.

.

Со попуст
Zjhyxyh 60 албуми на црна страница Фото албуми за свадба Фото албуми Kraft Paper Strapbook фотографии свадбени фотографии родендени

Zjhyxyh 60 албуми на црна страница Фото албуми за свадба Фото албуми Kraft Paper Strapbook фотографии свадбени фотографии родендени

DEN 400.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Blank Scrapbook албум : Овој албум може да се ротира 360 степени, отворено хоризонтално, DIY Нашиот албум со фотографии ќе биде совршен персонализиран подарок. Страна со црни белешки : Корица од картон, црна страница на горниот дел, не-испарлива, густа хартија од Крафт. Црн белег : Многу стилски и елегантен начин за чување и прикажување фотографии. Нашиот албум за фотографии е многу погоден како подарок за Денот на мајката, нејзиниот подарок за Денот на вineубените, подарокот за годишнина, Божиќен подарок, подарок за Денот на мајката, подарок за туш за бебиња, подарок за роденден, книга за гости за венчавки, складирање на фотографии, патничко списание. Големина на школка : 215x150mm / Inside Големина на страницата : 205x140mm. Blank Scrapbook албум : Овој албум може да се ротира 360 степени, отворено хоризонтално, DIY. Нашиот албум со фотографии ќе биде совршен персонализиран подарок. Страна со црни белешки : Корица од картон, црна страница на горниот дел, не-испарлива, густа хартија од Крафт. Црн белег : Многу стилски и елегантен начин за чување и прикажување фотографии. Нашиот албум за фотографии е многу погоден како подарок за Денот на мајката, нејзиниот подарок за Денот на вineубените, подарокот за годишнина, Божиќен подарок, подарок за Денот на мајката, подарок за туш за бебиња, подарок за роденден, книга за гости за венчавки, складирање на фотографии, патничко списание. Големина на школка : 215x150mm / Inside Големина на страницата : 205x140mm.

Главните својства

Material:
Kraft paper
Inside page material:
250g black card
Color:
black, yellow
Number of pages:
30 sheets, 60 pages
Shell size:
215x150mm
Inside page size:
205x140mm
Package includes:
1pc x Photo Album:
The light and different display in photography may cause the color of the item in the picture to be slightly different from the real object. The allowable measurement error is +/- 1-3cm.:
Those who mind, please do not shoot, thank you for your understanding! :
Избор на купувачот
DEN 1574.40

Практични и достапни опции за прицврстување на вратата Лесен за инсталирање, програмирање и употреба...

DEN 399.68

Заштитен : Тип На No Connector : Правоаголен Стил На Конектор : Тип На Монтирање На Рецепт : Кутија Предна Монта

DEN 171.20

Мекиот материјал : Овој харем панталони скока за жени се изработени од 95% полиестер, 5% спандекс, супер м�

DEN 2.00

Разновидниот пластичен рефлективен ланец создава силна визуелна бариера за заштита на луѓето и имотот

DEN 223.84

?? Смешен пејзаж? Можете да создадете модерен аквариум со ова предупредувачко знаме ??ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ?

DEN 1011.20

Уметник : портфолио на диви јаболка Стил : Современ и современ Опис : Шарен приказ на морски вентилатор...

DEN 239.84

Торбата со моливи е изработена од висококвалитетно платно (полиестер), издржлива и нема да биде оштетен�

DEN 2736.00

Едноставна и дарежлива форма, лесна за употреба, ја прави домашната средина поудобна и чиста Не само што

DEN 1227.20

Направени од високо квалитетни материјали за да се поправи батеријата и ефикасно да се спречи да се иск�

DEN 2.00

⭐ 【Карактеристики】 : Специјален дизајн и материјали со висок квалитет Осигурете се дека адаптерот се �

DEN 5999.84

Произведено од Зебра Типот на производот е обичај Направено во Кина Произведено од Зебра...

