.

.

Со попуст
Ирдфвх Кујнски Прибор Нож Блок Со Одводнување, Прибор Кади за Ножеви, Вилушки, Лажици, Нерѓосувачки Челик, Сребро

Ирдфвх Кујнски Прибор Нож Блок Со Одводнување, Прибор Кади за Ножеви, Вилушки, Лажици, Нерѓосувачки Челик, Сребро

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Силно складирање, брзо одвод, издржлив, антикорозивен и анти- ' рѓа Обликување од дебел нерѓосувачки челик, третман на површински цртеж, убав и издржлив. Држачот за стапчиња за јадење не само што чува стапчиња за јадење, вилушки, лажици итн., но, исто така, обезбедува приклучна кутија за практично складирање на ножеви. Послужавникот за вода е опремен со филтер за вода за да ја изолира преостанатата вода од стапчиња за јадење, лажици и вилушки, за да спречи размножување и и да ужива во здрав и санитарен живот. Може да се расклопи и исчисти, а структурата е едноставна, може да се расклопи за чистење и лесно се исцеди. Производот не содржи ножеви. Стил на производ : вертикално седиште (со држач за нож + послужавник за вода)Материјал : : Нерѓосувачки челик + Апсспецификација : 27, 2х9х20, 8смвежина : 635,6 гстронг складирање, брзо одвод, издржлив, антикорозивен и анти- ' рѓа.Обликување од дебел нерѓосувачки челик, третман на површински цртеж, убав и издржлив.Држачот за стапчиња за јадење не само што чува стапчиња за јадење, вилушки, лажици итн., но, исто така, обезбедува приклучна кутија за практично складирање на ножеви.

Главните својства

27,2X9x20,8cm:
Weight:
635.6g
Strong storage, quick drain, durable, anti-corrosion and anti-rust.:
Thick stainless steel molding, surface drawing treatment, beautiful and durable.:
The chopstick holder not only stores chopsticks, forks, spoons, etc., but also provides a plug-in box for convenient storage of knives.:
The water tray is equipped with a water filter to isolate the remaining water from chopsticks, spoons and forks, to prevent the breeding of and , and to enjoy a healthy and sanitary life.:
It can be disassembled and cleaned, and the structure is simple, it can be disassembled for cleaning, and it is easy to drain. The product contains no knives.:
Knife Blocks Knife Holder without Knives Knives Detachable for Easy Cleaning :
Избор на купувачот
DEN 0.33

Гаранција на 3годишен производител, плус гаранција за опрема поврзана со 25 K $ Гаранција на 3годишен прои�

DEN 191.68

Специјален облик на кристален дијамант дизајнирање на специјални обликувани кристални вежби според с�

DEN 95.68

????????? врвови за жени / летни врвови за жени / пролетни врвови за жени / женски врвови, облечени обични / жен

DEN 1222.40

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 411.20

Куки за домаќинства изработени од метал со висок квалитет, структурата е стабилна и не е лесно деформир�

DEN 888.00

Рамките за рефлексологија можете лесно да ја доживеете магијата на рефлексологијата со алатката €®Пр�

DEN 1583.84

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН ЗНАК НА БЛАГОДАРНОСТ ЗА МАЈКИТЕ, МАСОВНО ПАКУВАЊЕ од 10 : Не мора Да Биде Денот На Мајка�

DEN 1.00

1, 45 метри водоотпорен 2, материјалот за школка се увезува со акрилик „плексиглас“, избраните суровини с

DEN 3.00

Номинален напон : 6 A / 250 VAC 10 A / 125 VAC Метод на префрлување : OnOff KCD1 4 PIN 2115mm OnOff Boat Car Rocker Switch 6 A / 250 V AC 10 A / 125 V AC со

DEN 1449.60

Производител : AIP електроника Компатибилен со 19971999 Nissan 240 SX Infiniti Qx4 Pathfinder ** Бидете сигурни дека проверете

DEN 1.67

Цевка со Флуорополимерна СмолаСоочена Со Гумена Обвивка Цевка со Флуорополимерна СмолаСоочена Со Гуме

DEN 3.33

полиестер Направени во САД или увезени Големина : Големината на оваа маска за очи е 8,1 x 4,1 x 0,59 инчи, со при

