.

.

Со попуст
Вокеси Хсс Дупка Отварач Вежба Бит Отварач Машина Алатка 16мм Видов Дијаметар х 10мм Стебло Специјално За Нерѓосувачки Челик Железо Алуминиумска Легура

Вокеси Хсс Дупка Отварач Вежба Бит Отварач Машина Алатка 16мм Видов Дијаметар х 10мм Стебло Специјално За Нерѓосувачки Челик Железо Алуминиумска

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Дупка вежба малку материјал : хсс висока брзина челик(дупка вежба малку) Карбидните заби на комплетот за пила за дупки можат да сечат чисти. Дупка вежба Битови Големина : 16мм Видов Дијаметар х 10мм Стебло. Комплетот за пила за дупки е изработен од челик со голема брзина ХСС, со исклучително остар нож, мала потрошувачка и издржлив со отпорност на удар, отпорност на абење. Специјално дизајнирана употреба за нерѓосувачки челик, благ челик, железо, алуминиум. Широко се користи во плоча, легура плоча, пластичен лим, Цевка, Оган Цевка, Пластика, Гипс картон. ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ : Комплетите За Пила За Дупки се погодни за рачна електрична вежба, вертикална електрична вежба и машина за магнетно дупчење со мобилен појас. Wokesi HSS Дупка Sawpackage : 1pc 16mm Видов Дијаметар x 10mm Стебло.Може да се комбинира слободно според вашите потреби.Имаме поцелосни големини за избор.Постојат 24 големина на комплет за пила за дупки за да ги задоволат вашите професионални потреби.5 mm/20mm/22mm/22.5 mm/26mm/28mm/30mm/32mm/32.5 mm/35mm/38mm/40mm/45mm/50mm/53мм дупчалка Користи : пилите за Дупки работат со обичната електрична вежба, користи во нерѓосувачки челик, железо, челик, одлеаноци, алуминиум и други дупчење на метални плочи.Предносттврди издолжени пили за дупки од нерѓосувачки челик од легура, висока цврстина,отпорност на абење, стабилен квалитет.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1499.20

(1 парчиња 李清照词 4 首 长卷 +礼盒)多款式 参数 的 产品 , 实际 装运 请 参考 括号 内备注 (1pcs 李清照词 4 首 长卷 +礼盒)...

DEN 591.84

Удобен материјал : изработен од висококвалитетна ткаенина од кордори, мек допир, густ и полн, не избледу�

DEN 349.76

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

DEN 336.00

СТИЛ И ФУНКЦИЈАСекогаш се прашувате каде се вашите очила? Држачот за држач за очила може да ви помогне д�

DEN 987.36

легура на цинк Држач за обетки : има извонредна изработка и детали, додавајќи природен допир на целата в�

DEN 7194.08

Функција без клуч Врата и рамка гнездо подготвителна рамка штрајк плоча ansi 47 / 8", заклучување на вратата

DEN 2.00

Затворање на клипот Премиум квалитет Направено од полиестер, секоја лента има ист дизајн отпечатен од �

DEN 2.00

Дрвена рамка Дрвени Барон Заштита Театар Ѕид МаскаРака Изработени Од Страна На Квалификувани Занаетчи�

DEN 1.00

【Премиум материјал】 : Направено од супер мека ткаенина со високо квалитетна ткаенина, добра еластично�

DEN 495.84

【Победи две птици со еден камен】 Исклучително изработената мачка која носи форма на круна се совпаѓа с

DEN 220.64

Многу Од 5 Ретки Колекционерски Израелски Монети 25 Стари Агорот (Агора) Година на издавање : 1960...

DEN 0.67

Оригинален дел за замена на OEM Хени Пени е посветена на развој на нови концепти, услуги со додадена вредн

DEN 0.33

3 И Цврстаповршината на организаторот на бирото е исклучително поради исклучителна завршна лак...

