.

.

Со попуст
Стенес Галакси С8 Активни Случај - 3д Рачно Изработени Кристал Луксузни Паун Искра Паричник Кредитна Картичка Слотови Пати Медиуми Стојат Кожа Покритие За Samsung Galaxy S

Стенес Галакси С8 Активни Случај - 3д Рачно Изработени Кристал Луксузни Паун Искра Паричник Кредитна Картичка Слотови Пати Медиуми Стојат

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но, истиот дизајн ќе биде рачно изработен компатибилен со Вашиот Samsung Galaxy S8 Активен, Samsung Galaxy S8 Активен SM-G892 A. овој случај користел над сто кристали и декори за да постигне највисок квалитет и детали. Модерните дизајни се совршен додаток на вашиот телефон и гардероба!. Висококвалитетните кристали ја рефлектираат светлината и даваат луксузно, гламурозно чувство. Направено за совршено да одговара на вашиот уред, додека сепак дава пристап до копчињата и портите. Сенс - ТЕ, Компанијата За Луксузни Случаи СТЕНЕС : СТЕНС е регистрирана трговска марка заштитена Со ЗАКОНОТ ЗА Трговски Марки НА САД. Сите случаи на СТЕНИ се 100% рачно изработени и секој случај е направен со најквалитетни кристали и материјали. Секој скапоцен кристал е прикачен на случајот внимателно од нашите професионални уметници имајќи го предвид модниот вкус. Сите кристали и додатоци се силно прикачени со нашиот специјален направен лепак кој нема лесно да падне. МАТЕРИЈАЛИ И ИЗРАБОТКА : ние користиме мешавина од 100% автентични кристали и Висок квалитет *БЛИНГ* кристали и Специјални додатоци / декори.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 639.20

? [Нежните стабилност] Стендот за селфи на Pivot Track има интелигентни леќи и со можности за следење на лицет�

DEN 300.80

? [ПЕНКАЛО За Игла СО Две Во ЕДНО] Компатибилно Со Samsung Galaxy A42 5 G со два различни совети за игла беспрекорно

DEN 2.33

● Може да се користи за чест на родителите, давање подароци на роднини и пријатели и ценење Оптички ОБЈЕ

DEN 1.33

【Компатибилни модели】 The Ninehorse Watch Bands компатибилни за Motorola Moto Watch 100 / Moto 360 3 ти генерал паметен часовник

DEN 143.84

⚠ Овој кабел е кабел за полнење со микро USB 11,5 стапки, ве молиме потврдете го USB портата тип на вашиот уре�

DEN 169.60

Разновидна : Оваа светлина на прстенот има 3 различни режими на осветлување, што ви овозможува пристап д�

DEN 795.20

Големина : 30+6см Тежина : околу 10гр.Материјал : Акрилик Метод на пакување : опп Количина : 1 парчиња...

DEN 207.84

Универзален Држач За Телефонработи со сите паметни телефони i Phone / Samsung широк до 3,6 инчи USB Напојуван не е

DEN 91.04

●Супериорен Квалитет●штандовите изработени од алуминиумска легура го прават Држачот издржлив, а уник

DEN 191.84

Компатибилен со Apple Watch 42mm 44mm Серија 6 / 5 / 4 / 3 / 2 / 1 / SE Поставено со суптилни и светкави кристали, го прави В�

DEN 0.33

Професионално дизајниран Компатибилен Со Вашиот Samsung Galaxy S9+ ја зголемува издржливоста и точноста на врв

DEN 1.33

1 [Компатибилен Уред] Специјално дизајниран ЗА LG K42, пакување со 2 пакувања LG K42 Заштитник На Екранот 2 [Лес�

DEN 63.84

0,3 ММ МАЗНО ВИСТИНСКО СТАКЛО : се Чувствува мазно како обичното стакло Тоа е само 0,3 мм, тешко дека ќе знае

