.

.

Со попуст
Игри На Глувчето Жичен, USB Оптички Компјутер Глувци ,ouseономски Гејмер Лаптоп Компјутер Глувчето

Игри На Глувчето Жичен, USB Оптички Компјутер Глувци ,ouseономски Гејмер Лаптоп Компјутер Глувчето

DEN 1096.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

●Прекинувач за брзина Quistible gaming глувци, можете да ја контролирате брзината послободно и полесно Нема потреба секој возач, приклучок и игра директно. ●Флексибилни Копчиња●Безжичните Глувци се направени од силикон и пластика погодна за кожата, безбедни. Рационализираниот дизајн на лакот ја следи природната кривина на вашата рака, што може значително да го намали притисокот врз вашите раце, зглобови и раце предизвикани од долготрајна употреба. ①Боите За осветлување + светлата со мути-бои во голема мера одговараат на вашиот стил, ви овозможуваат фенси средина за игри и ја истакнуваат атмосферата на вашата игра. ●Ergономски Дизајн● Совршено се вклопува под вашата дланка, материјал погоден за кожата што го земаме ви обезбедува совршено чувство за рака, им дава на гејмерите најудобно искуство со игри и ве тера да се чувствувате ослободени од замор. ●Широка компатибилност ● поддршка На Системот : Погоден за windows7 / Погоден ЗА XP (64) / Погоден. Внатрешно вклучување : растојание За безжичен пренос : 10мсистемска поддршка : Погоден за windows7 / Погоден ЗА XP (64) / Погоден За Vista /Погоден за windows8 / Погоден За Mac Os XThis компјутерски Глувци прифаќа дизајн со три копчиња. Во споредба со обичните компјутерски Глувци, две копчиња се додаваат на страна за да ви помогнат да ја контролирате страницата напред/ назад за да ја подобрите ефикасноста. Покрај тоа , овој оптички компјутерски Глувци, можете да изберете соодветна чувствителност според вашите потреби. Нашите компјутерски Глувци претрпеа ригорозни тестови за издржливост и совршено се изведоа на тестот за тастатура од 5.000 тастатури!Ова е универзален USB Глувци дизајниран за канцеларија, употреба, патување, службени патувања и состаноци.Тип на интерфејс : Мини Усббезжичните Глувци се направени од силикон и пластика погодна за кожата, безбедни и .

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1291.20

3360 Сензор за оптички игри со 400 / 800 / 1600 / 3200 DPI Амбидексниот дизајн со повеќе форми и големини за да се згол

DEN 143.84

Бесплатен менувач : Gamepad на џојстик може да биде широк опсег на контрола на операцијата од 6 до 8 метри Ер�

DEN 0.67

●Црвен Линеарен Механички Прекинувач ● тивок основен линеарен механички прекинувач, лесен притисок, �

DEN 436.80

Поставете го трендот : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со моќни кожи за вашиот HTC U11! Не ја сака�

DEN 1.67

Комплетна РИФТ : тајфун издание бонуси + "Инстант Ниво 60" Поттик еден карактер На Ниво 60 Дополнителни Бан

DEN 293.60

Слушалки за игри со MIC, во кој има професионален дизајн на хуманост, за да испорача јасно звук на играта и

DEN 1291.20

RGB LED Подлога За Глувче СО Позадинско Осветлување; ПОДЛОГАТА ЗА ГЛУВЧЕ ПРЕДВОДЕНА ОД RGB има вистински ефе

DEN 2.00

Заштитете го ВАШИОТ VR : Мазна и тенка винил налепница го штити вашиот VR 2 контролер од прашина, отпечатоц�

DEN 0.67

? Кој може брзо да ви помогне да го наполните вашиот телефон кога ќе истече на електрична енергија и е ко�

DEN 1135.84

Апликација : Се Применува НА ЕТС2 и АТС игри Широка Применливост : Применливо за модифицирани G25 / G27 / G29

DEN 110.24

Уживајте во незгодната забава со скриени предмети на 91 различни нивоа Докажете ги своите вештини во 10 р�

DEN 2.67

2023 Ново Издание : 95% Полистер, 5% Спандекс, ве Молиме дозволете мало разликување на бојата / моделот / детал

DEN 479.84

Соборете диктатор и вратете го вистинскиот крал на неговиот престол Водич повеќе од 70 уникатни платени�

DEN 588.00

Професионални 9копче ммо / TSС игри глувчето Надчасовник SCGii : 100 dpi до 5700 dpi СКОРПИЈА ИГРИ ИНТЕРФЕЈС за кра�

