.

.

Со попуст
Организатор на метрички магнетски приклучок на погонот на Мајуко 1/4 инчи, држи 26 стандардни и длабоки приклучоци, комплет за држачи на штета, организатор на алатки ?

Организатор на метрички магнетски приклучок на погонот на Мајуко 1/4 инчи, држи 26 стандардни и длабоки приклучоци, комплет

DEN 159.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овој организатор на штекер може да се користи со следниве големини на штекер : 4мм, 4,5мм, 5мм, 5,5мм, 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 10мм, 11мм, 12мм, 13мм, 14мм *Приклучоците не се вклучени кај држачот.*Не се вклопуваат за приклучоци за влијанија*. Овој држач за магнетски штекер (за метрички приклучоци) може да чува до 26 од вашиот стандард 1/4-погон (плитки) и длабоки приклучоци. Користете ја нашата лента за магнетски штекер на железни површини; Стапчиња до градите на алатки, тркалачки коли, лифтови, фиоки. Магнетна основа со гума со гума, спречува оштетување на готовите површини. Високата видлива ознака за големина ја прави употребата поудобна и лесна за читање. Може да го ставите или одберете штекерот што ви треба брзо. Професионалните инженери, механичари или специјалисти за DIY не сакаат да губат време во потрага по работи. Без разлика дали ги поправате или сортирате вашите алатки, нашиот организатор на алатки може да ви помогне да управувате со приклучоци систетички и уредно. Овој организатор на штекер може да се користи со следниве големини на штекер : 4мм, 4,5мм, 5мм, 5,5мм, 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 10мм, 11мм, 12мм, 13мм, 14мм. *Приклучоците не се вклучени кај држачот.*Не се вклопуваат за приклучоци за влијанија*. Овој држач за магнетски штекер (за метрички приклучоци) може да чува до 26 од вашиот стандард 1/4-погон (плитки) и длабоки приклучоци. Користете ја нашата лента за магнетски штекер на железни површини; Стапчиња до градите на алатки, тркалачки коли, лифтови, фиоки.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 5528.00 -170 %

Нов дел од задниот дел, излез : 24 V 25 A 700 Watt Број на дел : 0400236, 1001133506, 66412, 96211, 105739, 161827, 128537 Ве молиме, одговара

DEN 203.20 -170 %

Случаи за пренесување на услуги, тави за моторно масло, рачен менувач и приклучоци за диференцијални мо�

DEN 1119.84 -170 %

【HEX / TWIST 2 во 1】 EWK LUG OTUR FLIP SOCKET SETECT COLKESS DIALend Design, интегрира два различни краја на 6точки хексадецимален и 6с�

DEN 3.33 -170 %

Бирајте микрометар за секач за близнаци на АММКО 6950 и 6900 Челична конструкција и се карактеризираат мере

DEN 816.00 -170 %

Погодни сите алатки се добро организирани во еден удар, за да се заштитат компонентите и лесни за носење

DEN 1390.40 -170 %

Вкупна должина : 1,77 " Големина на низата : 14мм x 1,50 Тип на седиште : 60 ° конус седиште Големина на главата : 13

DEN 207.84 -170 %

Состојба : 100% сосема ново Материјал : T6061 CNC алуминиум Специјално : Со логото „PAN250“ Употреба : За да го пок

DEN 1.00 -170 %

Пакетот вклучува : 1 x Smart Fast LCD Disclay Battery Charger (американски стандарден приклучок) 1 x English Manual | Напредната тех

DEN 3.00 -170 %

100% памук Извонредна завршница и сјај на бетонски countertop, бетонски под Екселентна завршница на подот Тера

DEN 1.33 -170 %

Вметнува примена на капакот на вилицата : Овој пластичен раб за стегање вметнува заштитник на вилицата �

DEN 1.33 -170 %

Главно користете за полирање и тампонирање на автомобили Богата и униформа, добра порозност, имаат супе

DEN 1.33 -170 %

Мултифункционална : Мултифункционална торбичка за торбички со алатки може да се користи како торба со а

DEN 4799.84 -170 %

Не е потребна продавница за печат : Отстранете ја потребата за печат за печат со нашата алатка за преси з

DEN 126.24 -170 %

【Заштитете ја портата за полнење A / C】 : Универзалното капаче на системот за наизменична струја Ефектив

DEN 1.00 -170 %

КарактеристикиМатеријал : сунѓер Опсег на примена : Восочување, полирање, запечатување глазура...

