.

.

Со попуст
Стилман 9-Парче Магнетно Продолжување Сет, Ги Претвора Приклучоците Со Стандардна Должина Во Магнетни Приклучоци, 1/4, 3/8 и 1/2-Инчен Погон

Стилман 9-Парче Магнетно Продолжување Сет, Ги Претвора Приклучоците Со Стандардна Должина Во Магнетни Приклучоци, 1/4, 3/8 и 1/2-Инчен Погон

DEN 719.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Магнетниот врв-испакнатиот магнетски врв го претвора секој приклучок со стандардна должина во магнетен приклучок кога е прикачен 3 големини на погонот - комплетот вклучува 3 екстензии за секоја големина на погонот 1/4, 3/8 и 1/2-инчи. Должина на продолжување-1/4-инчен погон : 2, 4 и 10-инчен; 3/8-инчен погон : 3, 6 и 10-инчен; 1/2-инчен погон - 2, 5 и 10-инчен. Завиткано вратило-завиткано вратило за сигурно држење при рачно стартување на навртките и завртките. Идеален во тесни простори - идеален за тесни простори каде што магнетот спречува паѓање на навртки или завртки. Неколку работи се толку отежнувачки како посегнување во тесен простор со продолжување само за да испадне прицврстувачот во штекерот пред да го ставите на своето место, принудувајќи да го рибите пред да продолжите. Сетот За Магнетно Продолжување ОД 95330 Парчиња ЧЕЛИК е дизајниран да спречи тоа да се случи со додавање на испакнат магнетски врв што го претвора секој приклучок со стандардна должина во магнетен приклучок кога е прикачен. Овој сет вклучува продолжување од 2, 4 и 10 инчи за приклучоци за погон од 1/4 инчи; продолжување од 3, 6 и 10 инчи за приклучоци за погон од 3/8 инчи; и продолжување од 2, 5 и 10 инчи за приклучоци за погон од 1/2 инчи.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.00

Вклучете / исклучете ретка земја магнетна плоштад за заварување Брза работа со повеќе страни...

DEN 1150.40

Направено со највисок квалитет, сосема нов, висок квалитет Влез : AC 100240 V 50 / 60 Hz Безбедност : Со Меѓународн

DEN 79.84

жените краток ракав блузи облечени повик Произведено во САД или Увезено Во САД и Увезени 712 Дена Испорак

DEN 3519.84

Споредете со : 4537632Al Отвор со делумна внатрешна нишка на едниот крај надворешно навојна објава на спроти

DEN 1.00

Нерѓосувачки челични ножеви Направен во Русија Едно од најострите достапни сечила Остри и Долготрајни

DEN 1495.20

Потекло : CN (потекло) Состојба : Ново Број на модел : LTZ1000 ACH Потекло : CN (потекло) Состојба : Ново...

DEN 3999.84

ПРЕД АМП ПЕДАЛ : Произведува тонови слични на цевки од 100% аналогно коло со цврста состојба, додека ви обе

DEN 576.32

Пакет од 3 артикли : Easyop ZGrip Vibrating Vacuum Pump со 3 големини на ракав и јасни ракави и 4 чисти прстени на C Констру�

DEN 255.52

? Совршен Роденденски Подарок За Сите : Направен од бамбус, секоја даска за сечење е уникатна и е идеален

DEN 7360.00

FG80 FBDL95012Fortinet Fortigate NGFW серија на среден опсег, хардвер Fortinet Fortigate80 F Плус 1 година 24x7 Forticare & Fortiguard Заштита на

DEN 0.33

Забележете! Богатството на Каролина Леплива белешка е совршен подарок за секого! Овој држач за леплива �

DEN 1.67

Уред за заклучување : Стегач Завртена завртка за стегање : #632x3 / 8 Изградба : две парчиња стегач Заврши за

DEN 3.00

Во споредба со другите подлоги, нашите подлоги од плута се подебели и потрајни Повеќе не треба да се гри�

DEN 3.00

Врв за почетната Безбедна машина за миење садови Направено Од Стакло Безбедна машина за миење садови...

DEN 280.32

Име на производот : Сечење пила; Материјал : HSS : 100мм / 3 15 / 16 "; дупка Дија : 27мм / 1 1 / 16" Дебелина : 2,5мм / 1 / 1

DEN 1119.84

Точна оем замена која се вклопува лесно и прецизно Пп случај со големо влијание за максимална отпорност

DEN 415.84

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна К

DEN 135.84

??????? ?????? ?? ??????? Ixtech Pop Filter за микрофони има двојни слоеви на најлонска мрежа, што може ефикасно да ги нама�

DEN 2.67

Моќна брава, лесна за фиксирање, мерна лента со заклучување за да се поправи мерната скала Опсег со едно

DEN 2.00

Лесно отстранете ја бојата, 'рѓата и оксидацијата 10галон резервоар со исклучен вентил 65 до 125 psi, 6 до 25 cfm �

DEN 740.80

✅Оваа 9инчна мини топка за вежбање може да се користи за јога, пилатес, бар, физикална терапија, фитнес т�

DEN 1.00

Има 3x3 фотографија Направено од камен од смола Декоративна рамка за слика што додава спомени и убавина в

DEN 287.84

Акрилна пракса рака за нокти практикуваат почетник маникуристички сон! Широка употреба за обвивки за а�

DEN 0.67

JJC Professional Mic3 камера поставена со пушка, стериомикрофон, сите камери и камери Пакетот вклучува : MIC3 микроф

DEN 1028.80

Оваа Мобилна Micro SD картичка е специјално дизајнирана за ВАШИОТ SPHL900! Споделете ги вашите збирки содржини

DEN 287.20

Вклучува универзална торба со грав за сите телефони или таблети помалку од 10 инчи екран Го држи телефон�

DEN 0.33

22 x 22mm стаклен капак лизга за држење слајд примерок во место и заштита од случајно контакт со микроскоп л

DEN 1478.40

Супериорни перформанси во апликации со висок стрес Хром силиконски челик легура Оптимален дизајн на жи

DEN 3.33

ТКАЕНИНА овој фустан е изработен од 75% полиестер и 25% памучна ткаенина погодна за кожата Лесната ткаени�

DEN 2.00

Овој пластичен модел бара склопување и сликарство Лепила, алатки, бои, итн., Се продаваат одделно 1 / 72 Ска