.

.

Со попуст
Дамаск шема од не'рѓосувачки челик Тумблер изолирана шише со вода со шише со чаша чаша за топли и ладни пијалоци

Дамаск шема од не'рѓосувачки челик Тумблер изолирана шише со вода со шише со чаша чаша за топли и ладни пијалоци

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

не'рѓосувачки челик Направени во САД или увезени. Материјал : Направено од не'рѓосувачки челик, многу издржлив. Дизајн : Дизајн со голем капацитет со широк врв и тесен дно чаша за поставување. Криглата не е лесно да се протекува, ви носи подобро искуство за употреба. Големина : Изолирана должина на кригла : 7 инчи, висина на капакот : 0,9 инчи, дијаметар на капакот : 3,5 инчи, можете да го изберете вашиот омилен стил за купување. Повод : Стилска кригла за кафе погодна за разни прилики во секојдневниот живот, дома, деловно патување, канцеларија, патување, итн. Можете исто така да го дадете како подарок на вашето семејство и пријатели. Услуга по продажба : Ние сме посветени на обезбедување совршена услуга. Ако имате какви било прашања по приемот на производот, слободно контактирајте не, нашата услуга за клиенти ќе ви одговори во рок од 24 часа. Стилската кригла за патувања ви го олеснува животот. Изберете висококвалитетни материјали, најразлични бои и персонализиран дизајн на модели, нема да зажалите за вашиот избор.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1552.00

Сет од 2 чаши за доброто Големината е W3 Сај е традиционалното оризово вино на Јапонија Доаѓа во неколку р

DEN 571.20

Се користи за исцедување вода од мијалници или countertops, може да се справи со разни прибор, како што се чини

DEN 2.33

Оваа серија Knape & VOGT SCB серија со двојни отпадоци и единици за отпадоци за рециклирање има две 35 Qt Белите о

DEN 479.20

Едно сервирање чајник со сјајна бела завршница Се одликува со отстранлив капак и капацитет од 20 унци...

DEN 1455.68

Сина екстендер за стаклена решетка од 30одделенија за повисоки очила и гушачи Полипропилен за издржливо

DEN 859.20

2 кварт капацитет Поликарбонатната конструкција се спротивставува на кршење и чипсување...

DEN 2.00

Цврсто и издржливо Нашата кригла со кафе 15oz има трајна конструкција, чист и рафиниран изглед, светло жи�

DEN 2.67

Големина : 8,5 x 3,3 x 0,6 инчи (21,5 x 8,3 x 1 Тежина : 4,9 мл (140 g) Тело : не'рѓосувачки челик за прибор за јадење; рачка :

DEN 463.84

[Стилски] Со својот елегантен дизајн и трендовски бои, оваа чаша за патување кафе е сигурно да врти глави

DEN 2.33

Одлична идеја за подароци лесен за одржување и голем капацитет, одличен подарок за соработникот шеф пр�

DEN 2.00

Наопаку дизајн, без преостаната вода и прашина, чиста и хигиенска Густ материјал, издржлив...

DEN 177.60

Спецификации : Должина на чајник од 10 см висина од 15 см капацитет 600мл, тип Б должина на чајник 11 см висина

DEN 239.84

【SНе'рѓосувачки челик】 Филтерот, внатрешниот слој и надворешниот слој на телото на шишето со кафе и вна

DEN 681.60

Погоден за хотели, ресторани, клубови и домови Прстенот на салфетката е генерално поставен на масата, шт

DEN 207.84

Големина на лажица : 7 инчи Материјал : Не'рѓосувачки челик Занает : Индустриски стандард гравура Квалите

DEN 1.67

алуминиум Затворање на привремено Крајната преносливостможете да го вклучите во автомобилот додека па

DEN 2.33

【Повеќенаменски】 Бамбус коктел изборот најчесто се користи како гаџет за храна, во дневни оброци, бифе

DEN 1.00

Големина : приближно Дијаметар 2,4 инчи (6 см) x Висина 4,8 инчи ( Материјал : порцелан Земја на производство :

DEN 2972.80

★ Направено од вселенски алуминиум за да се обезбеди квалитет и долговечност во влажното време ★ Држач

DEN 400.00

Одличен подарок за Денот на мајката, Денот на таткото, Божиќ, Нова Година, членови на семејството и сите �

DEN 237.28

Рака за дрвени зачини : Ефективен метод на складирање и презентација во која било оставата, чајната кујн

DEN 464.00

Бренд : yxhupot, апстрактно моделирање на Феникс; Капацитет : 10oz / 300ml ; Направени со рака, има ознаки на рачно

DEN 207.68

[На секоја кујна му треба една] проблемот со повеќето лавици за прибор за јадење е што тие заземаат прост

DEN 159.52

ЧИСТИ И СУВИ ПОДЛОГИ ОД ПЛУТА! Користете ги нашите впивачки подлоги со тркалезен раб за да ја заштитите �

DEN 2.67

Десктоп полица : Мултифункционално складирање, заштеда на простор, избегнување на дупчење и не повредув

DEN 1.33

Печатено со еколошки растителни мастила или прав обложени со материјал без БПА директно на не'рѓосувач�

DEN 3.00

【Висок квалитет ABS материјал】 Направен од висококвалитетен ABS, висечката заграда е одлична за складира

DEN 761.60

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

DEN 2.00

Специјалниот дизајн ви овозможува лесно да го зачувате и соберете вашиот нож, алатка за заштеда на прос�

DEN 95.84

Совршено вклопување : Нашата конзерва или шишиња со шишиња е дизајнирана да се вклопи во секоја стандар�

DEN 2.00

Материјал : Капацитет од не'рѓосувачки челик : 1 L боја : челик Идеална употреба : Се користи за да се задрж�

DEN 623.84

Кружна табла за сечење во стилот на вртење, поделено ниво направена или гумени лулашки од дрвена плоча о

DEN 0.33

Направено со висококвалитетен керамика од нашиот професионален тим на теренот со цел да се направи сов�

DEN 347.20

Производителот на кафе за сèедно за кампување и кујна доаѓа со рачна мелница за кафе, филтер за капење о�

DEN 180.16

Направено од тврд челик, сплит е цврст, стресот не се наведнува Уникатниот жлеб одозгора го олеснува да �

DEN 0.67

Материјал : 18 / 8 Не'рѓосувачки челик од одделение за храна за здравствена безбедност и еколошки Капаците

DEN 1.33

【Пораки за пржење на воздухот за еднократно,】 2пакувања за еднократна употреба на воздухот со силиконс