DEN 2.67

Вкупно 100 кујнски врели влошки Држачот на тенџере доаѓа со добра изолација за заштита на вашиот шалтер о

DEN 3590.24

Моделирани по оригинални историски обрасци и дизајни Цврст уретан за максимална издржливост и детали Л

DEN 536.00

Спецификации на производотсо 2 влошки за изолација на топлина (8 инчи x 8 инчи) Нашите влошки за изолација

DEN 363.20

【Лесно за инсталирање】 Фидер за чаши за риби е лесен за инсталирање на фидер за риби со чаши за вшмукув�

DEN 1.67

Светло црвена етикета Овозможува лесна идентификација на системите со оган Обезбедуваат потребни инфо

DEN 191.84

Mterial : Овие смешни обетки се изработени од висококвалитетно сурово дрво, цврсто и сигурен, издржлив и без

DEN 1.33

Влезен напон со широк широк 100240 VAC 50 / 60 HzOVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : преку струја за

DEN 8256.00

Овој комплетен сет го опфаќа сеточен и поставен, мешавина и сенка, или истакнување и контура Овој сет на

DEN 568.00

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за ВАШИОТ УРЕДОдржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете од нечистотија

DEN 272.00

Прекрасна рака изработена нова станица за шише 30мм x 38mm x 8mm (со исклучок на плута) и монтиран на стандардн

DEN 591.84

Рачно изработени Висококвалитетно стаклено рачно разнесено во форми на животни во нивната природна фо�

DEN 2.67

Прстени за сестри Ctr ringените издигнувања и најниски прстени за прстени за показатели на пријатели за же�

DEN 398.40

Големина на кутија 7,2 "широк x 4,7" долг x 2 Декоративна и пространа метална кутија за складирање со капак...

DEN 402.40

Четки за сликање на акварел : Свитки за сликање четки од дрвена рачка, долгорочен зафат не е уморен, пого�

DEN 2.33

Висок квалитет и водоотпорен : Овие соларни ламби на мозаик на отворено се изработени од висококвалитет

DEN 3.33

Димензии : 20in x 11in x 7in / 50cm x 29cm x 18cm; Тежина : 1,5 bs; Том : 28 L Издржлива конструкција на надворешната ткаенина �

DEN 319.84

【Прецизно мерење】 Опсегот на мерење на мерачот на звук е 30d B до 130d B, брзината на одговор е брза, а резулт

DEN 1.00

Комплетен сет за убавина четки за шминка за очи од 19 парчиња и четки за шминка за лице, што ги исполнува �

DEN 1427.20

Се чувствуваше Направени во САД или увезени Официјално лиценциран производ Направено од високо квалит�

DEN 238.40

Заштедете време со овие лесни Чисти, Чудотворни крпи Само користете вода, отстранува и не остава траги ,

DEN 2.00

75% полиестер, 25% памук Карактеристики : Атлетски дуксери за вежбање, женски џемпер на пуловер, долг ракав

DEN 319.84

Бамбус 【Мекиот опсег Екстра широк врв не е затегнат или врзувачки воопшто】 екстра широк врв ја подобру

DEN 0.67

Полиестер Ibrивописен тим во боја на автомобили со мерки со знаме на автомобили од 16 х 19,5 инчи Двострана п

DEN 159.68

# Прекрасно парче за додавање во вашиот Бар,Ресторан,кујна, кафе куќа или дом ! * ВИСОК КВАЛИТЕТ, ДОЛГОТРА�

DEN 1308.80

ph балансирана формула која безбедно ја крева импрегнираната нечистотија, нечистотија и дамки од вашиот

DEN 1.00

Transpac е лидер во индустријата во производи за подароци, сезонски и дома и градинарски декор Со повеќе од 1

DEN 1324.96

99,6% чистота Никел : Нашите никел ленти има содржина на никел од 99,6%, давајќи му чист рејтинг на никел; Чист

DEN 3.33

● ПРАКТИЧНА ГОЛЕМИНА На ЏЕБ Џебот На Легендарниот Планер Неделно е компактен планер без датум, совршен

DEN 367.04

Х 45 "х Л 17 " х Д 5 2 х Дрво Полица Одбори Со Упатство За употреба 4 х Пловечки Полици Загради...

DEN 1.67

Направени во САД и увезени Поставена кожна обвивка Измијте со крпа Трајната и долготрајна рамка за лице