.

.

Со попуст
Handl New York: Колекција Хандл Бенџамин - Телефонски зафат и застанете за паметен телефон - Бејзбол

Handl New York: Колекција Хандл Бенџамин - Телефонски зафат и застанете за паметен телефон - Бејзбол

DEN 159.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Органски интерфејс помеѓу рака и телефон Патентиран еластичен и заграда систем обезбедува траен лесен пристап со една рака и целосна работа со телефон. Овозможува поголем опсег за правење селфи и фотографии и спречува да се зафати болката во раката и зглобот. Безбедно - Одморете се лесно да знаете дека вашиот телефон е безбедно. Стапчето на Хандл О е најдобро да ги изедначи тврдите пластични случаи или да се насочи кон задниот дел на телефоните (може да не се придржува до некои силиконски, меки, високо текстурирани или водоотпорни случаи). Органски интерфејс помеѓу рака и телефон. Патентиран еластичен и заграда систем обезбедува траен лесен пристап со една рака и целосна работа со телефон. Овозможува поголем опсег за правење селфи и фотографии и спречува да се зафати болката во раката и зглобот. Безбедно - Одморете се лесно да знаете дека вашиот телефон е безбедно. Стапчето на Хандл О е најдобро да ги изедначи тврдите пластични случаи или да се насочи кон задниот дел на телефоните (може да не се придржува до некои силиконски, меки, високо текстурирани или водоотпорни случаи).

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 361.44

Гаранцијата на производителот не може да се примени Ова е додаток за лепење на задниот дел од вашиот пам

DEN 0.67

Компатибилен со Samsung Galaxy Watch Active 2 40mm / 44mm, Galaxy Watch 3 41mm, Samsung Galaxy Active Watch 40mm, Galaxy Watch 42mm, Gear S2 Classic, Gear Sport, Garmin Venu, V

DEN 259.04

пластика Направени во САД или увезени Материјал : АБС пластика + алуминиумска легура + акрилик, многу изд

DEN 3.00

КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Пакетот вклучува : 10x Исфрлувач На Сим Картичка за претворање на нано сим во микро

DEN 2.00

? PD 30 100 W Брз полнач : Power Lot USB C полнач обезбедува 100 W излез за единечен USB Cуред за полнење, што може да обез�

DEN 2.67

Направено од висококвалитетно калено стакло за максимална заштита од гребење и без остатоци кога ќе се

DEN 328.48

Гаранцијата на производителот не може да се примени (В) Хиро Машима / Коданша, НТВ Може да има разлики во

DEN 2.33

Земја Како Што Е Означено €Компатибилност овој ремен е погоден само за Apple Watch 7 / 6 / 5 / SE / 4 серии, само 44mm 45

DEN 1279.20

? ? [Лесно за употреба] Нема потреба да се грижите за поврзување со какви било апликации Селфи штандот Pivot

DEN 854.40

Ве молиме погледнете го насловот за да го потврдите конкретниот модел Дебелината од 0,26 мм ја одржува ор�

DEN 639.20

? [Нежните стабилност] Стендот за селфи на Pivot Track има интелигентни леќи и со можности за следење на лицет�

DEN 799.84

Компатибилен Модел : ЗА LG G7 Thin Q G710 G710 N LMG710 EMW G710 VMX LMG710 ULM LMG710 TM LMG710 VM LMG710 PM LMG710 EM Спакувани добро, сите предм�

DEN 779.04

€Добри Перформанси : овој лцд сепаратор, компактната големина не зазема премногу простор и се користи з

DEN 2.67

? [Сите во еден] Полнач за боксерски бран компатибилен со Razer Barracuda (2022) Меѓународниот полнач за wallидови PD �

DEN 127.68

✨ Штива компатибилност Овие опсези за часовници со ширина од 20мм компатибилни со Samsung Galaxy Watch 3 41mm / Galaxy Wa

