.

.

Со попуст
Внатрешен термометар за соба, 2 парчиња / 4 парчиња/ 6 парчиња Мини Термометар Мерач На Влажност На Собна Температура, Лцд Интелигентен Хигрометар Со Прекинувач За Те

Внатрешен термометар за соба, 2 парчиња / 4 парчиња/ 6 парчиња Мини Термометар Мерач На Влажност На Собна Температура, Лцд Интелигентен Хигрометар

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

●Со Јасен ЛЦД-Дисплеј, Мини Термометарскиот Хигрометар има голем ЛЦД-дисплеј со чисти и тенки рабови, што го олеснува читањето од кој било агол и растојание ●Висока Прецизност Q точноста на откривање на температурата на внатрешниот термометар е qu1°F, а точноста на откривање на влажност е qu 3% RH. Тоа е високопрецизен хигрометар меѓу слични производи. ●Едноставен За Употреба Нашиот Внатрешен Термометар користи едноставен дизајн со копчиња, што ја прави работата полесна и поудобна. Температурниот дисплеј °C И °F може да се префрли со копче. ●Индикатор За Удобност На воздухот ● Термометар За Хигрометар Со икони за ниво на температура и влажност може брзо да го прикаже нивото на удобност на воздухот во затворените простории, овозможувајќи ви брзо да разликувате суво/удобно/влажно. 2 Начини За Инсталирање Овој термометар за соба поддржува држач за маса и налепници што можете да ги залепите или поставите насекаде, како што се фрижидер, шалтер, дневна соба, соба за бебиња, кујна, подрум итн. Опис : Нашите термометри користат дизајн со копче а за полесно ракување. Температурниот дисплеј °C И °F може да се префрли со копче, а внатрешниот дигитален хигрометар со икона за влажност што ги покажува условите на животната средина е многу корисен.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 175.84

①Пакетот Вклучува 2 ПАРЧИЊА 3 / 8"Од Шипка Топчест Вентил ●Цврст Месинг Q вентилите за исклучување се нап�

DEN 105.44

Исклучителна изработка : ракавот со топла тенџере со рачка на тенџере усвојува исклучителна пу кожа, со

DEN 223.84

Висококвалитетен нерѓосувачки челик 304, со издржлив и долг работен век Големина на цевката : 1 / 2" Нпт Ниш�

DEN 1446.40

70 MHz генератор на функции, 2 канал, 250msa / sec, резолуција од 16bit, 16 M меморија Функција / произволен генератор

DEN 2.00

Апс Материјал : СТОМАЧНИ + Стакло Големина : [Копче На Вратата]3,5евизија 2,8 СМ / 1,38€1,10 ИНЧИ [Завртка]0,4 € 2,5 �

DEN 0.33

Компатибилен со i Pad Pro 11 (2018) : A1980, A2013, A1934 и A1979 #1 Случај за тастатура за најпродавани тастатури во 2019 годин

DEN 1.67

238Г100ФБР Карактеристики : Тип На Врска : Машки / Машки Материјал За Тело : Месинг 1 " МЕСИНГ ГЛОБАЛ МАШКИ НП

DEN 0.33

Тип На Производ : Снабдување Со Храна Димензии На Пакетот : 5 Земја На Потекло : Сад Тежина На Пакетот : 0,1 К

DEN 483.20

Стп кожа Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен Од стп кожа, многу издржлив Дизајн : органи

DEN 0.33

СТП кожа Материјал : Случајот на држачот на пенкало е направен од PU кожа и фланел Долното е дизајниран шт

DEN 319.68

МАТЕРИЈАЛИ ОД ВРВНА КЛАСАОвие колби се изработени од нерѓосувачки ЧЕЛИК со врвен квалитет и покриени с�

DEN 175.84

[Сет на пакети 2 пакет] 2 големини на молив / козметичка кеса / торбичка која има сите „здраво лето“ и „

