.

.

Со попуст
Travel USB Plus Меѓународен адаптер за напојување компатибилен со Fly Horizon 3 IQ434 за светска моќ за 3 уреди USB Typec, USB-A за патување помеѓу САД/ЕУ/АУС/НЗ/Велика Британија/ЦН

Travel USB Plus Меѓународен адаптер за напојување компатибилен со Fly Horizon 3 IQ434 за светска моќ за 3 уреди USB Typec, USB-A за патување помеѓу

DEN 680.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

⚡ 【Најдобар адаптер за патувања низ целиот свет】 : Конкретно сертифициран компатибилен со Fly Horizon 3 IQ434 за да можете да го користите нашиот универзален адаптер за моќност во 150+ земји, одговара на САД, Велика Британија, ЕУ, Кина продажби и многу други (види слики) Сето ова во еден адаптер за патувања доаѓа во едно парче за разлика од другите што лесно се кршат. ⚡ 【Полнење 3+ артикли】 : Единствениот адаптер за патување што ќе ви треба затоа што можете да додадете која било ставка што ќе одговара, дури и да користите ленти за напојување (не е вклучено) за напојување до или повеќе од 3 дополнителни уреди да поседуваат USB кабел, USB Тип-Ц, испорака на електрична енергија, ПД или нормална САД/Европа/Австралија/Нов Зеланд/Обединетото Кралство, плус 190 повеќе земји (USB кабли не се вклучени). ⚡ 【Адаптибилен најмногу насекаде】 : Мулти прилагодлив двоен/двоен USB -порта центар со 100 V до 240 V затоа што иако моќта треба да биде од 110 V до 220 V, тоа често не е. Ова автоматски го прилагодува излезот за протокот на моќност на секоја земја. Забелешка, не конвертор, не ја конвертира моќта, адаптерот за наизменична струја мора да биде 110-220 V CMPATILED. USB пристаништата се нормални каде било, не е потребен конвестион или адаптер. ⚡ 【Заклучување на пинот за безбеден приклучок】 : Не мразиш кога ќе ги притиснете игличките тоне назад во адаптерот за патувања кога ќе го притиснете во излезот? Овој универзален адаптер за патувања ги заклучува и ги отклучува игличките безбедно во неговите фиксни позиции. ⚡ 【USB конвертор】 : Ова ја претвора моќта во вашите USB порти. И двајцата за да можете да го користите ова во САД, или каде било во 190 земји кои ги поддржуваат игличките за полнење само со еден уред. ? Нов меѓународен UL одобрена највисока безбедност надградена двојна USB-A Plus USB-C плус нормални пристаништа за адаптер за напојување со широко 220/110 волти. Компатибилен со Fly Horizon 3 IQ434 Скоро каде и да патувате! ✅ Features : ✅ ● Нови повеќекратни приклучоци со 2 универзални 2.4 A USB-A и USB Type-C за да се направи патување со овој сигурен и лесен за употреба ● UL и CE меѓународно сертифицирани да работат во повеќе земји и стандарди од сите поддржани напони! ● Компактен додека сте лесни и тешки, моќни сите во исто време ● Конструкција со единечен дел од делови ви овозможува да се претвори компатибилен со вашиот USB кабел за напојување компатибилен со вашиот уред/телефон/таблет/компјутер директно со нашиот универзален адаптер и да работите веднаш ● Тоа е Екстремно сигурен, и според мое мислење живот заштеда на живот за која било електроника додека патувате или дома ● Користете го нашиот универзален адаптер за моќ во 150+ земји, се вклопува во местата на ЕУ во ЕУ во Велика Британија во Велика Британија.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.67

Лесен За Употреба се крева со рака, а потоа се тресе линијата на ѕвончето за да се произведе јасен тон н

DEN 1.00

Пловечки звучник над магнетна основа ORB може да се користи како преносен звучник USB порта во основата за

DEN 1057.60

Наменето за крајна удобност Направено да се лизне над главата на кучето 50 / 50 мешавина од поли памук, маш�

DEN 1.67

Стандарден заб : Демонстрација на забите Стоматологијата е стандардна со 28 заби и и без јазикГрачно за с

DEN 1.67

Големина : 6,5 см x 6,2 см x 0,8 см (2,6 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало Карактеристики : во облик н

DEN 658.24

Зрната од песочник од песок се отпорни на абење, ефикасни и ефикасни, а абразивниот е рамномерно распоре

DEN 604.80

Производител Број На Модел : САПИП5ПЦЦЛ299Ј059 Вкусно куќиште на i Phone 5 / Soft Bank што ќе ве натера да сакате да ј

DEN 264.00

Име на производот : прекинувач за промена; модел бр : CA1020; напон : AC 660 V Ith : 20 A; Позиција : 3 позиции (102)...

