.

.

Со попуст
IPSLAT-G0750-5-Трансдуцер на притисок, 0,75MBAR, 1/4BSP

IPSLAT-G0750-5-Трансдуцер на притисок, 0,75MBAR, 1/4BSP

DEN 1486.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Оперативен притисок Макс : 750 MBAR Излез на сензорот : Аналог. Тип на мерење на притисок : Мерач. Оценка на напон : 28 VDC. Стил на порта : G1/4 (1/4 "BSP). Спецификација : Оперативен притисок Макс : 750 MBAR Излез на сензорот : Аналоген мерење на притисок Тип : Оценка на напон на мерачот : 28 VDC Порта Стил : G1/4 (1/4" BSP) Опсег на производи : Опсег на производи : Опсег на производи : Опсег на производи : Опсег на производи : Опсег на производи : Опсег на производи : Опсег на производи : IPSLAT серија ROHS во согласност : Да / ROHS во согласност со ROHS Футалати во согласност : Да се ​​советува SVHC : NO SVHC (17-DEC-2015).

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.00

Големина на главата : 10 x 20мм / 0,4 "x 0,8" (d*l); Големина на дупката за вежба : 3 x 27мм / 0,12 "x 1,1" (d*l) Име на производо�

DEN 1086.40

ЛЕПИЛО кука има широк спектар на апликации и може да биде добро за складирање на разни мали предмети за

DEN 1.33

Единствена Црна Боја Пластична Најлонска Кабелска Вратоврска 250 парчиња / многу 5*400мм Име : Најлонска К�

DEN 271.84

Компатибилност : А / Ц скара се компатибилни со Dometic 3104928 Пакет од 2 решетки + 5 филтри Ефективност на филтр�

DEN 2.00

НЕВЕРОЈАТНИ ПЕРФОРМАНСИ и НИСКИ ФРЕКВЕНЦИИ GENX104 D ја исфрла целата потребна моќност и се справува со ни�

DEN 641.60

Quiodat smart watch помина десетици стандардни тестови, а неговата уникатна комбинација на композитен материја�

DEN 2.67

Стотици избори : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Mightyskins за вашиот Samsung Odyssey VR! Не ја сакате ро

DEN 0.67

Кожа од праска Направени во САД или увезени Ткаенина : Мажите од плажа костуми се прават од ткаенина од к

DEN 3.00

Затворање на ушната Јамка Маска за лице од ткаенина со големина на возрасни, немедицинска повеќекратна

DEN 494.24

Апликација Се користи за прикажување на сандали, чевли чевли, чевли со висока потпетица и др Се користи �

DEN 699.20

Апс Прилепување на затворање Здравје на жените Обука за дишење Двојна ламба отчукувања на срцето Кисло�

DEN 1017.60

[Материјал] : Направено од изработен од цинк позлатен челик [Големина] : Содржи 6 големини на иглички за ко

DEN 2.67

Материјал : полиестер Големина : 20,5 x 7,3 x 15 инчи, 0,6 инчи удобни ленти Карактеристики : Пространа главен од�

DEN 0.67

0,8 "x 1,1" неоткриени дневни блокови Претходни и следните месец календари Дополнителни 61 страници за белеш

DEN 2.67

Миничамп Материјал : Метал / пластика Minichamps 417160603 Ред Бул Трки Таг Heuer RB12 D Ricciardo Австриски GP 2016 1 : 43 Скала О

DEN 2.00

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

DEN 0.67

Смело прикажување упатства и предупредувања со етикети чувствителни на притисок Табела на врвни диспе�

DEN 111.84

Големина = 36 "х 4,25" , ова е универзална големина за шофершајбната или задното стакло на повеќето возила Из

DEN 2.33

Превртете го плунката со отстранлива слама Висок сјај обложена бела надворешност Слика отпечатена од о

DEN 318.40

ТЕ Поврзување Дел Број 915051 Контактирајте не за повеќе детали! Прашајте За Попусти За Волумен И Количина.

DEN 788.80

Изработен од вештачка кожа и туп, овој случај е ултра тенок, лесен и издржлив, куќиштето за послужавник з

DEN 2.00

Премиум материјал : столот за стилизирање на салони користи високо квалитетни метални материјали, зави�

DEN 751.68

€Моќна Персонализирана АПЛИКАЦИЈА vixic D1600 bluetooth производителот на етикети вклучува 1500+ икони, 270+ границ�

DEN 719.84

Разновиден Послужавник за Сервирање : погоден како украсен централен дел, отомански послужавник, лесно

DEN 1.67

Отстранлив дизајн, основата може да се оддели од телото на шишето, што го олеснува правењето / чистењето

DEN 207.84

? Луѓето секогаш го користат за масажа, нега на кожата, бањата, бањата, итн Можете да организирате масажа

DEN 1.33

Материјал Погоден За кожата : Имајте добра пропустливост на воздухот, мек и удобен за носење Овие пантал

DEN 2.67

Сосема нов и висококвалитетен модел на хартија за товарен брод Модел на товарен брод запознајте ја ваша

DEN 2.67

Метод на печатење : Директен термички Максимална брзина на отпечаток : 152мм (6 ") / s Max.print Ширина : 108mm (4 Дол�

DEN 2.67

Отстранлив и прилагодлив : 3 брзини можат да се прилагодат за да се задоволат сите видови на потреби за ч�

DEN 1440.00

Тешки Лежишта 1 вртливиот тркалце има носивост Од 112 Кг тркала доаѓаат со монтажни плочи и завртки Нема �

DEN 2.33

НАПРАВЕН КВАЛИТЕТкутијата за накит е изработена од висококвалитетен кадифе,висококвалитетен, мек на д�

DEN 64.16

Стил : Женски Брзо Исклучување Боја На Изолација : Жолта Жица мерач : 12ga10ga Терминална Завршница : Цинк Обл