.

.

Со попуст
XMEIFEI ДЕЛОВИ вежба бит Сет 10PCS/Сет 8-50mm Дијамант Обложени Јадро Дупка Видов Вежба Битови Алатка Машина За Плочки Мермер Стакло Гранит Долги вежба битови

XMEIFEI ДЕЛОВИ вежба бит Сет 10PCS/Сет 8-50mm Дијамант Обложени Јадро Дупка Видов Вежба Битови Алатка Машина За Плочки Мермер Стакло

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Комплетот за дупчалки се вклопува во поголемиот дел од вежбите за напојување што моментално се на пазарот Титаниумската обвивка ја зголемува отпорноста на абење и издржливоста. Добри Перформанси и долг живот. Одлично за правење чиста и точна дупка на стакло и плочка. Ако не сте целосно задоволни од која било причина, ве молиме контактирајте не за 100% наплата или замена.Мелење малку и точноста и животот се подобри од бакар малку; Особено цврстина се зголеми неколку пати, висока јачина и обработка операции не е лесно да се скрши!Карактеристики : Висок Квалитет Добри Перформанси и долг век на траењеодлични за правење чиста и точна дупка на стакло и плочки подобро со електрична вежба (Со Исклучок на предметот)Овие Дијамантски Парчиња се Способни Да Дупчат Во Исклучително Тврди Материјали како Камен и Стакло. Користете Поставка Со Мала Брзина и Правилно Ладење, како Што Е Водата, за Да Обезбедите Подолг Век на Траење.Користете со Која било Вежба или Електрични Алат Супериорни Перформанси - Исечете Дупки Во Мермер, Чеша, Стакло, Плочка, Камен, итн.За Дома, Хоби, Занает, Градежништво итн.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 3.33

Големина : 6 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,4 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, шминка, алатки за убавина Карак�

DEN 0.67

Пијте повеќе вода со уникатен дизајн на бејзбол, ова кул шише со вода што може да се користи за момчиња и

DEN 2.00

ЕУРЕКА ПРАВОСМУКАЛКА Стил SL Кеси 3 Кеси Во Пакување Одговара На Модели : S782, SC785 61125 E61125 SL Вакуум Кеси, 3 / П

DEN 271.84

Сосема Ново 1Годишна Гаранција Yesvoo Нов Случај Процесорот Шасија Вентилатор За Dell Optiplex 9010 7010 9020 USFF, P / N : CN0

DEN 0.33

Декорациите за надувување на Дедо Мраз за отворено се најидеалните Божиќни украси за раздвојување за в�

DEN 2.33

Мултифункционално : Погодно е да се чуваат пенкала, моливи, четки за уметност и други канцелариски матер

DEN 0.67

Декоративен капак на прозорецот Користете го чистиот пластичен џеб на предната страна за да прикажете �

DEN 1.67

Кофа со пепел со мини големина : кофата За Јаглен / Пелети нуди мал елегантен дизајн кој е совршен за мини

DEN 3.00

Мерење на ова обетка : Номиналната должина е подолга должина на навој, плус неоткриена должина на телото

DEN 881.60

Процес на алуминиумска плоча Во комбинација со фазата на греење на подлогата на алуминиум, степенот на �

DEN 2.00

Големина : 2,3 / 8Х1, 6 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на по

DEN 2.67

66мм х 34мм дрвени ознаки Изработено од квалитетно природно дрво од 3 мм Дизајн отпечатен од едната страна

DEN 1249.60

●Совршено вклопување : генијално дизајнираниот заштитен капак совршено ќе се вклопи со Поттикне, обезб

DEN 6310.40

Овие кутии се направени од картон којОдлична кутија за подароци за свадбена употреба Овие кутии за услу

DEN 0.67

Ножот За Автоматско Стискање На Парче 10493 комбинира познат фактор на форма со лесен за зафат, лесен за уп

DEN 271.84

Практични Ножици За ПреклопувањеНишалки се преклопуваат во компактен дизајн за лесен транспорт, а пото

DEN 239.84

Пластика Избрани Спортски Тематски Чаршав : ќе добиете 4 парчиња спортска топка пластични чаршафи, вклу�

DEN 1.00

100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина

DEN 124.16

Боја Наведена Во Наслов Содржина : Еден Винил Филм За Нијанса (Боја и Големина Наведени Во Насловот)...