DEN 494.40

Светски Влез : НАПОН DC 1224 V Безбедносна Заштита : прекин на преоптоварување, прекин на напон, автоматско т

DEN 527.84

ФУНКЦИОНАЛНО : Организирајте ја вашата бања, расадник, кујна, канцеларија или изложба на ѕидна уметност

DEN 116.64

● Оригинален Креативен Дизајн● : Оригинални и хорор налепници за автомобили Инспирирани од класичните

DEN 2.67

Дигиталните ознаки на NFC не бараат дополнителна ИТ инвестиција, што може во голема мерка да помогне да с�

DEN 3.00

Боја : 202мк 30 парчиња Количина : 30 парчиња Големина : 8x8mm Број на модел : MSTX Боја : 202мк 30 парчиња...

DEN 1493.12

Тип на производ : Лепички ленти Димензии на пакетот на артикалот : 5,75 "L x 5,5" W x 2 Тежина на пакет на артикли

DEN 191.84

●Совршено блокирање на светлината е уникатниот дизајн на оваа маска за очи за спиење ви носи целосно те

DEN 543.84

Батианда заштитно Куќиште Отпорно на Удари за 12,4" Мајкрософт Површински Лаптоп Оди 2 (Ослободување 2022) /

DEN 1556.80

Angle 180 ° широк агол】 Оваа леќа за IP камера поддржува широк агол од 180 °, што ви дава целосен вид Foc 2,1мм фоку

DEN 1.00

ЕПДМ за отпорност на атмосферски влијанија, масла, вода и некои растворувачи Жици врзани за телото за ед

DEN 3.00

Шестоаголни Завртки За Капачиња (исто така наречени шестоаголни завртки за капачиња, шестоаголни заврт

DEN 303.84

Име на производот : Антистатичко делови за редење на компоненти (фиока) Содржина на пакет : 1 парчиња боја

DEN 388.48

Порцелан Големина : 80*90*105мм капацитет : 250мл Материјал : порцелан Микробранова печка : Да...

DEN 700.80

Материјал : микровлакна кожа и 300 Dpvc Димензија : Откинати 8 х 8 инчи / 20,5 х 20,5 см, Купени 5,7 х 5,7 х 1,2 инчи / 14,5

DEN 1.33

Занает пијалак унија Виламет има алфа киселина од : 4 6% и Бета киселина од : 3 4% распаѓањето на аромата е : б

DEN 3.33

Производител : Reskit (Украина) Материјал : Тркала _ оружје Опис на комплетот : Необјавен, необјавен Состојба

DEN 559.20

? [Антисјај] Заштитник на екранот во Boxwave, компатибилен со HP Envy X360 2023 (15,6 in) Два (2) наградувани заштитници н�

DEN 2699.20

Боја : Златна Материјал : Железо Големина : Околу 30х19, 5х0, 5см Дизајн на облик на облак, направете го вашиот

DEN 1.33

Синтетички Материјал СПОРТСКИ ИГРАЧКИ ЗА БЕБИЊА мазниот дизајн на површината спречува децата да бидат

DEN 902.40

● 3д ткаење● : Завиткајте околу компресија за да ја стабилизирате пателата ①Растеглива ткаенина●Удоб�

DEN 2.00

+30 Златни Хартиени Круни30 х златна фолија круна шапка во 6 различни стилови, секој стил содржи 5 парчиња Т

DEN 1.00

Затворање на патент Големина на производот : W 7,5 x H 2.4 x D 1,2 инчи (190 x 60 x 30 mm) Направено од синтетичка кожа...

DEN 127.84

Кутијата со пилули е изработена од висококвалитетен материјал за храна PP, БПА бесплатен, многу силен и п

DEN 591.84

?①Пакетот Вклучува Комплет за венци со зелен балон Со Жалфија, (балони од латекс *120 + додатоци *3), постер"

DEN 3.00

12пински јас / О кабел За Сојузничките AVT Gig E, Sony DXC, Panasonic, Hitachi, JAI, Basler Тркач Gig E И Тркач, Dalsa Genie, Teli, Toshiba Камер

DEN 609.12

Порцелан Големина : 2,8 х 3,3 инчи (7 х 8 Земја На Производство : Јапонија Материјал : Порцелан Големина : 2,8 х 3,

DEN 1.33

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

DEN 2.00

Компатибилен со 20202022 Toyota Highlander (само одговара на хибридни модели со сабвуфер во товарната област) Целок�

DEN 287.84

Подароци за бувови За Љубителите На Бувовитамблерот од нерѓосувачки челик со капак, со був, шолја кафе и

DEN 1428.80

Карактеристики еден 0 или 2 мерач влез со три 4 или 8 мерач излези (вклучува еден 0 до 2 мерач жица адаптер и

DEN 1283.20

Аудио КРОСОВЕР : lanzar Vibe 3 начин електронски кросовер мрежа карактеристики hipass и низок премин кросовер Hipa

DEN 472.00

Перницата за вратот на автомобилот е изработена од висококвалитетни материјали Перницата за вратот до�

DEN 0.33

Езерцето лотос остава симулациски лотос лисја со врвен материјал EVA, може да се користи повторно Лотус о

DEN 1.00

Затворање на копчето Машинско Перење Направено за Борење И Кошаркарски Службеници Машки Црни 4Насочни �

DEN 2.33

● РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ : висококвалитетно стакло рачно разнесено во животински форми во нивната природна ф