.

.

Со попуст
Поддршка на проекторот на Wenlii Mini Home 1080p AV USB SD картичка USB преносен проектор

Поддршка на проекторот на Wenlii Mini Home 1080p AV USB SD картичка USB преносен проектор

DEN 779.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

1 Мини приватно домашно кино : Мал и преносен дизајн го олеснува носењето за патувања, ви овозможува да уживате во филмови, видеа, игри во темна околина, без оглед на дома или надвор за двор, патување, кампување, итн. 1080p прикажување : Поддршка 720p, 1080p дисплеј, ви овозможува да уживате во јасни и природни слики и видеа на голем екран. Висока осветленост од 800lm : Обезбедува зачудувачки вистински презентации во боја, се издвојува во изобилство во боја и детали што се прикажани. Повеќе интерфејс за влез : Поддршка, AV, VGA, USB и Micro SD влез, може лесно да се поврзе со повеќе уреди за медиуми, како што се ТВ -кутија, лаптоп, десктоп компјутер, дигитална камера, овозможени уреди и многу повеќе, така што вие може да ужива во видеа на различни начини. Најдоброто искуство за гледање : Поддржува за рачно прилагодување, можете слободно да го прилагодите односот на аспект од 16 : 9 до 4 : 3 и да дозволите растојание од проекција до 1. Мини приватно домашно кино : Мал и преносен дизајн го олеснува носењето за патувања, ви овозможува да уживате во филмови, видеа, игри во темна околина, без оглед на дома или надвор за двор, патување, кампување, итн . Поддршка 1080p прикажување : Поддршка 720p, 1080p дисплеј, ви овозможува да уживате во јасни и природни слики и видеа на голем екран. 800lm висока осветленост : Обезбедува зачудувачки вистински презентации во боја, се издвојува во изобилство во боја и детали што се прикажани. Повеќе интерфејс за внесување : Поддршка, AV, VGA, USB и Micro SD влез, може лесно да се поврзе со повеќе медиумски уреди, како што се ТВ -кутија, лаптоп, десктоп компјутер, дигитална камера, овозможени уреди и многу повеќе, за да можете да уживате видеа на различни начини.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1417.60

Поддршка за корекција на Keystone што им овозможува на презентерите поголема флексибилност при поставувањ�

DEN 595.20

Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами Проектор со висок квалитет на DLP за Samsung HLT5687 SX / XAA

DEN 1.33

Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами Висок квалитет на DLP чип за проектор Acer X1320 WH...

DEN 2.00

HD146 X Full HD 1080 P Vibrant Home Theater Projector AC кабел за напојување Далечински управувач Батерии за далечински управу

DEN 1056.00

Моќна обработка на слика за перформанси, мазно искуство на 100инчен голем екран Моќните звучни ефекти го

DEN 1.33

Двојните влезови на HDMI обезбедуваат брзо префрлување помеѓу влезовите USB Viewer ви овозможува да се претст

DEN 1046.40

BENQ TK700 4 K HDR 16 MS низок влез за игри со LAG DLP Projector далечински управувач 2x AAA батерии за далечински управувач

DEN 1.67

【Поддржана резолуција со целосна HD 1080p и 260 "Голема големина на проекцијата】 Projector Projector Projects Поддржува 1

DEN 1.67

【1080? ?? ?? ????????? Потребни се само 9 инчи од wallидот за да се проектира огромен екран 70 "110" Се одликува со покр�

DEN 0.33

Свртете дома во кино Можете да гледате филмови удобно дома Преносен проектор со и звучник Резолуција : Ma

DEN 1.67

Богата, вистинска и сигурна изведба3 LCD, 3чип технологија Брилијантен квалитет на сликата и детали Мајчи

DEN 318.24

Алта Капацита, Мено преокупазиони по l'esaurimento della batteria во Breve Tempo Вградено коло за заштита на PCM, ефикасно с�

DEN 11281.12

Мултимедијален систем, поддржува директно читање на U дискот и SD картичката HD USB TF AV VGA интерфејс е богат,

DEN 2.67

Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами Проектор за високо квалитетен DLP за проектор VIVITE

DEN 364.80

Домашна резолуција : Мајчин 1920х1080p Осветленост : 7000 лумени Сооднос на Contast : 4000 : 1 Дигитален зум : 80% Звучни�

DEN 415.84

Целосна физичка резолуција 1920x1080p。 Осветленост од 7500 лумени 。 5,8 инчи Супер голема оптика 。...

DEN 319.84

Не се вклучени батерии и упатства Не е потребно програмирање 60 дена гаранција Потребни се 2 АА батерии...

DEN 1.33

Физичка резолуција : 1920*1080 Поддржана максимална резолуција : 4096*2160 Осветленост : 280 ANSI Број на боја за под�

DEN 1.67

Лесен и пријателски за патување тенок како лаптоп, тежи само 3,7 lb xga перформанси 2600 лумени боја и 2600 луме

DEN 1.67

1 Домашна резолуција : Мајчин 1920х1080p Осветленост : 7800 Лумени Сооднос на контраст : 8000 : 1 Дигитален зум : 80%100

DEN 3935.36

Интелигентната технологија за обработка на слики претставува кристално чиста слика Повеќе пристаништ�

DEN 633.60

Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами Висококвалитетен DLP чип за Boxlight P12 LTWH проектор...

DEN 937.76

1080p HD : Овој преносен проектор ја поддржува резолуцијата од 1920x1080, обезбеди живописни бои и животни слики

DEN 2.00

1920 x 1080p(1080p) мајчин резолуција, 4k максимална влезна резолуција Превртена слика за монтирање на таванот, е

DEN 784.00

Целиот стаклен леќа е повеќе отпорен на абење и отпорен на гребење со голема пренесување и подолг живот�

DEN 3.33

Технологија за сликање : TFT LCD Контраст : 800 : 1 Физичка резолуција : 320240p Поддршка за максимална резолуција

DEN 10704.00

2000 ANSI Lumens Multimedia Projector Прогресивна скенирана технологија 1400 x 1050 SXGA 1024 x 768 xga мајчин резолуција EP719 е компак

DEN 302.08

Модел : YG520 / YG530 Тип на приказ : ЛЦД Мајчин резолуција : 800x480 Резолуција за поддршка : 1920x1080 Осветленост : 1800

DEN 3023.84

Испорака 3000 лумени на осветленост во боја и 3000 лумени на бела осветленост Проекторите на EPSON 3 LCD имаат 3x �

DEN 689.60

[Подобар проектор за домашно кино] 2020 година Надграден мини проектор опремена со сооднос на контраст од

DEN 1.67

Брза и бесплатна испорака од магацинот Волтареа Мајами Висок квалитет DLP чип за проектор Dell S300 WI...

DEN 639.84

Замена за ELPAF54 / V13 H134 A54 / ELPAF55 / V13 H134 A55 Филтер за прашина на проекторот Компатибилен за Epson EB2042, EB982 W, EB992

DEN 3.33

Поголема функција, поголема среќа, мајчин 1080p реална, остра, шарена 200 'голема слика за проекцијасоздадет

DEN 214.40

4 Ever Projector DMD табла чип погоден за Mitsubishi XD221 UST XD250 U XD250 UG XD250 UST проектор Дел за замена, еден чип вклучува...