.

.

Со попуст
LUCORB T-T3 DRONE Strobe FAA Anti-Colusion Lights Drone LED ноќно светло 3 бои, индикација за наслов/индикатори за батерии се вклопуваат во DJI Mavic Mini, Mavic Air 2, Mavic Pro, Phantom

LUCORB T-T3 DRONE Strobe FAA Anti-Colusion Lights Drone LED ноќно светло 3 бои, индикација за наслов/индикатори за батерии се вклопуваат

DEN 478.24

Износ
Во форма достапна за нарачката

Уникатен дизајн и супер светла : Clear Globe леќи со 3*3 W Hi-интензитет LED, вграден рефлективен филм што ја направи светлината да сјае нанадвор, не нагоре, може да се види во сите 360 ° за воздушен пилот на 3+ милји Ги исполнува барањата на ФАА Индикатор за батерија и батерија со голем капацитет : Вградената батерија од 400m Ah Li-Ion обезбедува време на траење до 5-8 H, според индикаторот за батерии, можете да го наполниш во секое време (беспилотното летало да престане да работи додека се полни), индикаторот за полнење ќе се претвори Исклучено еднаш целосно наполнет. Авто-циклус Шарен дисплеј и 4 режими : Бојата на авто-циклусот се состои од бело-црвено-зелена, 4 режими : бавен/ двојно/ триколор/ постојан режим (само бел). Со овој светло разнобоен Strobe за дрон ќе уживате во вашето време на летање без оглед на денот или ноќта. Индикатори за контрола на допир и мулти-функција : Ние го сменивме прекинувачот на копчето во сензор за допир за да избегнеме случајно вклучени во вашиот џеб. 4 сини индикатори го прикажуваат достапниот режим на ниво/блиц на батеријата/статусот на полнење. Да ве известат јасно неговиот работен статус во реално време. Список на димензија и пакување : 1,4 (л)*1.1 (w)*0,9 (ч) /0.03lbs одговара на сите беспилотни летала на пазарот. Getе добиете : 1* lucorb анти-колониски беспилотно летало/2* 3m двојно заклучување/1* кабел за полнење тип-c/1* Упатство за корисникот и пријателска услуга за клиенти. Уникатен дизајн и супер светла : Clear Globe леќи со 3*3 W Hi-интензитет LED, вграден рефлективен филм што ја направи светлината да сјае нанадвор, не нагоре, може да се види во сите 360 ° за воздушен пилот на 3+ милји Ги исполнува барањата на ФАА. Индикатор за батерија и батерија со голем капацитет : Вградената батерија од 400m Ah Li-Ion обезбедува време на траење до 5-8 H, според индикаторот за батерии, можете да го наполниш во секое време (беспилотното летало да престане да работи додека се полни), индикаторот за полнење ќе се претвори Исклучено еднаш целосно наполнет. Авто-циклус Шарен дисплеј и 4 режими : Бојата на авто-циклусот се состои од бело-црвено-зелена, 4 режими : бавен/ двојно/ триколор/ постојан режим (само бел).

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 3.33

100% природен кварцен кристален карпест камен заздравување Дабена полирана, мазна површина...

DEN 291.20

Трајната и долготрајна рамка за лиценца мери стандардна 6 x 12,25 инчи Акрилните инсерти се ласерски исече�

DEN 399.84

дрво Направени во САД или увезени Без батерија дрвените музички кутии се лесни за употреба Тој го корис

DEN 1369.60

Еден пар на задниот поглед огледало трепкач светлината одговара За Форд Фокус Мк јас 19982004 Европа Модел;

DEN 0.67

Најлон поставата Затворање на патент Совршен ранец од 18,5" х 13,5 "х 7" изработен од издржлив и водоотпорен п

DEN 1.67

ДРЖАЧ ЗА ПИЛУЛИ за КЛУЧЕВИ завршува со запечатувачки прстен, безбеден и ТАБЛЕТА СЛУЧАЈ за ЧАНТА [Лесен З

DEN 3.33

Магичната Тастатура комбинира елегантен дизајн со вградена батерија на полнење и подобрени клучни кар�

DEN 1235.20

Снимајте за небото со овој одличен диспензер за декантер за виски Револвер пиштол декантер и куршум шут

DEN 2.00

[Материјал] Бакар [Тежина] околу 124 грама околу 6 см во дијаметар Големина : како што е прикажано...

