.

.

Со попуст
Брзината продавница на тркачот сина 3/16 Завртете мала глава експлодира алуминиумска кора од банана поп -ривери 250 пакувања

Брзината продавница на тркачот сина 3/16 Завртете мала глава експлодира алуминиумска кора од банана поп -ривери 250 пакувања

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Мала глава алуминиумско тело експлодира банана кора од поп -поп -рит 3/16 " Мала глава алуминиумско тело експлодира банана кора од грб поп -рит 3/16". Овој задникот на кора од банана е заштеда во реално време за многу работни места за поправка и бара само едно лице. За разлика од стандардните поп -навртки, овие „слепи“ не бараат резервна копија за миење садови.) Работи во над-големи, издолжени и истрошени дупки до 1/4 ″ 2.) Тесна моќност и моќност на држење, од 1/8 ″ до 9/16 ″ со посилна моќност на стегање.) Не е потребна резервна копија за миење садови. Акцијата за пилинг од типот на банана ќе се стега без да има потреба од мијалник за резервна копија.) Овие навртки ќе работат со која било алатка за поставување на слепиот заштитени навртки.) Единствената акција за пилинг влече повеќе слоеви на примена заедно од екстремниот заден крај на занитвата. За разлика од другите „експлодирани“ навртки што се повлекуваат само од средината на должината на навртките и честопати не затегнуваат затегнати повеќе листови. Овие кора од кора од банана, експлодираат навртки, честопати се користат во апликации каде дупките стануваат овални или премногу големи за стандардни навртки со дијаметар од 3/16. Кога алатката ќе ги повлече мандерите или ноктите, главата на ноктот започнува да се разделува, а потоа педализирајќи го телото на заниткувањето исто како што обично би ја олупиле бананата.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 3.33

Премиум квалитет : Овој сет на лежишта сет изграден со груб градежен изградба и топлинска третирана за д

DEN 2138.72

Мониста од мониста се создаваат со зацврстени ролни за формирање на челик управувано од опрема Димензи�

DEN 1.33

Автомобилски тестер за батерии : Тестирајте ги сите батерии 12 V 24 V 100‑199999999999999999999999999999999999999999999999999 г Обез�

DEN 862.40

Снабдување со менувачи на гуми Заменете го стариот или скршен прекинувач за вентил со нов Прекинувач за

DEN 783.84

Линијата за далечинско крварење на спојката е компатибилна со 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2012 2012 2013 2013 Corvette C6 / Z06 / Z

DEN 223.20

Овозможува висок капацитет на вртежен момент Направено во САД Вклучени компоненти : Прилагодлив клуч О�

DEN 2.67

Комерцијално возило, транспорт камион, приколка на приколка со трактори Издржлива ламинирана гума...

DEN 860.80

Еве ја опремата што ви е потребна за безбедно да ги отстраните пластичните вакуумски центри на пикап Фо�

DEN 443.68

Висококвалитетен материјал : Оваа алатка за поправка на низата на свеќички е изработена од висококвали�

DEN 0.33

Ги отстранува и инсталира горните задни главни заптивки без да се отстрани моторот или коленестото вра�

DEN 956.96

Дизајнот за брза промена на алатката лесно се трансформира помеѓу попзанитките, функциите за навртница

DEN 1.33

Разновиден : Овој прилагодлив клуч за филтрирање на маслото може да одговара на различни големини на фи�

DEN 2.67

Боја : Виолетова Материјал : тело : полиацетална смола; Завртка : не'рѓосувачки челик; Прстен : Алуминиумс�

DEN 1.33

Пакет од 2 аспиратори за полирање 019011001012 најголемиот дел од пакувањето Оригинален дел за замена на прои�

DEN 2.67

Природен материјал : Нашата подлога за полирање е конструирана од 100% искривени волна од овци од 4тина, ми

DEN 367.84

Материјал на алатката за плескање со уво : клешти изработени од притиснато челик со црно обложена заврш�

DEN 239.20

Определете колку моќност остана за батеријата 3 бои (1 црвена, 2 жолти и 7 зелени) за 10 LED шипки со 10% капацит

DEN 0.67

Најлон материјал : Направено од најлонско влакно отпорни на удар, изгледот е третман со мат, поцврст од о

DEN 191.84

[R12 до R134 A пакувањето на адаптерот вклучува] Вклучува 1 PC X Blue Side Side Bright Coupler x Црвена висока страна брз спој

DEN 0.33

【Лесно за ракување】 Алатката за навртката навртка е лесна за ракување Користејќи го воздушниот навртн

DEN 248.64

16 компјутер Боја кодиран хром ванадиум бит поставен во кутија за складирање Реверзибилен возач на малк�

DEN 3.33

Долга ★ 60 инчи, 1 / 4 инчи жолти, сини и црвени црева имаат работен притисок од 800 psi и притисок на пукање од

DEN 1600.00

9 парчиња од 4 инчи подлога за полирање на дијаманти (дебела 3мм) за бетонски камен 9 влошки се : 1 x Grit 30 50 100 2

DEN 2393.12

Висока цврстина, силен вртежен момент Вилиците со посебен дизајн против лизгање, поефикасни...

DEN 1188.16

11мм високи бројки во ЛЦД приказ за леснотија на читање Метричка и империјална калибрација со конверзиј�

DEN 3.33

Извонредна завршница и сјај на бетонски countertop, бетонски под Екселентна завршница на подот Терацо, Траве

DEN 1006.40

Набавка за да се задоволат потребите на повеќекратна употреба, не заради повторување на набавки и губењ

DEN 2.00

? Промената на гумите е лесно борејќи се да добиете совршена заптивка за мушка кога ги монтирате вашите

DEN 513.60

Разновидност Означете ја можноста на флексибилната алатка за одводнување да управува со широк спектар

DEN 0.67

Замена на собранието на главата на вилицата на влечењето за употреба со Posi Lock 216 повлекувач Служи како ц�

DEN 1.00

Ова е воздушен вентил за контрола на стапалото што се наоѓа на многу менувачи на гуми Овој вентил обично

DEN 2.67

Окрип за вилица / стегач за прицврстувачи за прицврстување (4 пакувања) Окрип за вилица / стегач за прицвр