DEN 361.44

Гаранцијата на производителот не може да се примени Ова е додаток за лепење на задниот дел од вашиот пам

DEN 143.84

ТИПЦ УСБ порта Или Приклучок За Полнење Против ПрашинаОдговара За Нови Андроид Телефони Како Што Се Samsun

DEN 347.20

●Компатибилни Модели ● ова пенкало за јаболка компатибилно со i Pad 20222018 i Pad & i Pad Pro, вклучувајќи Нов i Pad 12

DEN 1257.60

Нови Заменски ДЕЛОВИ ЗА ФИОКИ ЗА SIM ЗА Motorola Moto G Чиста 2021 XT21634 6,5 Инчи не се вклопуваат за мото г моќ телефо�

DEN 3088.64

【Компатибилност】 Подобрена благородна кутија и каиш, каишот е погоден само за Apple Watch / 6 / 5 / 4 / SE / 3 / 2 / 1 С�

DEN 1.33

Димензии : 6 Силно, сигурно 3М лепило кое овозможува лесно нанесување и репозиционирање на кора и стап Фу�

DEN 0.67

Рабини е специјализиран за дизајнирање на метални опсези на i Watch за да создаде персонализирани додатоц�

DEN 2.00

Мобилни комуникации : За професионалци кои користат Skype за бизнис, кои бараат постојано одлично решение

DEN 143.84

Најлонските ленти се погодни за Apple Watch Ultra, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1, SE серија 42мм 44мм 45мм 49мм Групите се изработени о�

DEN 2.67

Мека И Удобна Гел кожата Е КожатаТесни Покритие направени од мека гума Капакот со флексибилна форма сов

DEN 1.33

Висококвалитетен Материјал : куќиштето е изработено од целосен материјал ОД НЕРЃОСУВАЧКИ челик 316 L, пре

DEN 1.00

2 пакувања во натрупана (бела мала банка за напојување и црна поголема банкарска банка) И двајцата вград�

DEN 2.33

Затворање на бравата Само за 19мм Пролетни Шипки Многуфитпро паметен часовник Ве молиме потврдете го бр�

DEN 0.33

АБС+Алуминиумска легура+акрилик Нашиот штанд за мобилни телефони е поддржан од триаголник, не е лесен з�

DEN 1150.40

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но, истиот дизајн ќ�

DEN 614.40

[Држач за безжичен полнач за автомобили] Безжичниот полнач за автомобили може да се користи како држач з

DEN 227.20

Професионално дизајниран Компатибилен со ВАШАТА МУВА IQ4400 ја зголемува издржливоста и точноста на врво�

DEN 95.84

Многу одличен изглед : резба на часовник со стар стил Супер силен магнет : ААА+ Магнет поддржува 6...

DEN 1213.12

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 1.67

Изработени од висококвалитетна Тпу Гума, 100% вистински цвеќиња со различни форми,бои ,видови и Гел Крист�

DEN 1.67

Едноставно поврзете го часовникот со клипот и USB полнење преку компјутер / Енергетска банка / Штекер Ма�

DEN 1.67

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но, истиот дизајн ќ�

DEN 3.33

20 W дизајн со двојна порта : опремена со USBC (PD пренос на електрична енергија) и USBA (QC 30 брзо полнење) двојни

DEN 3.00

Компатибилен со Fitbit Versa 4 (2022), Fitbit Sense (2022) Fitbit Versa 3 (2020), Fitbit Sense (2020) Smart Watch, не за Versa 2 одговара на зглобот 6.1 "8

DEN 271.20

? Пенкало Со Игла Со Две Во ЕДНО Компатибилно со Леново Тинкпад Т16 (21БВ) Со два различни совети за игла бе�

DEN 2.67

Наменето за телефон X со држач за држач за зафат на прстенот од 360 степени Основен пакет : 1x TPU Прилагодено

DEN 3.00

Екранот на мобилниот телефон може да се зголеми 34 пати, слика јасна и живописна, динамично чувство посил