+Сива Црна+Кафеава+Темносина+Беж Црна+Кафеава+Беж+Црвена...

DEN 0.33

Далечинскиот управувач тексвамп има удобни, лесно достапни копчиња во компактно, правоаголно тело, пог�

DEN 0.33

Празник тегли со снежни глобуси LG13 Специјални настани : Направете секој настан уште посебен со ракописн

DEN 0.67

▶ Ова е сосема нов кондензатор на Климак ▶ Овој дел од климата директно го заменува Дел # 97 F9860...

DEN 3909.28

Изработено за издржливост : FSE FW1200 W Countertop Food Warter е конструирана со куќиште од не'рѓосувачки челик за одли

DEN 639.84

Примена : Екстра Тешки Индустриски Стандард : НЕМА WD1 И WD5, UL498 Боја : Сите Црни Монтирање : Кабел Монтиран...

DEN 0.33

300гпд Комерцијална Обратна Осмоза Мембрана, тестирана од независна трета страна за да се исполнат Станд

DEN 2.67

Висококвалитетни Материјали : високо еластичниот материјал овозможува брендот на зглобот да се корист�

DEN 316.64

Материјал : Памук и полиестер Функција : Повлечете затворање, исклучителни детали, средно / високо полов

DEN 3.00

Име на производот : Хексагонален навојна пропаста; Големина на низата : М2 Вкупна големина : 2,2 x 5mm / 0.2" (H*d)

DEN 1.67

Изработен од плетен материјал, преклоплив, цврст и издржлив Обезбедете ви погодна положба на рачката...

DEN 0.67

Одржување на висока температура, изолација и завиткување Висока сообразност, овозможувајќи маскирање �

DEN 0.67

Памук, мрежа Затворање на привремено Само миење на рацете Една големина најмногу одговара Светло измие�

DEN 575.84

Лесен ранец за пешачење ранецот за кампување е ултралејт на само 1,87 bs Големината е 25 * 12.5 * 8 инчи, што го и

DEN 121.44

【Димензија】 4,5 "(115мм) Дијагонални клешти, дијаметар на стрижење 1,5мм / 0,06инчи, тврдост на вилицата 4547 HRC с

DEN 2.67

Дијаметар : 7 1 / 2 Направено од порцелан Злато надвор и внатре во рамките Само украсна употреба Дијаметар

DEN 959.84

Model Модел на компатибилност】 Оваа рачка за голф клуб VR (со професионална ракавица за голф) е специјално �

DEN 1.00

Компатибилни моделиОваа 2та генерална телефонска кутија за нуркање е универзален за големини на телефо

DEN 772.64

【Прилагодлив за висина】 : Висината на штандот за одмор на нозете е прилагодлива, што ќе ги исполнува лу�

DEN 3.00

LHG 4 G комплет (RBLHGR & R11 E4 G) е уред за оддалечени локации кои се во рамките на покриеноста на мобилната мрежа

DEN 399.84

СТП кожа Кожата е мазна и отпорна на вода, отпорна на гребење и има пет пространи места за складирање Мул

DEN 1.67

Прекрасен дизајн и одлична изработка Ретро гроздобер антички, украсни украси за дома, класичен телефон�

DEN 688.00

Модел : 20 серии Материјал : Јаглероден челик Лесен за замена Погодно е за рамка за екструзија на алуминиу

DEN 3.00

Овој телефонски паричник го користи најсилното лепило од 3 метри за цврсто да се залепи на вашиот телефо

DEN 1.33

Регорска нова глобална замена на адаптерот за адаптер 15 V AC / DC за модел CENB1030 A1500 F03 CEN81030 A1500 F03 DC15 V 15 VDC 150 V �

DEN 1282.72

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

DEN 2.33

[Строб светлина за Mavic Air 2] Oklusu Mini Strobe Light е дизајнирана да спречи беспилотни летала да летаат во текот на �

DEN 2.33

Голема глава на прирабница Слепи навртки челик до челик Произведено за SAE J12 OO спецификации Тело : Цинк о

DEN 1.00

Mitel Networks 5324 Vo IP, Дел број 50005664 IP телефонот Mitel 5324 Dual Mode е мултиопремена, мултилинија IP звучник со целосна р�

DEN 63.84

100% полиестер Повлечете го затворањето Курто на колачињата Конструкција на памук Дизајн на желка...

DEN 303.84

500 полиетилен благодарам торби со маици Offбела нијанса, „благодарам“ печатено во зелена боја на фронто�

DEN 1.67

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 88% најлон, 12% спандекс...

DEN 0.67

[Завртка]‑дизајн На Завртка со Променлив агол, кога читањето треба да се поправи, завртката може да се з�

DEN 213.76

Quattro Titanium испорачува блиска и удобна бричење со своите 4 ултра остра титаниум обложени лопати и сечило з�

DEN 715.20

100% полиестер шорцеви за кревање на задници Затворање на шорцеви Romper Ribbed XL Само миење на рацете...

DEN 0.33

Број на облици : 1 Напредно напојување : 2 Forward Current : 20 m A ИнтендитТип : 20 MCD Гледање Ангел : 90 ° бранова должи