.

.

Со попуст
Скривање на ирваси- 18 '' | 1 компјутер.

Скривање на ирваси- 18 '' | 1 компјутер.

DEN 552.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Пакетот вклучува : 1 порибување на ирваси- 18 '' Празничен и весел дизајн : Искра ги виси украсите со Божиќно порибување во кое има црвена основа со зелена манжетна и симпатична ирваси облечена во сина шал. Совршено за Божиќната сезона : Ова порибување е совршено за Божиќни забави, украси за домови, украси за простории, украси за ресторани и други тематски настани. Лесен квалитет : Изработена е од мека чувствувана ткаенина со добри нијанси во боја и прицврстена јамка што ви дава декорација за привлекување очи со лесен квалитет за лесни висечки цели. Упатства за нега : Ве молиме, не го изберете овој прекрасен декор, само измијте го и закачете го суво на добро вентилирана област. Пакетот вклучува : 1 порибување на ирваси- 18 ''. Празничен и весел дизајн : Искра ги виси украсите со Божиќно порибување во кое има црвена основа со зелена манжетна и симпатична ирваси облечена во сина шал. Совршено за Божиќната сезона : Ова порибување е совршено за Божиќни забави, украси за домови, украси за простории, украси за ресторани и други тематски настани. Лесен квалитет : Изработена е од мека чувствувана ткаенина со добри нијанси во боја и прицврстена јамка што ви дава декорација за привлекување очи со лесен квалитет за лесни висечки цели.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 910.40

ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛподлогата За Новогодишна елка е изработена од висококвалитетен полиестер мек удобен

DEN 2.00

€ВРЕДНОСТ КОМПЛЕТ!●117 парчиња пакет мали светилки за птици и 2 парчиња пакет со голема топпер ѕвезда (2 ф

DEN 1.00

Quality Material The Wire Of Star String Lights Is Made Of Quality Silver Plated Copper, Flexible And Not Easy To Break, And The Star String Lights Are Made Of Quality Plastic, Lightweight,

DEN 876.80

Ново и квалитетно, Елката изгледа полна со енергија Сигурно сте Имале среќен Божиќ Изработени од ПВЦ, из

DEN 3.33

Може да се Примени За Ноќта на Вештерките, Забавата На Ева,фестивалот и Други Прилики, Да Донесе Ужасна А

DEN 558.40

Боја : Повеќебојни независни ден гном Денот на трудот за домашно стакло Gnome украс гроздобер Божиќни укра

DEN 186.72

Материјал : Полиестер Елегантното, удобно и меко допирање на рацете ви дава топло и силно празнично чувс

DEN 223.84

МЕК МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетен густ полиестер Кратката пената што ја покрива површината

DEN 3.33

Божиќни Украси Креативна Декорација На Работната Површина Боја Борови Иглички Мини Украс За Новогодиш�

DEN 380.80

Нашите класични предводени календари за доаѓање се направени од издржливо дрво кое е обоено со прекрас�

DEN 0.33

Тркалезни украси : Овие Божиќни украси од 2022 година се стил на задржување, тркалезни порцелански украси

DEN 207.84

[Поствисти вибрации] : 30 видови на постевни цитати им помага на луѓето да градат позитивни активности за

DEN 240.00

?Материјал : Полиестер Елегантното, удобно и меко допирање на рацете ви дава топло и силно празнично чув�

DEN 2.00

Ова Елка здолниште е направено од полиестер, издржлив и лесен, удобен и мек, убав и практичен Може да се п

DEN 1572.80

Направено од дрвен материјал со светла и шарена рачно насликана, тоа е одличен додаток на Божиќните укр�

DEN 1.67

? ? 【Големина】 : Големината на нашите сувенири е околу 2,4 "x 2,8" (6x7cm) со јаже Малиот и исклучителен дизајн е

DEN 181.92

Полиестер Официјално лиценцирано порибување на „Војна на Starвездите“ Направено од полиестер Виси од ц�

DEN 1.67

Високо квалитетен носител на божиќни чорапи се изработени од висококвалитетна буралап, пената, ткаенин

DEN 1.67

Димензии на пакетот : 12 l x 3 h x 10 w (инчи) Тежина на пакет : 2 килограми Земја на потекло : Кина 100% волна игла н�

DEN 784.00

Материјал 2 Поради разликата на светлината и екранот, бојата на производот може да биде малку поинаква о

DEN 0.67

МЕК МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетен густ полиестер Кратката пената што ја покрива површината

DEN 400.00

100% волна Божиќните чорапи беа дизајнирани и произведени од мене и се неискористени Неговата големина е

DEN 0.33

Собраните Лисја од ДРВО Снег Создаваат Уникатно Зимско Чувство, Што Ја Прави Елката привлечен Додаток �

DEN 1.33

Сјај Ѕвезда Дрво Врвот : железо материјал, нема штета, деца пријателски, издржлив за употреба Украси за н

DEN 886.40

?Премиум Материјал : Нашето Здолниште За Новогодишна елка е изработено од висококвалитетна полиестерск

DEN 0.67

Дијаметарот на LED лентата е 14мм。 Ова LED неонско јаже може да се исече на секој метар, DIY производи Секој м�

DEN 2.00

Испуштена боја : Топло разнобојно Апликација : Ноќта на вештерките, Крситмас, бар, забава, дом, хотел, КТВ,

DEN 144.00

Тие се добро изработени со прилично густ полиестерски кадифен материјал за да обезбедат долгорочна упо

DEN 160.00

Подарок за Вашите Пријатели, Вашето Семејство И Висок Квалитет Боја : повеќебојна 12 ПАРЧИЊА Божиќни Топ�

DEN 209.28

Куки за големи количини Божиќни украси содржат 300 парчиња Голема количина куки за облици S може да се исп

DEN 673.60

Табела : Донесете свеж современ пристап кон вашите украси со ова впечатливо дрво со средна големина; Ску

DEN 0.67

Поништи Вклучете навестувања за зимска земја на чудата со оваа снежна вештачка Елка! Без одржување, мож�

DEN 0.67

Материјал : Направено од висококвалитетна кадифен ткаенина за да се обезбеди долгорочна употреба, да се

DEN 1.33

Божиќ Декорирајте LED светлосни жици шарени свадбени жици светла забава декоративна ламба Sepaktakraw приврз�

DEN 158.08

DIY романтични светла за декорација : Топол бел сјај создава бајка романтична атмосфера, DIY лесно да ја ди