.

.

Со попуст
Извлечете ја решетката со панталони 22 раце, челик извлечете панталони за панталони за амортизација на панталони Организатори на облека, за заштеда и складирање на

Извлечете ја решетката со панталони 22 раце, челик извлечете панталони за панталони за амортизација на панталони Организатори на облека, за заштеда

DEN 2057.44

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Извлечете ја решетката за панталони за плакарот】 Подвлечени панталони закачани со база на железничка плоча за широко распространетост, изработена од задебелен алуминиумски легура, стабилен и цврст, максимален товар 33 фунти, и со електропланирана легурална легура челик за челик што можете да го извадите закачалки непречено за да ја изберете вашата омилена облека 【Тивка нем и непречено работете】 Извлечен панталони со панталони со амортизација на дното на тампон, двоен ред од три немили макара, обезбедува перничен ефект на враќање за подобар тивок нем; Тивка метална страна, без чувство за запирање, телескопски слободно. 【Извлечете ја решетката со панталони】 45,8x58.15in; Растојание од шипка до прачка : 2,7 см/1.06 ", погоден за 22 пара панталони, заштеда на простор, максимизирање на вашиот простор за плакари. Чувајте ги панталоните уредни и организирани на столбовите, правејќи ги компактен и уредно. Во собрани материјали за да помогне во одржувањето на обликот на пантолоните без брчки, да се чувствувате удобно меко. Може да се користи на : Организатор на пантолони (како што влечете ги решетките за панталони/решетки за панталони), закачалки за фармерки, организатор на вратоврска (како закачалка за вратоврска), како Организатори на шал и складирање, заштеда на простор. 【Лесна инсталација】 фиоката за влечење панталони е погодна за гардероби со длабочина од повеќе од 18,89 инчи и ширина од повеќе од 23,6 инчи, усогласете го декоративниот капак со дупката за монтирање на дупката за монтирање на железница, само инсталирајте ја завртката. Бесплатно да не контактирате ако имате какви било прашања. 【Извлечете ја решетката за панталони за плакарот】 Подвлечени панталони закачалки со база на железничка плоча за железница, изработена од задебелен алуминиумски легура, стабилен и цврст, Максимално оптоварување 33 фунти, и со електроелектирана легура од легура од челик за легура што можете да ги извадите закачалките повеќе непречено за да ја изберете вашата омилена облека. 【Тивка нем и непречено работете】 Извлечен панталони со панталони со амортизација на дното на тампон, двоен ред од три немили макара, обезбедува перничен ефект на враќање за подобар тивок нем; Тивка метална страна, без чувство за запирање, телескопски слободно. 【Извлечете ја решетката со панталони】 45,8x58.15in; Растојание од шипка до прачка : 2,7 см/1.06 ", погоден за 22 пара панталони, заштеда на простор, максимизирање на вашиот простор за плакари. Чувајте ги панталоните уредни и организирани на столбовите, правејќи ги компактен и уредно. Во собрани материјали за да помогне во одржувањето на обликот на пантолоните без брчки, да се чувствувате удобно меко. Може да се користи на : Организатор на пантолони (како што влечете ги решетките за панталони/решетки за панталони), закачалки за фармерки, организатор на вратоврска (како закачалка за вратоврска), како Организатори на шал и складирање, заштеда на простор.

Главните својства

Product color:
beige,black
Material:
aluminum alloy base+ABS
Product Dimensions:
45.8x58.8cm/18.03x23.15in
Weight:
3.9kg
Rod-to-rod distance:
2.7cm/1.06
Number of rods:
22
Cabinet width requirements (internal width):
>60CM/23.6in
Cabinet depth requirements (internal depth):
≥ 48CM/18.89in
Installation method:
top mount
Scope of application:
suitable for all wooden wardrobes
Package Includes:
1 x top Install trousers rack,with screws:
▲ If you have any questions, please feel free to contact us, we will reply you within 24 hours and provide you with the best service! :
Избор на купувачот
DEN 2.33

Држачот За Поводник со Една Кука е широк 4,25 инчи и висок 7 инчи Плочката е направена од тврда плоча и е мо�

DEN 1.67

Произведени од легура на цинк за зголемена издржливост Должина 300мм / 12" Заврши со 12" Сечилото Сината Точ�

DEN 0.67

`+Почетник Капчиња Сет Нашиот производ е збир на алатки кои се многу погодни за учење капчиња Материјали

DEN 0.67

Производ 1 : Удобен ремен за зглоб од неопренови со прилагодлив безбедносен слајд за мали камери, двогле�

DEN 1690.88

Големина : 100мм (4 инчи) Боја : зелена (180#), црвена (320#) Опсег на примена : мебел, дрво, резба на дрво, метал...