DEN 0.33

Оваа полица за прикажување има два слоја, многу едноставни за употреба, многу практично за употреба, дон

DEN 657.60

Одговара На Волшебниот Глушец Од Јаболко 2 (Безжичен, На Полнење) со површина Со Повеќе ДопириГорната Ко�

DEN 1407.20

ОВА Е СОСЕМА НОВ Прекинувач За Воздух НА Оем Печка Врвен Квалитет Оем Замена Дел! ОВА Е СОСЕМА НОВ Прекин

DEN 143.84

261 MP APSC XTrans BSI CMOS 4 сензор, Xпроцесор 4 процесор за слика, Fujinon 23mm f / 2 леќи Хибриден 0,52x OVF со 3,69м точки OLED EVF, 3,0

DEN 1409.60

Огледала со рачни мачки со рачка тоа е мало, но практично, а дизајнот што може да се прилагоди на осветле�

DEN 3.33

Пакет вклучувајќи 4 обоени јадења со сос во форма на лист Прекрасни бои и глазури, безбедна керамика се о

DEN 63.84

【Дополнително складирање】 Нашиот држач за чанти за автомобил целосно го покрива јазот помеѓу првите д

DEN 2.00

Пу Направени во САД или увезени Материјал : Производот е дизајниран со PU кожа, куката е изработена од вис

DEN 3.00

Мерачот на дигитално ниво на звук на производот усвојува 5цифрен дисплеј, што ги прави податоците за чит

DEN 271.84

БОЕМСКИ СТИЛ : Природни и пригушени бои со природни дрвени страни ДЕБОСИРАНИ ДЕТАЛИ : Дрво дебосирано Со

DEN 1072.00

Фокусирајте се подобро со соодветно држење на телото : Подигнете го вашиот екран за 5,5 "За поудобен агол �

DEN 357.92

Вметнување на навој за металEZ Lok Coil Thread Inserts за метал Исто така познати како инсерти за жица или инсерти с

DEN 255.84

100% полиестер Еластично затворање Само миење на рацете 【Контрола на потта и заштита од сонце】 Нашата ла

DEN 2.33

Тип на додаток : Додатоци за батерија Број на модел : табла за заштита на батерии : пластика+метал...

DEN 1758.72

€Премиум Материјал●тефлонски фиберглас ткаенина лента карактеристики 3 / 4 во широк, 30 стапки должина и

DEN 302.24

Овие деца пластични закачалки се изработени од висок квалитет и безбеден материјал Со само 0,2 ”тенки, о�

DEN 191.84

Ќе добиете 2 парчиња четка за чистење со 7 прсти и 2 парчиња четка за климатизација, доволно за да ги задов

DEN 0.33

Моментен прекинувач : Притиснете и задржете Вклучено, Ослободете Исклучено ; Тип на акција : SPST; Термин

DEN 3.33

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Еластично затворање Тешка должнос

DEN 366.40

Погодно Обичните гајби за складирање на склопување на Ondisplay се совршен заштедувач на вселената, подгот�

DEN 563.20

[Извештај во реално време] Кога ќе излезете, информациите ќе бидат испратени до вашиот уред, за да можете

DEN 207.84

Пакетот вклучува : ќе добиете 20 слатки покани за скејт забава со коверти, секоја картичка мери 6 x 4 инчи и

DEN 1097.60

Направено од ткаенина Оксфорд и материјал Ева, лесен и преносен, практичен за употреба Погодното зглобо

DEN 1121.60

Опсег на вискозност( мпа) : Сив полиуретан Дијаметар дупка( мм) : 9 Дијаметар на тркалото( мм) : 75...

DEN 3.00

стакло Чиста кутија за организатор на накит изработена од врвен материјал, издржлив за употреба на терм

DEN 2.33

DIY дијамантски занаетчиски занаети : Оваа дијамантска слика е полузавршен производ со детални упатства

DEN 1.67

Расположено заштитно куќиште + футрола за клип на појас + Масна за магнетски автомобил за LG K51 / LG рефлек�

DEN 1.33

NPUT напон : AC100240 V Излезен напон : DC13 Должина на кабелот за напојување : 3М / 9,84ft Блескава боја : Бела...

DEN 2584.96

Не е потребно течноста за ладење и не произведува практично никакви искри Полесно е да се користи откол�

DEN 2559.84

☀ AntiFade & Wear ResintОвој сет на спалистови е антиизладен и антисмалување дури и со дневна употреба, без дефор�

DEN 2.67

Microscan FIS08800002 скенер за баркод 1028 VDC без кабел за напојување или активирање Microscan FIS08800002 скенер за баркод 102