.

.

Со попуст
Номад 80-26971-2-50 3 NPT Trans-Flo Gold AODD пумпа, алуминиум, дијафрагми на неопренови

Номад 80-26971-2-50 3 NPT Trans-Flo Gold AODD пумпа, алуминиум, дијафрагми на неопренови

DEN 1067.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Пад на замена за Wilden® AODD пумпите со еквивалентни Make and Size Пумпите со двојна дијафрагма управувана со воздух ракуваат со големи цврсти материи и кашеста маса. Trans Flo Gold има патент во очекување на диференцијалниот дизајн на капачето. Заптивките на вратилото на тракерот овозможуваат остри смени и веродостојност за вклучување на квалитетот. Време докажан дизајн кој е едноставен за одржување. Пад на замена за Wilden® AODD пумпите со еквивалентни Make and Size. Пумпите со двојна дијафрагма управувана со воздух ракуваат со големи цврсти материи и кашеста маса. Trans Flo Gold има патент во очекување на диференцијалниот дизајн на капачето. Заптивките на вратилото на тракерот овозможуваат остри смени и веродостојност за вклучување на квалитетот. Време докажан дизајн кој е едноставен за одржување. NOMAD 80-26971-2-50 3 "NPT Trans-Flo Gold AODD пумпа, алуминиум, Neoprene diaphragms_x000d_; _x000d_; Затегната транс-фло злато AODD 3" Model_x000d_; NTG80/AAAB/NEU/NE/NE/N/SB/C/X/50_X000 D_; Слични и споредливи со Wilden M и T Series_X000 D_; Линијата за производи од транс-фло злато се одликува со груб анодизиран систем на воздушен вентил во стилот на клипот, способен за функционирање во најстрогите компресирани услови на воздухот, акцент на рударството, градежништвото и утилитарните апликации.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 0.33

Елегантен Дизајн, изработен од смола и пластика, силен и издржлив Ова не е само чинија за ужина со бонбон

DEN 268.80

Реквизити за фото штанд Мустаќи на стап Материјална сјајна пенеза со една ставка двојно зголемена зали�

DEN 0.33

Поддржува микро SD картички Вграден микрофон Шокантен бас ефект : 40мм голема дијафрагма се користи за да

DEN 854.40

КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен Со Xiaomi 11 T / 11 T Pro ГУМЕНА ЗАВРШНИЦА : меката силиконска обвивка и облогата �

DEN 372.16

Висока цврстина, долг животен век, добра отпорност на корозија, не е лесна за 'рѓа напнатоста на пролетта

DEN 838.40

Производ 1 : Ефикасен : Алатката за тестирање на согорување со сигурност го мери нивото на јаглерод монок

DEN 403.20

Прекрасно дизајнираната ја прави оваа алатка за раздвојување голф прекрасен подарок за родендени, Божи

DEN 2.67

Висока јачина на струја брзо се исклучува Дизајниран за 8 мерач жица Поврзување со голема моќност 150 зас�

DEN 339.68

Интимна колекција : шише + одвојлив капак Ова шише со топла вода се произведува во согласност со стандар�

DEN 3407.84

Комплет Од Два Адаптери За Алуминиумски Тркала Шема на завртки на возилото : 8х6, 5" или 8х165, 1мм.Шема На Зав

DEN 1.00

Карактеристики на 3м тешки и најдобри во минерал од класа Кубитрон II Зрна мешавина од керамички / алумин�

DEN 2.67

Маслата За Парфеми, Маслата за Тело и Темјан нудат најдобар квалитет на сите миризливи и парфемски масл�

DEN 276.16

Ова е торба за сликање на мониста DIY, не завршена, треба сами да ја завршите Со дијаманти и алатки, треба д

DEN 367.84

пластика, се чувствуваше 12 парчиња Велигденски ленти и рамка за очила : Пакет вклучуваат 6 парчиња велиг�

DEN 2.00

? СОДРЖИНА НА КАРТИЧКАТА СО ЖЕЛБИ : Се што ви треба е вера доверба малку пикси прашина ? СТАВЕТЕ ЉУБОВ во Ш

DEN 55.84

Големина : 3 "x 2,6" Налепница за винил на време Налепница за телефон, налепница за лаптоп, налепница за авто

DEN 2.33

Содржи 12 налепници за дилери на слоган 4x4 кои мерат 14 и 1 / 2 инчи за 2,75, тие работат совршено за да ги освет�

DEN 1.00

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

DEN 0.33

Завртките за хексадецимална чешма се исто така познати како завртки за допир и се користат во апликации

DEN 2.33

● Пријатна Ткаенина 100% памук Помага да дишете подобро и да се чувствувате пријатно Ткаенина со висок к�

DEN 431.84

Компатибилен Со Winix C545, во споредба со бројот на делот 1712009600 и 2522005800, Winix Филтер S Пакетот вклучува Два (2) H1

DEN 3.00

6 " Големина Лесно вклопување и излегување Комплет вклучува : Duraflex Ss Горната Плоча, Duraflex SS Капа, Dura Flex SS Ко�

DEN 3709.60

Почитувани брендови Брендовите во групата Белеек вклучуваат светски познати брендови : Belleek Classic, Belleek Liv

DEN 3.00

Богато Со Количина : пакетот доаѓа со 20 парчиња покани за забави за сирена, заедно со 20 парчиња пликови з�

DEN 3.33

【Параметар】 Модел : HK2512; Боре Дија : 25мм / 0,98 "; надворешна диа : 32мм / 1,26"; Thickness : 12mm / 0 【Capability】Dynamic Load Rating (Cr)

DEN 993.60

Број на модел : LA39 J11b Карактеристики : 2 позиција Тип на прекинувач : Прекинувач за копче за притискање Ди�

DEN 1.00

Арма Алуминиум Серво Планината Пластични Држач Во собата, AR320650 Алуминиум Серво Планината Пластични Држ

DEN 394.24

Погоден е за затегнување на затегнување јаже и регулирање на еластичниот ефект Ова е не'рѓосувачки чели

DEN 2.33

Материјал : полиестер Големина : Големината на случајот со пенкало е околу 22 L*12 W*5 H cm Голем капацитет : На�

DEN 1364.80

Twist Drib Bits Titanium обложена : Класична 4241 конструкција со голема брзина со облога со титаниум за докажана мож

DEN 1380.80

СТП кожа Направени во САД или увезени Материјал : Оваа смешна кутија за складирање на далечински управу