DEN 95.20

Вистински и природен обсидијан Џет црна, за највисок контраст Мазната површина е најдобриот начин за те

DEN 2.67

Овој Сертифициран реновиран производ е тестиран и сертифициран да изгледа и работи како нов Процесот н�

DEN 1.33

Добра водоотпорна функција Погоден за различни возила Поддршка НТСЦ ТВ систем Изработен од хик материј

DEN 217.44

СОВРШЕНИ ДИЗАЈНИИзработени од Дебел изолиран Неопрен, Затворање На Патент одржувајте ја температурата

DEN 1.67

Рачно изработена со најдобар квалитет, Круната најде совршена рамнотежа помеѓу традицијата и иновации�

DEN 6656.64

5лесен дизајн На Лагол Сребрена облога со црна гимбала 358° ротација Точка Димензии : 293 / 4" Должина x 187 / 8" Ш

DEN 3.33

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕН нашата цврста шолја за патување од нерѓосувачки челик од 14 унци е совршена за секакви �

DEN 1313.60

УлтраДебела Изложба Одделение Матрица : Ова е нашиот најтрајниот и тежок материјал Направено е имајќи г

DEN 111.84

BZBICZH CMOS Battц Батерија Компатибилен ЗА HP HDX X18 1000 G56129 WM CMOS Bios Battц Батерија Тип на состојба : Сосема Нова CMOS Ба

DEN 1950.88

НАГРАДЕН РАНЕЦ ЗА ПАТУВАЊЕДобро организиран внатрешен дизајн со лебдечки ракав за лаптоп од 15 инчи, рак

DEN 0.33

●Дизајн На брава} ремените за патнички багаж за куфери се дизајнирани со ремен за тока, така што можете �

DEN 169.60

Филтер Крути Merv11 20 X20 X6^ Vma614 60[проценти]65 [проценти], ултрафини микроглас хартија медиуми, mois Филтер Крути

DEN 1119.84

Едноставна ИНСТАЛАЦИЈА : сите краци на светилките се претходно жични и претходно навојни, краците на св�

DEN 1.67

Практично и брзо : нашата безжична под светлата на кабинетот е неверојатно лесна за поставување и може д

DEN 284.80

[Спецификација] : ) Модел : М6х20мм; Спецификација На Конец : М6; Материјал : Јаглероден Челик; Боја : Сино Бел

DEN 518.40

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 998.40

1Материјал : стп кожа+стакло;Големина : 17, 5х10, 5см / 6, 9х4, 1инч.Обвиткано во амортизирање на вештачка кожа, п�

DEN 399.52

95% Памук, 5% Спандекс Произведено во САД или Увезено Предвремено затворање Миење Раце Само КАКО ДА НОСИТЕ

DEN 2.67

100 микрограми Важно поради природата на овој производ, сите нарачки мора да бидат испратени до проверли

DEN 1468.80

силикон Материјали : ова е силиконски дизајниран заштитен случај компатибилен за apple airtag, кој може да го

DEN 2225.12

Спецификации на производот : на пример, 3x10x50x90°, спецификација 3mmx должина на сечилото 10mmx вкупна должина 5

DEN 819.36

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 87% Полиестер, 13% Еластан Повлечете г�

DEN 2.00

Дизајн На Копче На Допир : Ладилникот За Воздух Има Функција На Копче На Допир, Што Ви Носи Поинакво Ново

DEN 2.67

Метал 3 алатки во една сите продавница заедно Мултиалатката отвори пластични пакувања, лименки со попто

DEN 1.67

Вклучува 4 Врежани Черепни Очила! Во Различни Бои! Секоја Чаша Доаѓа со Капак и Слама! Секоја Чаша Држи 16 �

DEN 2.33

Име на производот : Внатрешен Прстен За Задржување;Внатрешна Диа : 67мм / 2 Надворешна Диа : 76мм / 3"; Дупка Д

DEN 480.00

Се препорачува за употреба со расипливи како млечни производи, свежо овошје, пијалоци, замрзната храна �

DEN 2.33

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок