.

.

Со попуст
Лцд-Дисплеј ЗА Iphone 6S Плус Дигитализатор На Екран На Допир, 5,5 Инчен Дисплеј Целосно Склопување СО 3d Допир Со Алатки За Поправка И Калено Стакло Бело

Лцд-Дисплеј ЗА Iphone 6S Плус Дигитализатор На Екран На Допир, 5,5 Инчен Дисплеј Целосно Склопување СО 3d Допир Со Алатки За Поправка

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

?●Компатибилни модели●САМО за i Phone 6 S Плус комплет за замена на ЛЦД Не користете го на други модели. ?●Заменете Ја Секоја Штета ● Поправете Или Заменете испукани, скршени, мртви пиксели, оштетени, проблеми со одговор на допир, погрешни проблеми со бојата, нефункционален екран и направете ГО ВАШИОТ IPHONE 6 S плус сосема нов. ?Quality Deversuration Quality Замена За IPHONE 6 S Плус lcd екран е целосно тестиран пред испорака, држач за камера и метална задна плоча претходно инсталирана. ?Листа на пакети 1* Замена ЗА iphone 6 S плус црн Екран, 1* Комплети Алатки За Поправка, 1* Заштитник На Екранот, 1* Подлога За Алкохол, 1* Водоотпорен Лепак, 1* Водич за Поправка. Подобро е да се повикате на видеото за инсталација на You Tube пред да го инсталирате. ?●Гаранција За услуга ● Целосна Замена Или враќање на средствата во рок од 18 месеци. Ве молиме контактирајте го нашиот тим за поддршка на клиенти ако имате проблем со iphone 6 S плус екран или комплети со алатки. ">СООДВЕТЕН МОДЕЛ : iphone 6 S Плус лцд бел екран замена, 5. Не користете го на други модели. >ЗАБЕЛЕШКА : Секој комплет Доаѓа со склоп за замена на екранот, комплетите за алатки за поправка, заштитник на екранот од калено стакло, водоотпорна заптивка и инструкции. Овој екран доаѓа без Звучник За Уво и Предна Камера. Можете да ги префрлите овие делови од вашиот оригинален екран и да ги инсталирате. > ЗАБЕЛЕЖЕТЕ ЈА ИНСТАЛАЦИЈАТА НА БЕРОРЕ : ● ВИДЕО силно препорачуваме да го гледате видеото на Јутјуб за да се запознаете со процедурите пред да се обидете со инсталацијата. Кабли сите кабли За ЛЦД, Допир, Копче За Дома, Камера и Звучник за Уши се толку кревки. Не смее да се наведнува или да го влече цврсто, или ќе ги уништите. + БАТЕРИЈА Пред да започнете, испразнете ја батеријата на i Phone под 25%.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.00

Компатибилен Со Samsung Galaxy S7 Edge (2016 Март Објавен) Ласерско сечење дизајнирано специјално за да понуди макс�

DEN 255.84

легура Овој држач за телефони со автомобили ротира 360 степени без да заземе простор Со овој држач за моб�

DEN 3.00

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 2.33

Тенок заштитен TPU Bumper Case кој нуди заштита од отпорна на шок со ултра дизајн со низок профил Инстали во пр�

DEN 225.60

♫ Материјал : пластика ♫ Широка компатибилност : Малиот држач за телефонски прстен е скоро компатибиле�

DEN 134.72

3 Во 1 LED LID светлосен кабел за полнач】 Мулти кабел за полнење има 3 различни порти за полнење, микро USB, USB т

DEN 1.33

【Прилагоден дизајн】 Нашето монтирање на мобилни телефони Tesla е специјално дизајнирано за моделот Tesla Mo

DEN 0.33

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 1.33

? ? [Лесно за употреба] Нема потреба да се грижите за поврзување со какви било апликации Селфи штандот Pivot

DEN 1.00

【Стабилност 1 * издувен клип; 1* држач за вшмукување чаша; 1*кабел за полнење; Ако имате какви било прашања,

DEN 3.33

Држач за животни Телефон Заграда за телефон со мачки со цртани филмови, бесплатни раце додека гледате в�

DEN 0.67

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашиот Микромакс АК5001 ја зголемува издржливоста и точноста н

DEN 1532.80

★ 100% природен бамбус со елегантен убав дизајн : штандот на таблетите е изработен од 100% природен бамбус с

DEN 3.33

[Прилагодлив со повеќе агол, одличен поглед на поглед] : штандот на мобилниот телефон Minthouz е одличен дода

DEN 3.00

Компатибилен Со Google Pixel 6 A кристалниот слој обезбедува дополнителна сила и визуелна јасност и одржува б�

DEN 3.33

1Дизајн на екран на допир, можете да го користите играјте игри, цртање или пишување исто како користете м

DEN 527.84

Секој камен на душата е рачно изработен со висококвалитетна кристална смола и рачно полиран за убав сја

DEN 1070.40

Mount Car Mount】 Специјализирано за носител, направете повеќе професионално Држачот на мобилни телефони со а�

DEN 1.67

Рачни накит лупа / читање употреба Изграден да трае Оптички објектив, висока пропустливост на светлина,

DEN 0.33

Клонирајте се на истиот екран со Magic Clone Pano за да покажете различни страни на вас Интегрирана ротирачка с

DEN 1129.60

Апс Направени во САД или увезени 🎁 Нашиот држач за мобилни телефони на автомобилот е изработен од ABS,

DEN 383.84

Кога се полнат, земете QC30 18 W адаптер за напојување Земете кабел за полнење со напојување прикачен со уре

DEN 3.33

Пластика + алуминиумска легура + акрилна лепенка Може да се преклопи во мини тело, преносно и издржливо С

DEN 495.20

? [БЕЗ ПРОБЛЕМИ] Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно Со Huawei Honor 10 Активното Игла Не бара никаква форма

DEN 143.84

[3 Пакет] компатибилен дизајниран за i Phone 14plинчи / 13 Pro Max (6,7 инчи) Вклучуваат 3 пакет заштитник на екранот к

DEN 2.00

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашиот Videocon Infinium Z40 Quad ја зголемува издржливоста и точноста н�

DEN 0.33

€_Инструкции За Употреба ● заштитник На екранот дизајниран За Samsung Galaxy A14 5 G Обезбедете подобра заштита

DEN 3.33

? [Power To Go] Полнач за полнач Boxwave компатибилен со Motorola Moto Puds 100 Наменет за ваша погодност, безжичниот полнач

DEN 63.20

Овој комплет има 3x Ултра HD Заштитници За Чист екран компатибилни со Lg OptimZip (LGL75 C) заедно со збир на упатст

DEN 267.04

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Направено од пластика + алуминиумска легура + акрилна �

DEN 214.24

Затворање на тока 【Применливи модели】 Бенд компатибилен со Apple Watch 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm, вклучувајќи серија

DEN 255.84

За разлика од другите компании, сите наши производи се дизајнирани во куќа од нула Од концепт, сè до гото

DEN 159.84

Специјално дизајниран ЗА TICWATCH GTH Pro Smartwatch, TICWATCH GTH Pro Smartwatch 3d Заштитник На Екранот Со Целосна Покриеност [3

DEN 267.84

Вистински Стерлинг Сребрена и тиркизна цветен дизајн со тиркизни акцент камења е многу впечатлив Овој

DEN 3.00

Порта : USB 2 Порт пол : Машко до машки , Должина на кабелот (М) : 1 Тежина (кг) : 0,054 Порта : USB / Micro USB / Mini USB Цел

DEN 1416.00

[ТЕНОК И КОМПАКТЕН] Совршен За патување и работа од далечина Неговиот ergономски дизајн го прави удобен з�

DEN 2.67

[ТЕНОК И КОМПАКТЕН] Совршен За патување и работа од далечина Неговиот ergономски дизајн го прави удобен з�

DEN 1.67

ЗАШТИТА ОД УДАРИ : нашите најдобри заштитници за екран од калено стакло во класата за Iphone 14 Pro ве штитат о

DEN 79.84

Затворање на тока [Убави најлонски бендови за серијалот на Apple Watch 7 и сите серии на i Watch] Замена на еласти