.

.

Со попуст
FTL: Побрзо Од Светлината [Преземи]

FTL: Побрзо Од Светлината [Преземи]

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Комплексна Стратешка Игра - дајте наредби на вашиот екипаж, управувајте со дистрибуцијата на енергија на бродот и изберете цели на оружје во жарот на битката Паузирајте во секое време за да ја оцените вашата стратегија и да дадете наредби. Рандомизирана Галаксија - секоја претстава ќе содржи различни непријатели, настани и резултати на вашите одлуки. Нема две претстави ќе бидат сосема исти. Уникатни Форми на Живот и Технологија – Надградете го вашиот брод и отклучете нови со помош на шест различни вонземски трки. Бидете Капетан Што Го Сакате-Стотици средби базирани на текст ќе ве принудат да донесувате тешки одлуки. Нема Втора Шанса! - Пермадеат значи кога ќе умреш, нема враќање. Постојаната закана од пораз додава важност и напнатост на секоја акција. Во FTL ја доживувате атмосферата на водење вселенски брод кој се обидува да ја спаси галаксијата. Тоа е опасна мисија, при што секоја средба претставува уникатен предизвик со повеќе решенија. Што ќе направите ако тешка ракетна бараж ги исклучи вашите штитови? Пренасочете ја целата моќ на моторите во обид да избегате, напојувајте дополнително оружје за да го издувате вашиот непријател од небото или однесете ја борбата кај нив со пансион? Оваа "симулација на вселенски брод како рогуел" ви овозможува да ги однесете вашиот брод и екипаж во авантура преку случајно генерирана галаксија исполнета со слава и горчлив пораз.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 239.84

Официјален СЕГА Лиценциран Контролер (Оригинален Квалитет На Одделение) 10 стапки / 3м Должина На Кабелот

DEN 3.00

Број на модел : XD2 PA22 CR Тип на прекинувач : Универзален Прекинувач Сертификација : CCC Тип на ставка : Прекин

DEN 211.04

Изработен од висококвалитетен материјал, не е лесен за кршење, издржлив за долготрајна употреба Помогн�

DEN 2.67

Вистинска завршница на сјајот Оваа уникатна сјајна завршница додава искра и сјаен сјај на овој дизајн �

DEN 1092.80

Полнење со голема брзина и трансфер на податоци : Тестирано со употреба на Quest USBA до USBC по стапка на прено

DEN 3.33

Заштитете го вашиот VR : мазна и тенка налепница за винил го штити вашиот контролер VR 2 од прашина, отпечат

DEN 639.84

Комплет за додатоци Meta Quest Pro со капакот на контролорот, блокаторот на светлината, (предниот / задниот) за�

DEN 0.33

Потребен Е клиент на Пареа за активирање Пареа клуч важи само Во Северна Америка Од Производителот Пред

DEN 1.33

Компатибилен Модел : ЗА ПРО Безжичен Глушец, G Pro X Superlight Безжичен Глушец Дијаметар : 25мм / 0,98 инчи Дебелина

DEN 223.84

Ексклузивен Дизајн : Одговара Само За Корсаир Виртуоз Ргб Премиум / НЕКОЛКУ / XT Микрофон,Не одговара Само

DEN 223.84

Издржлив И Удобен Материјал : Усвојување Природен Гумен Материјал Со Висока Еластичност, Овој Глушец Е �

DEN 175.84

Замена на стапалата на глувчето што ја зголемува вашата контрола и точност со обезбедување на најмазни�

DEN 3.00

●Уникатни предности ● Оваа Подлога за гејмерски глушец има 14 режими на осветлување 7 режими на статичк�

DEN 630.40

Компатибилен со PICO NEO 4, се фокусира звучи по директно до ушите, подобрувајќи го квалитетот на аудио Увен�

DEN 3.33

Со професионални 10000 ИПК, 8000 FPS,250 IPS И 35g забрзување, глувчето им дава на гејмерите точна и прецизна контро

DEN 1439.84

●USBC Hub 7во1®pd 100w порта за полнење x 1, 4 K HDMI порта x 1, USBа 3,0 x 2, USBC x 1, микро sd читач на картички x 1, читач на SD ка�

DEN 996.80

Оваа слушалка со мултифункција Може да се поврзе со многу уреди, како што се 4 / xbox 360 / компјутер / Mac / i

DEN 191.84

Ова копче на типот Ultimate Arcade е идеално за проекти за аркада машина и Jamma Machine Ова е стандардно копче од 30мм

DEN 383.84

●Пренослива Механичка Тастатура од 60% Проценти● : ова е компактна мини механичка тастатура со 61 копче с

DEN 79.84

Заробена инквизиција рација партија е во потрага по нова територија во светот каде што лудило се чини д�

DEN 1931.20

Одговор На Фреквенција На Слушалки 2020000 Hz Безжичен Опсег 40 стапки, 12 М.слушалки се вклопуваат тип : На Уво

DEN 495.84

МАТЕРИЈАЛ И ПОДЛОГА ЗА ГЛУВЧЕ ОД ЧЕРЕП : оваа подлога за биро има славна печатена површина изработена од

DEN 0.67

®УДОБНА СЛУШАЛКА за уши : слушалките за уши ја користат новата втора генерација слушалки, кои се меки и у

DEN 0.67

Заштитете го вашиот VR : мазна и тенка налепница за винил го штити вашиот контролер VR 2 од прашина, отпечат

DEN 0.33

Одете подлабоко Во Фотографскиот Универзум со ликови од вашите омилени Студија На Марвел Секоја експан

DEN 159.84

Мојот прв неверојатен истражувач за наука Платформа : Виндоус и Мекинтош Издавач : ДК Мултимедијална па�

DEN 1.00

Шест Од Мидвејс најголемата монетаоп аркада хитови на ВАШИОТ КОМПЈУТЕР! Фантастично зависност аркадна

DEN 1.00

Производ 1 : Демонот Убиец & АСУС тимови за возбудлива нова колекција игри Производ 1 : асус суштина возач�

DEN 0.33

1€Компатибилност fit За Сите Cherry MX Прекинувач / Gateron Прекинувач / Kailh Прекинувач Механичка Тастатура.●В�

DEN 1.00

3 во 1 VR Essentials додатоци за OculQuest 2 Комбо сет вклучува : Силиконски капак на лицето со вграден блокатор на с�

DEN 3.00

●Оптички Сензор Со висока Прецизност+ : ова е одличен глушец за гејмери и дактилографи, 20012800dpi сензор за

DEN 791.84

Безбеден и удобен материјал : Храна силиконски материјал, мека и вклопува во рачката на OculQuest 2, што може �

DEN 479.84

€ ВКУПНО ПОТОПУВАЊЕ : КЛИМ Пума ви дава извонреден 71 опкружувачки звук + вибрации на бас фреквенции (мож�

DEN 367.84

Подобрете го искуството за игри со VR : Овој проширувач на контролорот на Zyber е специјално за контролорит�

DEN 272.00

Одлична заштита : Закривувањето на контролорот Tatavr е многу безбеден за да го поправите контролорот на в�

DEN 1.33

Компатибилен Модел : За Corsair HS50 HS60 HS70 HS70 SE слушалки за игри Осигурајте се дека е целосно компатибилен со в

DEN 3.33

Микрофон за поништување бучава Флексибилниот сенасочен микрофон го снима гласот на корисникот, но сепа

DEN 1.00

Razer Hyper Sense : Претворање на звучни сигнали во вибрации во реално време, слушалките обезбедуваат тактилни �

DEN 0.67

Предизвикувачка авантуристичка игра со загатки со 35 уникатни сефови за пукање Многу креативни и паметн

DEN 0.67

СУПЕР КВАЛИТЕТ НА ЗВУКОТвозачите со Висока прецизност 40мм обезбедуваат природен, јасен и длабок квалит

DEN 2.33

Заштитете го вашиот VR : мазна и тенка налепница за винил го штити вашиот контролер VR 2 од прашина, отпечат

DEN 687.84

Осветлете ја секоја средба На Зета Хало со живописна брилијантност додека го поминувате патот до побед�

DEN 2.33

●Единствена Предност ● Оваа подлога За гејмерски глушец се напојува СО USB кабел, има 9 бои, 12 режими на о�

DEN 2.00

Прилагодливите чаши за уши опремени со плишана мемориска пена обезбедуваат исклучителна удобност за ч