DEN 846.40

ГОЛЕМИНА : 16,3"Х х 14"Д ВИСОК КВАЛИТЕТВрвен квалитет подебели памучни платно Варира На Функција : Чувајте и

DEN 784.00

Ново Вклучува Кросбак Одлично За Секој Распоред Лесно Склопување Вклучува Кросбак Одлично За Секој Рас

DEN 1.67

【Тешка скала】 Оваа висина риба скала е опремена со кука и окови со голема јачина, има силен капацитет н�

DEN 3.33

Компатибилни Модели : за Хонда Спортракс 400 TRX400 EX 2x4 19992008 TRX400 X 20092014 Производителот Дел : 28125ХН1003 28110ХН1000 2813

DEN 159.84

1Количина и Димензија : Секој пакет вклучува 25 картички Секоја картичка е со димензии 4 "х 6"...

DEN 0.67

Добра работа за одење и секојдневна употреба】 Комплетот за апликатори за шминка за еднократна употреб�

DEN 0.33

Сигурна замена овој склоп на опашката е дизајниран да изгледа и функционира како оригиналниот дел на о�

DEN 2.33

Ergономски Дизајн : овој подигнувач На мониторот Со прилагодлива Висина 3 Со фиока го крева вашиот екран н

DEN 198.24

Оваа шестоаголна вежба е многу лесна за инсталирање и едноставна за ракување, што ви дава огромна погод�

DEN 1321.60

?①За Ноќта На Вештерките 2 На Крајот, Јаскек го ослободи Ѓаволот под услов да му дозволи уште една година

DEN 124.64

Изработени од метал / милениче, хуманизиран дизајн, лесен за чистење Се користи за миење кујнски печки,

DEN 639.84

Додатоци за компатибилност : Прецизен дизајн НА 3Д скенирање, направете ги 100% да одговараат на контурата

DEN 3.00

Пу Оваа кутија за складирање на далечински управувач е изработена од висококвалитетна PU кожа, исклучит�

DEN 126.88

ВКЛУЧЕНИ НАТПРЕВАРИ : Совршен за настани или специјални прилики, овој сервер за торта вклучува два натп�

DEN 1464.00

Одличен Избор : со дупки на врвот, лесно е да се поправи Тоа е одличен избор за складирање кујна и кабинет

DEN 688.00

Голема замена светилки Просечен Живот : 30 База : Минијатурен Бајонет (BA9s) Сијалица : Т3 1 / 4 #1891 Еико 14в Мини�

DEN 833.60

Големина : М8х35ммх4мм Самостојни материјали : Обработка на Дрво Стил на возење : Хексадецимален Приклучо�

DEN 2239.68

Прилагодено вклопување 2019 2023 RAM 1500 Quad Cab, 22 23 1500 Crew Cab Совршено вклопување од работ до рабсите подни плоч�

DEN 475.36

Материјалот што го користиме е меѓународно призната висококвалитетна смола, ситно обликувана, нетокси�

DEN 412.80

Одговара На Душеци Со Најголема Големина : Специјално Дизајнирани За Носење Јога Мат И Пилатес Мат, Кори

DEN 1.00

100% полиестер Упатства за миење машини Без разлика дали барате модерна спортска капа за вашите авантури

DEN 143.84

Големина на козметичка кеса : 9,8 "Л, 7 " Ч, 2,4" В (долу), едно тркалезно огледало : дијаметар 2,14" Боја : изгледа �

DEN 218.56

Торба со зборови : "Крофна Убиј Ја Мојата Атмосфера", совршен подарок за секоја жена Материјал : торбата е

DEN 111.84

САЛОНСКИ ИЗГЛЕД : Болверскиот лак за Нокти создава маникир напред, изберете од многу дополнувачки или к�

DEN 3.33

Тип на производ : Снабдување со лаборатории Димензија на пакетот на артикалот : 13 Тежина на пакетот на пр

DEN 3881.60

Добредојдовте во мојата продавница, ние ќе ви обезбедиме услуга Надворешен коридор, монтиран со wallид, м