DEN 1.67

Satterionsивотен материјал за квалитет : Изработено од високо квалитетен материјал, висока јачина, отпорен н

DEN 1.67

Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : Калено филм, пдф МДФ, железо Апликација :

DEN 3.00

RAM меморија компатибилна за Acer Aspire 5 A51556 G50 BV лаптоп (PN : NX 16 GB (1 x 16 GB модул) DDR4 3200 MHz (PC425600 / PC43200 AA) DDR4 SODIMM (260PIN)

DEN 720.00

Рачно изработена количка на корпи со отворен простор што се затвора со магнетна шарка за да се безбедни,

DEN 3.33

Изгледаат Како Продолжување На Трепките : тие имаат природен изглед кој постепено се издолжува од внатр

DEN 3.00

HP Elite Display E243 ќе ја прошири вашата продуктивност со непрекинат поглед на еден екран или многу со 3странич�

DEN 599.84

Уживајте во искуството со камиони фокусирано на вашата кариера како возач на камион Изградете посилни �

DEN 207.84

Шишиња за пумпа без воздух : Пумпа за вакуум за печат усвојува дизајн на печат, кој може ефикасно да ја за

DEN 3664.00

❀ Стандардна компатибилност : LP 2Pack ENEL14 батерии ги исполнуваат или надминуваат OEM Nikon ENEL14 ENEL14 A батеријат�

DEN 1.00

Висок квалитет : Ова е направено од високо квалитетни издржливи материјали за да може да остане на отвор

DEN 0.33

Со двоен клип, формата е променлива : Големиот клип може да држи поттикне или подебели книги; Малиот клип

DEN 2.00

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење Наши

DEN 3064.32

Спојување на носење 1 дијаметар : 1 / 2 инч Спојување на носење 2 дијаметар : 1 / 2 инч Должина на спојување : 35

DEN 3.33

【Mini Shave Portable Electric Shaver】 15 Blade Shart Sharp Nirestiance Steel Turbo Whirl, сечило, специјализирано за тврда брада, 0,1 mm тенка не'

DEN 1582.40

100% нов уникатен дизајн! Продажба за 1 до 20 броеви Материјал хартија; Боја бела Големина 4 x 6 инчи прибли�

DEN 2.67

Изработен од висококвалитетна абс пластика, има карактеристики на отпорност на абење и долг работен ве�

DEN 1.00

Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 16мм Спојување со дијаметар од 2 дијаметар : 11 / 16 инчи Должина на сп

DEN 303.84

Убава : : Тоа е прекрасна кутија за накит што ќе ви се допадне на прв поглед Практично : Случајот за накит �

DEN 1584.00

Леќи за зумирање на канон EFS 1855mm 1 : 3 Леќи за зумирање на канон EFS 1855mm 1 : 3 Од архитектурата и фотографијата

DEN 2718.24

Овој компас усвојува дизајн на рачен часовник, лесен и преносен, поудобен за употреба Квалитетно стакло

DEN 2.33

Кошницата е изработена од мазен ткаен материјал за да ги заштити вашите раце од повреда, А не лесно дефо�

DEN 207.84

Големина8, 2х3, 1х3, 5 во / 21х8х9 см, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од микрофибер кож�

DEN 3.00

Сертифициран додаток" Направен за Поттикнување " (одговара На Поттикне И Поттикне Допир) Класичен и заде

DEN 447.68

Оваа кожа на налепница на телото на фотоапаратот е погодна за сите модели на фотоапарати, со дизајн на р�

DEN 1579.20

Водоотпорен МатеријалИзработен од кожа, не грижете се дали предметите во торбата ќе се навлажни, одржув

DEN 0.67

Спецификации се Прикаже : Големина на Екранот / Aspect Ratio 62", 16 : 9 WVGA Резолуција (800 x 480) екран осетлив на допир

DEN 3.00

Направено од одличен материјал, уникатен, еколошки, здрав и креативен Постои уникатна шема на внатрешни

DEN 175.84

Сет за романтични балони за ден на вinesубените Барате украси за в Valentубените за да го направите денот по�

DEN 0.33

Уникатен Стил : чиста бела обратна конусна форма со врежана надворешност, мазна внатрешна површина, кру�

DEN 1.67

Должина : 2,6 " / 6,6 СмДијаметар : 0,7 " / 1,7 См Секоја Канопска Тежина : 2,29 мл / 65 гм Секоја Канопска Количина :

DEN 2.67

Вклучени додатоци : лента за глава, лента за градите, тока Jкука, лебдечка рачка зафат, каиш, чаша за вшмук