DEN 95.84

1Персонализирана шема за убава слика;.Персонализирана шема за убава слика;. / 23 х 23 х 0,3 см;.Издржливиот ка�

DEN 2.33

81 Копчиња Механичка Тастатура : V1 е целосно прилагодлива механичка тастатура подготвена за секоја ситу�

DEN 1334.40

Дизајн без возач, слушалки за игри со приклучок и играње ја максимизираат јасноста на звукот преку 71 тех

DEN 2.67

Компатибилност : Овие копчиња на контролорот се наменети за гуликит кинг Конг контролер серија, кинг Ко�

DEN 1596.80

?Qultime уживајте Во Крајната Контрола ласерскиот m1210 gaming mouse ви нуди крајна контрола врз вашето искуство с�

DEN 655.84

USB кабел ★ [Топли совети] : Доколку е потребно програмирање, преземете го возачот од нашата веб страница �

DEN 318.40

【Подобрете го FOV & AntiLeakage Light】 Нашиот силиконски капак на лицето има посебен дизајн, спречи светло да вле

DEN 351.84

ПОДДРШКА ЗА БЕЗЖИЧНА ВРСКА 3 УРЕДНадградба на Безжичен глушец во Три режим (БТ 5 Тоа може да се поврзете 2

DEN 417.60

Уникатни предности : ОВАА РАМПА ЗА ГЛУВЧЕ ЗА ИГРИ НА РГБ има 14 режими на осветлување7 режими на статичко �

DEN 1390.40

Вклучува Ardennes Assault, Armies Western Front, британските сили, плус сите дополнителни генерали и повеќе! Тековниот де

DEN 507.84

ИСТРАЖУВААТ ОТВОРЕН СВЕТ Ве очекува волшебничкиот свет Слободно шетајте по Хогвортс, Хогсмид, Забранет

DEN 3.33

Слушалки игра прозрачна слушалки, со користење на новата генерација НА 40ММ звучник единица, 3д опкружув�

DEN 1.00

Лесен дизајн : Тежина во само 8,5 мл (240 g), G335 е помал и полесен од G733, има лента за глава за суспензија за да �

DEN 3.33

Искусете ја моќта и разноврсноста на најуспешниот Комерцијален авион Во Канада Со својата солидна конс

DEN 592.00

окулус потрагата 2 ремен за глава окулус потрагата 2 ремен за глава ●Vr Ремен За Глава со Батерија од 10000mah

DEN 159.84

Најновата верзија „V3“ Разликата помеѓу V2 е USB терминалот (од лево кон десно), а другиот е во основа иста..

DEN 2.00

Дали сте искусен хобист на тастатура кој сака целосно функционална и многу пријатна тастатура надвор о�

DEN 417.92

Кинематографска, Извонредна Борба : Џедај : Паднатиот Поредок ја испорачува фантазијата да стане Џедај �

DEN 3.00

1*безжичен контролер адаптер 1*Тип Ц ОТГ кабел 1упатство За Употреба ●Компатибилни Платформи т играат К�

DEN 1195.20

ЖанрМикс : различни игри искуство преку мешавина на стратегија, трговија, и РПГ елементи Играчите управ�

DEN 484.48

Модерен дизајн на жичен глушец подготвен за работа и игри, со надграден сензор За следење На Пиксарт, ко�

DEN 2.33

€Ниска Потрошувачка®глушец За Заштеда На Енергија, користејќи безжичен раствор од 2,4 Ghz, безжичен прено

DEN 1120.00

●87 Компактен Распоред на Клучеви ● 75% распоред механичката тастатура има совршена компактна големина,

DEN 1468.80

1 Вметнете ГО цдТО НА драјверот во компјутерот и извршете го "Поставувањето.exe " инсталација Инсталација�

DEN 3.00

Internономски дизајн, внатрешно и надворешно, за да се создаде крајниот концепт на играта Вградени 8 тежини

DEN 159.84

Висок Квалитет На Звукот : Бакарна жица Без Кислород Со позлатена техника обезбедува јасен звук кога иг�

DEN 0.33

Вовед во производот : комплетен комплет за делови ЗА 2 ИГРАЧИ ПРЕДВОДЕНА од аркадна конзола ЗА игри САМ, �

DEN 2.00

●ТАСТАТУРА ЗА ИГРИ ПРЕДВОДЕНА од виножито, СО позадинско осветлување на виножитото и бели капачиња за �

DEN 2.33

Звук со јасен опкружувачки звук : Високиот магнетски возач на NDFEB испорачува појасно стерео, можете да ј