.

.

Со попуст
JJ Store Nibbling Block за стаорци хрчаци зајаци Дегу и други мали животни правоаголник

JJ Store Nibbling Block за стаорци хрчаци зајаци Дегу и други мали животни правоаголник

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Едноставно прикачете на каде било во кафезот на вашите миленици Тоа е идеално за чинчила, стаорци, дегус, зајаци, хрчаци, глувци, гербили и многу други мали животни. Ова нуди безбеден и природен начин за вашето домашно милениче да ги спушти сопствените заби и помага да се спречи здодевноста, овие се дизајнирани да траат многу подолго од џвакањата од дрво и тие нема да се разделат. Ова е голем блок за грицкање направен од природен камен со пемза и опремена со своја закачалка за кафез за да се направи и сместувањето едноставно. Големина : 6*3*1,5 см. Едноставно прикачете на каде било во кафезот на вашите миленици. Тоа е идеално за чинчила, стаорци, дегус, зајаци, хрчаци, глувци, гербили и многу други мали животни. Ова нуди безбеден и природен начин за вашето домашно милениче да ги спушти сопствените заби и помага да се спречи здодевноста, овие се дизајнирани да траат многу подолго од џвакањата од дрво и тие нема да се разделат. Ова е голем блок за грицкање направен од природен камен со пемза и опремена со своја закачалка за кафез за да се направи и сместувањето едноставно. Големина : 6*3*1,5 см. Многу мали животни ќе растат заби постојано додека не се премногу долго, доколку немаат што да ги задржат природно. Ова ќе значи скапи патувања до ветеринарот кои ќе треба да ги поднесат забите надолу. Ако забите на животните стануваат предолги проблеми при јадење и проблемите со непцата почнуваат да се појавуваат, бидејќи горните заби исечени на пониски непца, исто така, на вашето животно може да им е тешко да ја затворите устата правилно предизвикувајќи непријатност.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 239.84

Играчките За џвакање Ја Одржуваат Благосостојбата На Миленичињатазабите на миленичињата глодари прод�

DEN 415.84

Хрчак Скривалиште колиба се препорачува за џуџести хрчаци, ситни гербили, глувци или други миленичиња с

DEN 447.84

Одлична големина : 8 Пријатната куќа одговара за хрчак, заморчиња, еж, џуџести зајаци, верверица, ферет и �

DEN 0.67

Одлична големина : 8 Пријатната куќа одговара за хрчак, заморчиња, еж, џуџести зајаци, верверица, ферет и �

DEN 2.67

Тоа е природата на глодарите да ги џвакаат работите, да скокаат и да се искачуваат, им треба место за игр�

DEN 3.00

Мерки 10 "l x 10" w Овој мек кревет додава уште едно ниво на простор за живеење во кафезот на вашето домашно м�

DEN 207.84

【Лесно за инсталирање】 Нашиот хамак на стаорец е лесен за инсталирање Едноставно инсталирајте го на к�

DEN 385.44

? Солидна внатрешна површина, добра за качување, трајно и позабавно? ? ? 【Безбедно и пријателско】 : ? Нема

DEN 1496.00

●Високо квалитетен Кафез За Зајаци Со едноставен и напреден дизајн, кафезите ЗА мали животни ОИИБО ќе о

DEN 495.52

Фидер за миленичиња : Нежните рабови можат ефикасно мали миленичиња од гризење на рабовите и фураж за до

DEN 207.84

【Материјал】 : Направено од пластика Специјалниот дизајн е исто така отпорен на дамки и мирис кој е хиги

DEN 415.84

Транспарентен хрчак кафез заморчиња за заморчиња за свињи, преносна рачка, удобна и едноставна Погоден

DEN 2.67

Висококвалитетен материјал Оваа куќа за мали животни е изработена од мек фланелен материјал, пријатно�

DEN 1.67

Погоден за обука на домашно милениче или забава со миленичето Залепете го во дрвја или само инсталирајт

DEN 287.84

Оваа интерактивна смешна душек за потрага по миленичиња е дизајнирана со уникатна шема која го имитира

DEN 463.84

Висококвалитетен материјал Оваа куќа за мали животни е изработена од мек фланелен материјал, пријатно�

DEN 2.67

Тркало за еж : носи многу забава за домашно милениче, олеснување на здодевноста и стресот, од нив од прои�

DEN 463.84

Висококвалитетен материјал Оваа куќа за мали животни е изработена од мек фланелен материјал, пријатно�

DEN 111.84

Почувствувајте ја разликата меки, топло и удобно Вашето домашно милениче, исто така, сака да се завитка

DEN 172.64

Шиншилите не треба да се капат во вода Нивните палта многу лесно ја апсорбираат водата и многу е тешко д�

DEN 479.84

Материјал : Направено од меко руно (внатрешна перница), полипропиленска плоча, кадифен завеси, нашиот ск�

DEN 0.67

€_Висококвалитетна Керамичка Чинија За Миленичиња ● чиниите за храна За хрчаци се наменети за мали жив

DEN 3.33

Големина : Тоа е со големина 12 "x 10,2" x 8,5 " обезбедување доволно место за трчање и криење на мали животни Ма

DEN 463.84

Висококвалитетен материјал Оваа куќа за мали животни е изработена од мек фланелен материјал, пријатно�

DEN 1.33

Пакетот вклучува 5, пакет со голема вредност Овие играчки со топки мерат дијаметар приближно 6 см Големи�

DEN 2.00

Heamster Chew Chew Toys 11 сет на пакувања вклучуваат : моларна жица на јаболко, замав, скалила за искачување, гледањ

DEN 2.00

Дизајн на форма : Дизајнот на куќата на хрчак се заснова на принципот на триаголник, цврста тродимензион

DEN 463.84

Висококвалитетен материјал Оваа куќа за мали животни е изработена од мек фланелен материјал, пријатно�

DEN 463.84

Висококвалитетен материјал Оваа куќа за мали животни е изработена од мек фланелен материјал, пријатно�

DEN 159.84

Мекото топло зимско руно со кадифен ткаенина со висока руно обезбедува удобна топла колиба за хрчак дре

DEN 2.67

Одлична големина : 8 Пријатната куќа одговара за хрчак, заморчиња, еж, џуџести зајаци, верверица, ферет и �

DEN 191.84

Играчките за џвакање ја одржуваат благосостојбата на миленичињата забите на миленичиња од глодари про

DEN 191.84

3 големина на располагање, 3 Боја за избор Влечно јаже Изработено од висококвалитетна мрежеста ткаенина,

DEN 3.00

Висококвалитетен материјал Оваа куќа за мали животни е изработена од мек фланелен материјал, пријатно�

DEN 1.00

Нашето искуство не поддржува Висококвалитетен производ Грижете се за вашето домашно милениче...

DEN 1.00

Изработени од животински безбедни и издржливи материјали, еколошки, без мирис хрчак вода фонтана Исклу�

DEN 1236.80

Симпатична дизајн двоен слој миленичиња хамак Дизајнот со прекрасни текстури како срца, лубеница, леоп