DEN 1.00 -170 %

Доволно количество : Пакетот доаѓа со 10 парчиња адаптери за матични вентили во златна боја, доволно коли

DEN 2.33 -170 %

Квалитетен материјал : Влечечите за вшмукување на вшмукување се изработени од пластичен и гумен матери�

DEN 1.00 -170 %

Добар квалитет! Тие се изработени од висококвалитетен јаглероден челик и фалсификувани со голема цврст

DEN 1.00 -170 %

Снабдувања на DIY : Метал за обработка на моделот Број на модел : КАРТ КАРТИС IS_CUSTOMIES : Без карактеристики : �

DEN 342.40 -170 %

Fitment : 7 точки на Spline Lug Nuts Socket Key Key Work само со M14x10, 9 / 16 "Нишка на терените на теренот, а не да работи на ореви

DEN 1.33 -170 %

【Посебни карактеристики】 3 Различна големина зацврстена со алуминиумски школки, машини различно од се

DEN 1.00 -170 %

Земја / Регион на производство : Кина, бренд : задниот дел Компатибилен компатибилен со опремата Make : Deutz, T

DEN 1250.24 -170 %

Извонредна завршница и сјај на бетонски countertop, бетонски под Екселентна завршница на подот Терацо, Траве

DEN 2.00 -170 %

Организација за лесна штекер за удобно складирање и пристап : Овие мора да имаат фиоки за организатор на

DEN 1294.40 -170 %

✅ Ставка : Тестер на батерија ✅ Сонда : Метал ✅ Приказ : Аналог ✅ Опсег на оптоварување : 125 A ✅ Ставка : Те

DEN 158.40 -170 %

Кога ги заменувате гумите и внатрешните цевки со мотоцикли, нема потреба да се напиваат гумени ленти ил�

DEN 351.84 -170 %

Овие влошки се одликуваат со отстранување на светлината до умерени вртежи и недостатоци Тим со креми за

DEN 3.33 -170 %

Отстранува лежишта или грмушки на замаец, пумпа, генератор, итн Вклучува вилици на капацитет од 1 / 2во 1 3 /

DEN 820.64 -170 %

Оригинален фабрички дел од ОЕМ во оригинално пакување на мало Загарантирана е квалитетот на OEM и директ�

DEN 0.33 -170 %

Кент 5 парчиња сет од 4 инчни влошки за полирање волна Дупка за прицврстување од 5 / 8 " Дебелина : 12мм (1 / 2 ин

DEN 559.20 -170 %

✅ Поднесено инженерство и произведено во САД! Сместено за да го задржите вашето масло во место и да избе

DEN 687.84 -170 %

Сигурен метален материјализработен од висококвалитетна задебелена челична плоча со ладно валани, со а�

DEN 2.00 -170 %

Специјалност на браник и долен дефлектор за дефлектор Алуминиум за забивање и челик Мандрел Дијаметар :

DEN 156.48 -170 %

Магнет сопирачка за крварење со шише со црево од 10 инчи Овозможува едно лице брзо и лесно да ги крвари ли

DEN 1.33 -170 %

Разновиден : Овој прилагодлив клуч за филтрирање на маслото може да одговара на различни големини на фи�

DEN 2.00 -170 %

Автоматски ќе патува и ќе работи кога ќе го достигнете вртежниот момент Не мора да го прицврстите свеќи�

DEN 1.67 -170 %

?? Практична алатка? Прилагодете го механизмот за тресење преку слотот во плочката за поддршка на сопира

DEN 2.00 -170 %

Влочки за подготовка на површината Погодно за апликации за подготовка на површината и метални завршни �

DEN 2.00 -170 %

Тестер за автомобили на Spark Plug : Тестерот за свеќички е отпорен и издржлив, прекрасен и фино изработка Те�

DEN 1.33 -170 %

[Одржување на автомобилот] : црвени тврдоглави затнувања од системите за ладење со системот за ладење ABN,

DEN 2.67 -170 %

Тежина : околу 185гр Големина : 7,5x 4,1 см Погодно за спорт на отворено, домашна дневна употреба, кампување...

DEN 2.33 -170 %

Овој професионален лак за тампони е дизајниран да се користи за тампонирање и восок за полирање на авто�

DEN 0.33 -170 %

Оригинален дел од Форд што одговара на вашето специфично возило Книга за поправка на услуги Број на дел