DEN 2.67

?●Пакетот Вклучува : 24 парчиња квадратни притиснете на ноктите средно во едно пакување, поделено на раз�

DEN 0.67

● Големина На Организаторот на полначот : 15х24х8 см / 5, 9х9, 44х3, 14 инчи ● Материјал За Организатор на патува

DEN 367.36

Прекинувач за избор на 2 позиции Моментално десно работење Црно обоено копче CE во согласност со обезбед�

DEN 867.20

[КУЌИШТЕ ЗА ХАРД ДИСК] Најмногу 3,5 инчи USB3, 0 ТипHDD ИЛИ 2,5 инчи 7 / 9, 5 mm со АДАПТЕР HDD / SSD [16 TB МАСОВЕН ПРОСТОР Н

DEN 399.84

Содржисамо еден комплет е доволен За целиот украс на роденденската забава, вклучете 1 Позадина, 1 Банер, 1

DEN 1.33

Компактна дигитална камера со 6мегапикселни CCD за печатење со квалитет на фотоквалитет 14 x 19 3,6x оптички з

DEN 191.20

Дизајниран за вметнување На Лансирна Подлога Прецизен Нок за да се користи во шахти со голем дијаметар.

DEN 1.33

NSFS Запечатена е нова фабрика за вишок (OEM) NSMP нов пакет на производител на вишок (OEM) NSNP Нов вишок без пак�

DEN 0.33

Железо Може Гориво Бензин Дизел Масло За Складирање Контејнер Домаќинство Подготвеност Барел Безбедно

DEN 143.84

Големина : 4Х2, 5 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на површ�

DEN 874.40

✅ Делови на Edgewater 697772, AP2912089, PS384381 тркало на вентилаторот компатибилно со Вител, Кенмор, фен за мајтаг ✅ З

DEN 261.44

Оценка на напон AC 120 V 5 A 250 V 2 A Терминали количина 6 иглички Дија за монтирање на конец Терминали Pitch 5mm / 0 И�

DEN 319.84

Реалниот 3Д пламен Дизајнот на 3Д пламен со треперење топло жолто светло ја прави свеќата пореална Сите

DEN 1164.80

Уметник : портфолио на диви јаболка Стил : Современ и современ Опис : Илустрација на разни растенија...

DEN 440.32

Пластика КЕСИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ ХРАНА има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, ви носи многу п

DEN 1.00

100% нов и висок квалитет Материјал : Сребрена Главен камен : Синиот топаз Големина на прстенот : 6 / 7 / 8 / 9 / 10

DEN 191.84

Димензии (во инчи) : 4 H x 4 W x 1 / 4 D градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува Слика нанесена

DEN 3.33

€Пакетот Содржи€ќе добиете 24 парчиња зелен лист дизајн краток ковчег притиснете на ноктите доаѓа во п�

DEN 0.33

Овој комплет ЗА ДВДРОМ слимлајн е идеален за Пролиантни Сервери Се нуди со индустриски стандарден атап�

DEN 1.67

Ова е висококвалитетен винил умирање за отсекување на декорална единечна боја без боја во позадина дал

DEN 1.67

Висока Потпора Дијагонала Намалување 1000v Изолирани Висока Потпора Дијагонала Намалување 1000v Изолиран�

DEN 407.84

Димензии( во инчи) : 8 H x 8 W x 0 Вметнете висок сјај 6" x 6 " керамичка плочка Клучалката во задниот дел на рамка

DEN 431.68

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

DEN 1.00

Обратно : КонстанциС Ф Аг, лауреат и розетадијамед, драпиран, курасана биста десно Обратно : Викторија ДД