.

.

Со попуст
Кленплус 2 парчиња. Симпатична Вонземјанска Зелена Везена Лепенка Налепница За Ткаенина Детско Цртано Железо На Шиење На Закрпи За Подароци За Сувенири Лого Облек?

Кленплус 2 парчиња. Симпатична Вонземјанска Зелена Везена Лепенка Налепница За Ткаенина Детско Цртано Железо На Шиење На Закрпи

DEN 1331.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Големина : 3,2/8Х2, 5/8 ИНЧИ/ Прикажи на следната слика. Упатство За Железо На : . Прскање доволно пареа на површината на крпата и листот за загревање на задниот дел од лепенката. Ставете го лепенката на вистинското место на вашата крпа додека сакате да ја декорирате. Заштитете ја површината на лепенката покријте ја со влажна крпа или тенка крпа и пеглајте со висока температура потоа притиснете го пеглата врз лепенката 10-15 секунди околу 2-3 пати. Долго време користењето треба да се повтори во чекор 3 на задниот дел од крпата. Чекајќи додека не се излади, потоа проверете дали секој агол на лепенката и околу работ на лепенката е веќе запечатен. Ако сеуште не е завршено, повторете во чекор 3 и чекор 4. оваа ставка може да биде зашиена или испеглана, сепак предлагаме пеглање на место, а потоа шиење за да се осигура дека е безбедна. Пакетот ќе се испраќа директно од Тајланд Преку Стандардна Воздушна Пошта Со Мал пакет и ќе бидат потребни околу 11-21 работни дена. 100% Гаранција За Задоволство. Ако не сте задоволни со производот што сте го купиле поради некоја причина, ве молиме контактирајте не за инструкција за враќање во рок од 14 дена за враќање на средствата.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 0.67

Рамка со црна и јаглен од дрво од дрво за семејни фотографии, уметнички отпечатоци, платна, документи, де

DEN 884.80

Силен Капацитет За Адсорпција : страничните четки, филтрите и облеката за џогер имаат силен капацитет з�

DEN 1.00

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба Мат�

DEN 0.67

Два режими на напојување : Може да се управува со USB кабел прикачен или со инсталирање на 2 батерии АА (бат

DEN 2.67

Погоден за пескава боја, лак и гипс Количина на пакувања 10 Погодно за боја на пескарење, лак и гипс...

DEN 697.60

Пластичен пакет со двојна линија (1 парче многу) Нови, никогаш не користени делови Спакувано во безбедно

DEN 2.33

пластика ПЛАСТИЧНИ ДИСПЛЕЈ КУПОЛА КЛОШможе да се користи и за покривање на десертот, како што е тортата.

DEN 2494.40

100% полиестер Изградба на поликарбонат / апс Лагерултраултраплус отстранлив / подложен лагер ве одржува

DEN 2.00

Многу погодно за ракување со секакви фрагментарни работи и мали поправки Пакетот вклучува : 10 компјутер

DEN 2.33

进口 Полиестер поставата Затворање на патент Миење Раце Само ❀ Материјал : Висококвалитетен оксфорд со �

DEN 494.56

CPAP Апнеа за спиење Апнеа за спиење NV Quattro Air перница (средна) Во Res Med веруваме дека секој здив е можност да

DEN 3.00

Бренд : Циско Број на дел : C100016 P2 GL Број на пристаништа : 16 Вклучени компоненти : C100016 P2 GL прекинувач, компл�

DEN 0.67

Произведени од цевки со висока спроводливост на бакар Д Калајпозлатена за да обезбеди отпорност на кор�

DEN 3.00

Алумит ШИШИЊА СО СПРЕЈ ЗА ЕТЕРИЧНИ МАСЛА ЛОСИОН ТЕЧНО ШИШЕ Модерна метална боја, елегантна и стилска на�

DEN 2.33

1, модулот го користи оригиналниот реле на бор, нормално отворен интерфејс максимално оптоварување : AC 250

DEN 158.24

Шамија на свадбени кучиња : Создадете повеќе забавно за вашето домашно милениче, вашето семејство, ваши�

DEN 206.88

€ЗАМЕНА ПРАЗНО НЕСЕЧЕНО СЕЧИЛО ЗА КЛУЧЕВИПред да ги испратиме нашите клучни фоби, тие се тестираат и ис

DEN 2.00

Преносен вентилаторизработен од материјал, има цврста структура и отпорен на притисок Безбеден за упот

DEN 255.84

Земја на потекло : Кина Број на модел : 9540434 Димензија на пакетот на артикалот : 12 Тежина на пакет на артик�

DEN 327.20

PS : KLD28 KJD17 се именувани само поинаку Функцијата и изгледот се исти, и тие се испраќаат случајно производ �

DEN 4544.00

Може да се одржи : вода, чај, сок, газирани пијалоци и други пијалоци Голем капацитет, заптивка за протеку

DEN 1.33

100% полиестер ♥ Премиум материјал : Оваа вреќа за висечки пелени е изработена од врвен квалитетен полиес

DEN 464.00

ЈА НАМАЛУВА ФРЕКВЕНЦИЈАТА НА ЗАМЕНАУлтра издржливите, висококвалитетни лежишта се дизајнирани да ги п�

DEN 1.00

Цврст Месинг Обратен Вентил (за елиминирање на прекумерниот притисок) на задната нога на Акваподот Кабе

DEN 816.00

Материјал : Метал, Пластика; Вкупна Должина : 23,5 см / 9,3" Содржина на пакетот : 1 х Резба Длето; Име На Произв

DEN 2.33

Најлон Направено во САД Стандард за ранец на ултралејт Душекот Xlite NXT Max обезбедува незаменлива удобност

DEN 4097.28

Издржлив и интелигентен систем на фотоапарати : Вклучува висока резолуција (1024x720) IP67 водоотпорна камера

DEN 1.33

НАТОПЕТЕ ГО СТАПАЛОТО #1 ЗА ОЛЕСНУВАЊЕ НА СТАПАЛАТА, ЗГЛОБОВИТЕ И МУСКУЛИТЕ : Може да се Пофали со моќна ф

DEN 127.84

Висококвалитетен МатеријалИзработен од ткаенина За собирање, крпеница од оксфорд, обложена со сунѓер И

DEN 2.33

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попу�

DEN 1.33

ИЗБОР НА ПРОФЕСИОНАЛЕЦ Ножот За Паринг има квалитетен нож од нерѓосувачки челик од 3,5 инчи дизајниран с

DEN 344.00

Декорации на новогодишни елки : Подигнете го вашиот Божиќен дух со овој зачудувачки декор на новогодишн

DEN 1.67

①Меки и висококвалитетни Уши На Глувчето Заборавете На болките што доаѓаат од носење непријатни ленти

DEN 1.67

Детален Графички Уметнички Дизајн Квалитетни Материјали Забавен квалитетен производ тоа е одлично за �