.

.

Со попуст
12мм Тркалезни Карбидни Влошки Секачи Ножеви Индексирачка Замена Одговара За Популарна Самостојна Обработка на Дрво Струг Дрво Завршна Обработка Шупливи Алатки 10

12мм Тркалезни Карбидни Влошки Секачи Ножеви Индексирачка Замена Одговара За Популарна Самостојна Обработка на Дрво Струг Дрво

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Тркалезна Големина : 0,472 " (12мм) Дијаметар, Дебелина од 2,5 мм, Агол На Сечење Од 30°, една дупка за мијалник, Шуплив Струг Од Шуплив Струг Или Планер за Обработка на Дрво итн Самостојно дрво / обработка на дрво, совршено за завршување на закривените, конкавни површини, шупливи работни места и за општи апликации за вртење дрво. Суровината е волфрам карбид, со субмикрон-ситно зрно може да обезбеди отпорност на абење и отпорност на микро пукнатини, специјален површински третман за намалување на насобраниот раб. Одделение БК10УФ добро за сечење различни видови дрво, како ШТО се МДФ, Иверица, Тврдо Дрво, Иглолистен Дрво и иверица. Големина : 12мм (0,472") Дијаметар, 2,5 мм Дебелина, 30 Агол На Сечење, 0,178" диа. дупка за монтирање на мијалник. Тип на материјал : Волфрам Карбид, Одличен За Завивање на дрво, вистинската геометрија или аголот на сечење се мелат за да обезбедат раб на сечењата чисто и безбедно. Многу Совршено За завршување на закривените, конкавни површини, шупливи работни места и за општи апликации за вртење дрво. Остава мазна завршна обработка по сечењето.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.33

Контурно седиште Прилагодување на висината Висока еластичност пена, рака сече пластика назад, прав обл�

DEN 1119.20

Подготвени да се инсталира надвор од кутијата Дизајниран да работи беспрекорно со Вашиот Систем За Мас�

DEN 824.64

Тркалца / Чинија Тркалца Погледнете ја втората слика за детали Тркалца / Чинија Тркалца Погледнете ја

DEN 0.67

Влез : AC100240 V 50 / 60hz Овој Адаптер Е Сосема Нов, Висок Квалитет Никогаш НЕ СЕ КОРИСТИ (неОЕМ, но 100% Компатиби�

DEN 9181.92

1 Погоден за Перодуа Аксија 2015 , доколку е применливо Основни Функции : навигација, видео, музика, bluetooth, wif

DEN 239.20

? [ИЗДРЖЛИВ] Држач За Боксови И Монтирање Компатибилен СО Honor 3 C лесната алуминиумска и пластична констру

DEN 559.20

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Симон Гатерве Производ Ултра Тенок и Супер Лесен...

DEN 351.84

Стакло+капакот на плута Вклучете : Овој сет ќе дојде во 30 сет со иста големина мешавина од мачка со мачка

DEN 86.08

Челик Со Голема Брзина Директно Флејта Приклучок Стил Допрете Директно флејта рака Допрете, Приклучок.

DEN 1.33

Име на производ : Белвил Пролет; Содржина На Пакетот : 50 (+ / 2%)парчиња х Белвил Пролет Главна Боја : Бакарен

DEN 2.67

Можете да НАПРАВИТЕ свој уникатен и креативен букет од тиква Ова ја ПРАВИ вашата забава За Ноќта на Вешт

DEN 321.60

Систем на сечилото со Feststellschraube Со рекостриски систем со 4 дупки Обезбедува совршено и безбедно вклопув�

DEN 0.67

● ОРИГИНАЛНИОТ Уред За Екстремно Женско Мокрење Од 1999 година, не прифаќајте имитации! Направени ВО ВЕЛИ

DEN 1.00

Изработен од материјал од легура на цинк, овој компас е цврст и издржлив Се карактеризира со професиона�

DEN 95.84

Нерѓосувачки Челик Изградба Заоблен Стил Најсовремена Вклучува Торбичка За Носење Нерѓосувачки Челик

DEN 2.67

Фудбал на школка со прсти и покритие на случајот за Galaxy S10 Plкомпатибилен со сите верзии и носители Школк�

DEN 2.33

Пластична рамка Не поларизирани Ширина на леќи : 14 сантиметри Носењето на нив за да го прослави доаѓањет

DEN 1.33

Совршен подарок : Ако има жена во вашиот живот која сака накит, тогаш оваа кутија за накит е совршен пода�

DEN 1.33

Овие приклучоци во ушите имаат 3 пара совети за силиконски уво, испробајте неколку различни големини и с

DEN 3.33

Крајна заштита од подводни опструкции и лесно монтирање Дизајн со низок профил Лесно монтирање...

DEN 0.67

€2ВО1 АЛАТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ ПРОЗОРЦИ + ПРОДОЛЖЕН СТОЛБ+ Овој екстра дебел алуминиумски телескопски столб од

DEN 3.33

Само Измерете Ја Големината На Површината Што Треба Да Ја Покриете Благодарение На Линиите На Решеткат�

DEN 13430.24

Шестоаголни Капачиња Завртки се завртки со рамо во должина подолго од 11 / 4" Тие имаат шестоаголна глава,

DEN 2.33

За PB8010 Дел #P100008031 + P100008041 Модели се вклопуваат : PB8010 H PB8010 T 1 пари на лево и десно оригинални ленти за ехо ра

DEN 799.84

0,5 x (0,45 x Вистински) Широкоаголен Објектив (Хромирана Завршница) Сите СтаклоМултикоатирани Оптика, Намен

DEN 74.88

Земја на потекло : Кина Должина на пакетот : 1,36 " Ширина на пакетот : 1,36" Висина на пакетот : 1,36 " Како водач �

DEN 0.67

Кондензатори Кондензатори 1 PCS CBB60 Мотор Работи Кондензатор 450 V AC Стартување Кондензатори 3 / 4 / 5 / 6 / 8 / 10 / 1

DEN 1.00

Нов модел, со часовник, компас, светла фенеркадобро за трчање, кампување, пешачење, риболов 3 во 1 најнова�

DEN 143.84

#Материјал : Добро изработена Од Еколошка полиестерска ткаенина со влечење патенти +Лесен и Издржлив : л�

DEN 5789.76

Класичен Дизајн Во Форма На Буквата У за максимален капацитет на товар Превртете го со отворена задна в�

DEN 767.84

100% Сосема нов и висок квалитет за Рачен Часовник Паметен Часовник Големина На Паметен Часовник (24мм) Еко

DEN 1.33

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 тркалезна Покривка за Маса со Дијаметар од 63 инчи Направен од 100% памук, овој софисти�

DEN 268.32

Одлични Перформанси : владетелот За мерење На инфрацрвено ниво има висока точност, професионално произ�

DEN 0.67

3 пакет хидроникс седимент жлеб филтер 2,5 инчи х 9 7 / 8 инчи Нсф / АНСИ стандард 42 сертифициран Идеален за

DEN 0.33

УЛ Наведени за 3 час оган врата Опсег на врата 13 / 8" 17 / 8" Голем дијаметар на монтажа плоча и роза опфаќа но

DEN 3.33

Направено од смола Земја на потекло : Кина Седи на биро, полица или шалтер Димензии на пакетот : 3,25 "H x 8...