DEN 0.67

Влезен напон на AC : 110 V117 V120 VAC 60 Hz или 220 V230 V240 VAC 50 Hz Погоден влезен напон за вашата земја / област Тестирани

DEN 3.00

【Силен и безбеден】 : Домашната домашна безбедна е изработена од армирана структура на wallидот со цврст �

DEN 1127.84

Димензии на пакетот : 15 Л х 2,35 Ч х 9,85 В (инчи) Направено од сина преса од 25 точки Тежина на пакетот : 5,95 фунт�

DEN 1356.16

EU ROHS : Компаниран ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Застарен Тип : РИНГОН ТЕРМИНАЛНА СТУДИНА СТУД (ММ) : 3,5 Позлатено

DEN 4627.20

Цена за Пакување од 38 парчиња Специјално направени како празни места за прецизни вежби, Празни Места За

DEN 479.84

Соодветно во количина : пакетот доаѓа со вкупно 100 парчиња декори за фудбалски забави во кафеава боја, а �

DEN 880.00

Прилагодливи : Нашите балконски табели на отворено имаат челични загради се прилагодуваат во ширина и о

DEN 159.84

Направено од зацементирана сечило на карбид (волфрам карбид) и се зацврстува и смирува Оставено со оста�

DEN 0.33

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 2303.20

СИТЕ ВО ЕДНА АНТЕНА : Служи КАКО AM / FM Антена, LTE Антена И ТВ Антена Поврзете ги стерео, ТВ и Рутер со Антена

DEN 870.40

Ние инсистираме дека производите што ги продаваме се оригинални и автентични, а производите што ги прод

DEN 591.84

✿dimension Дијаметрите на плочите се 8,2 "(21 см), 9,4" (24 см), 10,6 "(27 см) Севкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18

DEN 3.33

Рачно изработена ВО ВЕЛИКА британија од калај без олово Џебна Колбас Со Сигурен Врв На Завртката...

DEN 632.00

Внатрешните парчиња за внатрешно ладење на карбид имаат подобри перформанси за сечење, особено погодни

DEN 527.84

300д Оксфорд И Пвц [Водоотпорен Материјал] : 300д ткаенина оксфорд со пвц за водоотпорен, внатрешноста на ко

DEN 2.67

Фестивали, плажи, пешачење, кајакарство, ранец итн, И може да се користи и за одвојување на влажна облека

DEN 129.12

€Дизајн Мода}дизајнот е едноставен и стилски, текстурата не е груба, а раката се чувствува удобноЛесни,

DEN 2.33

??‍?ЧАШИ ЗА ЕСПРЕСОМетални Чаши За Кампување Шолји За Кампување Шолји За Кампување Метални Садови За Ка�

DEN 1.00

Број на облици : 1 Напредно опфаќање : 2 Forward Current : 20 m A ИнтендитТип : 7000 MCD Гледање Ангел : 34 ° бранова должин�

DEN 2.33

Е прилагодено : да Оперативна температура : 4 Енергија на дисипација : 4 Тип : Регулатор на напон...

DEN 1.33

Задебелени жолти фарови изгледаат во текот на денот, и одлично за бело и магла услови Заштитува од оштет

DEN 241.60

Компатибилен со ајкула лифтзадна пареа џеб MOP S3973, S3973 D, S3973 WM, Shark GeniSteam Pocket Mop System S5002 Q, S5003 A, S5003 D, S5004, S6001 W, S60

DEN 191.84

Пакетот Вклучува : 18 пакет торби за подароци за животни од фарма за деца и возрасни 6 уникатни дизајни, 3 о

DEN 0.67

[Силни Магнети] : 88мм / 3,46" магнетната основа со дијаметар е опремена со шест моќни магнети завиткани во ц�

DEN 327.20

Достапно во 3големини и 3 бои : црна, сина и чад Без трајна конструкција на полиетилен на киселина 2инчен п