.

.

Со попуст
100x Не'рѓосувачки челик затворен крај на бројачите на слепите навртки 3/16 ISO 15973 M6.4x16mm)

100x Не'рѓосувачки челик затворен крај на бројачите на слепите навртки 3/16 ISO 15973 M6.4x16mm)

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Сите не'рѓосувачки челик Стил на глава : Глава за шалтери. Тип на прицврстувач : Затворен крај слеп навртка. Навртките на бројачите се различни од стандардните поп -навртки заради дизајнот на зацрнувањето од 120 степени, шалтерот. Ова остава зад себе рамна глава што се одвива со површината за инсталација, наспроти стандардниот поп -затрупа што остава зад себе куполна глава што испакнува над површината. Поради ова, тие најчесто се користат во патеки, лизгачки ролери, макари и апликации каде што е клучна површината на црвена боја. Завртки што се користи во дупките за бројачи во кои еднаш поставено завршување на површината. Опсег на зафат : 3/8 "(10мм) зафат (0.375 "); 5/8" (16мм) зафат (0,501 "-0.625"); 3/4 "(19мм) зафат (0,626" -0. Материјал : целиот не'рѓосувачки челик. Стил на глава : Глава за шалтер. Тип на прицврстувач : затворен крај слепи навртки. Површината за инсталација, наспроти стандардниот поп -рит, кој остава зад себе куполна глава што се испакнува над површината. Поради ова, тие најчесто се користат во патеки, лизгачки ролери, макари и апликации каде што е клучна површината на црвената боја. Завртки што се користи во шалтерите дупки во кои еднаш поставени завршат на површината. Овие опсег на зафат : 3/8 "(10мм) зафат (0,251" -0.375 "); 5/8" (16мм) зафат (0,501 "-0.625"); 3 /4 "(19мм) зафат (0,626" -0. Спецификации : ИСО 15973 Спецификации на 100x Спецификации : ИСО 15973 Спецификации : Спецификации на прицврстувачот : Затворено крајни поп -ривери за слепи навртки Материјал : Не'рѓосувачки челик Стил на глава : Бројно Опсег : 3/8 "(10мм) зафат (0,251" -0.375 ") 5/8" (16мм) зафат (0,501 "-0.625") 3/4 "(19мм) зафат (0,626" -0.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.00

Име на производот : слепи навртки; Содржина на пакет : 100 (+ / 2%) PCS X Blind Rivet Главна боја : сребрен тон; Материј

DEN 3.33

Алуминиумска Завршница Надворешни димензии : 11 "х 11 1 / 2" Музика и Звучник Комуницира со звучници на врати

DEN 891.20

Анти корозија, киселина, алкални и отпорни на топлина Прекинувачот за копче за притискање се користи во

DEN 95.84

●НАПРАВЕТЕ ГО ВАШИОТ ЖИВОТ ПООРГАНИЗИРАН qкуќиштето е совршено место за ставање НА ВАШИТЕ USB флешуреди

DEN 591.84

7 годишна гаранција за коаксијален кабел, вклучувајќи јакна, диелектрик, заштитен и диригент Произведен

DEN 0.33

Прекинувач со висок квалитет на копчето Големина од 22мм за лесна инсталација и компатибилност со станд�

DEN 294.40

Тип на додаток : садови за мерење, облоги, тави или чамци Материјал : антистатички полистирен Висина (инч�

DEN 271.84

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : има 3 слоја од 127 слотови за држење (124 слотови со моливи и 3 поголеми слотови за гума за б

DEN 120.80

Прилагодено куќиште за ветроупорен микрофон на камерата, микрофон за камера за мобилен телефон ветроуп

DEN 559.84

Чувствував СОВРШЕН ПОДАРОК за ЉУБИТЕЛИТЕ на ВИНО Прекрасен подарок за семејството, пријателите, сосед�

DEN 79.84

фармацевтски одделение видете опис за сертификатот за анализа Повеќе КК од храна одделение Витамин Б3 Н

DEN 3.33

Еластична, Спандекс, Најлон Повлечете го затворањето Изработени Од Најлон / Спандекс, удобна и еластичн�

DEN 160.00

✤ Преклопена големина : 50см х 14,5 см х Н105, 7см / 19,7 х 5,7 х 41,6 инчи, лесно може да се чуваат под креветот, зад в�

DEN 3.00

Завршен погон овална глава од дрво завртки цврст месинг Овие завртки со овална глава од дрво се изработ�

DEN 134.24

Четири 10брои пакет На Бик Свилен Допир За Еднократна Употреба Жилети За Жени со четири пастелни бои : ви�

DEN 207.84

Погодно куки на туш прачка, решетка за облека или алишта Вклучува издржлив синџир од нерѓосувачки челик

DEN 1.33

32gb Ултра Брз UHSЈас Класа 10 micro SDHC мемориска картичка За Xiaomi Poco C3, C31, X2, X3 / X3 Pro / X3 Мобилен Телефон micro SD До SD А

DEN 1.33

Децата развиваат флуентност во раните математички вештини додека ги играат игрите Зајакнува математич

DEN 2.67

Модна Торба ЗА Шминка ЗА 3д Печатење површината на чантата ЗА шминка Е 3д печатена СО различни живописн

DEN 2.33

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

DEN 101.44

Направено во Кина Должина на пакетот : 9,25 " Ширина на пакетот : 0,65" Висина на пакетот : 13 Направено во Кина..

DEN 3.00

Практичен Дизајн : овие мини пенкала за значки за медицински сестри имаат клипови што се одвојуваат, кои

DEN 1.33

€Материјал Q Торбата За Ручек Е Изработена Од Оксфордска Ткаенина Со Висока Густина И Густа Алуминиумс�

DEN 0.33

Комплет висококвалитетни Јаглеродни Лопатки ЗА ДТН 16 Димензии : 55х39х4 мм Оригинална референца : 513702...

DEN 670.24

Известување : 1 Кога мислите дека не работи, ве молиме контактирајте не слободно, ние ќе ве научиме како

DEN 5620.48

Олово (Пб) Продадени во секоја Земја на потекло : Кина Некордирани (редовни) 2 инчни светилки може да се ко

DEN 236.00

СРЕДСТВО ЗА ЧИСТЕЊЕ МАСЛО, МАКСИМАЛНО ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВИШОКОТ ВОСОК : Отстранете ја секоја последна тра

DEN 1196.80

◆ Високо квалитетен комплет за асортиман на ореви од не'рѓосувачки прирабници ◆ Тип на ореви : хексадец

DEN 1.00

●Различни Големини ●постојат четири големини на тркалезни форми, 4,2 см, 3,8 см, 2,5 см и 1,8 см Квадратната г�

DEN 3777.28

Тип На Производ : Безбедносно Снабдување Димензии на Пакетот : 2,54 См L X10, 414 см W X10, 922 См H Тежина На Пакетот

DEN 127.84

Квалитетот на преовладувањепремија и 100% сосема нови, тестирани и загарантирани да сјаат во темница, мож

DEN 199.84

Со супериорни перформанси во можностите за преоптоварување, се зголемуваат и високи температури, отпор

DEN 3.33

ВЕНТИЛАТОР СО БАТЕРИЈА ОД 10000 MAH : овој вентилатор со батерија за кампување е опремен со батерија на полн�

DEN 259.52

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

DEN 103.84

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попу�

DEN 1.67

33 / 4инчен нерѓосувачки челик ножеви Црвени, зелени и сини рачки : користете за различни групи на храна ил