DEN 3.33

Затворање на тока 【Компатибилност】 Ние нудиме 4,95 "8,74" Fit Apple Watch 7 45mm, Apple Watch SE & Series 4 / 5 / 6 44mm, Apple Watch Series 1 / 2 /

DEN 1.00

? Ве молиме, потврдете го моделот и локацијата за инсталација и слободно контактирајте не ако имате как�

DEN 111.84

€МОДЕЛИ за КОМПАТИБИЛНОСТ fitbit Лукс Заштитник На Екранот Случај е специјално дизајниран ЗА Fitbit ЛУКС САМ

DEN 1.00

За Land Rover Discovery 5 Материјал : Направено од висококвалитетна легура и апс PLS потврдуваат дека овој производ

DEN 226.40

Земја како етикетирана 100% сосема нови и квалитетни, лесни за прилагодување на должината за да одговара �

DEN 1.33

[Дванаесет заштити] Подобрена безбедност со повеќе функции за заштита, како што се прекумерна струја, на

DEN 0.67

★ [Не калено стакло] Ве молиме, бидете забележани дека овој заштитник на екранот е мек филм TPU, а не кален�

DEN 1.67

Овој комплет има (3Пакет) мат заштитници Против Отсјај на екранот компатибилни со One PlNord N100 заедно со зби�

DEN 776.00

Професионално дизајниран Компатибилен Со Вашиот Samsung Galaxy Premier ја зголемува издржливоста и точноста на в

DEN 232.64

【360 ° држач за ротирачки телефон】 Мултифункционален држач за ретровизори на ретровизорот со дизајн на

DEN 2.67

Новиот прилагодлив штанд за преклопување е способен за ротација од 360 степени и флип од 180 степени, обезб

DEN 3.33

? Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно Со Мио Цикло 605 HC Активното Игла Не бара никаква форма На спару�

DEN 329.12

КОМПАТИБИЛЕН : Компатибилен За серијата Apple Watch ултра, ултра тенок заштитен случај на КОМПЈУТЕР со зашти�

DEN 323.20

Големина : 21*140ммМатеријал : Кристал Боја : Како Слика Количина : 1 парчиња Пакетот вклучува : 1Телефонски С

DEN 1435.20

МАТЕРИЈАЛИ користи Смола, најлон,акрилик, вештачки синтетички бисери, легура ГОЛЕМИНА(пеперутка мечка)

DEN 3.00

ТИПЦ УСБ порта Или Приклучок За Полнење Против ПрашинаОдговара За Нови Андроид Телефони Како Што Се Samsun

DEN 1.33

Октајадрен процесор и многу RAM меморија даваат извонредни вкупни перформанси за отворање и водење апли�

DEN 351.20

[Погодно монтирање на држач за телефони без раце] Погледнете ги мапите, упатствата и карактеристиките н�

DEN 639.20

? [МАЗНА СТАБИЛНОСТ] Држач За Боксови И Монтирање Компатибилен со Остар З3 Стожерниот Штанд за Селфи има �

DEN 1.33

Одличен Дизајн : Специјално дизајниран За Галакси А02С А03С Заштитете Ја Вашата Приватност : Чувајте ги ва

DEN 1.33

Изграден за i Phone 13 Pro Max 6,7 Инчи, 2 Заштитници На Екранот Со Калено Стакло Со Кои Се Соочува Предниот Дел, 2 З

DEN 3.33

[Ситуација на апликација] само надворешното стакло на паметниот часовник ќе биде заменето, а функциите �

DEN 936.00

Производ 1 : 【Трајлив и флексибилен статив】 Професионален статив од професионална класа со монтажа на �

DEN 479.84

Дизајниран да работи и со i OS и Android таблет компјутер и паметни телефони Прилагодливата NIB овозможува вар

DEN 271.84

Овој ар државен зафат за мобилни телефони е одлична идеја за подарок за секој сопственик на паметен тел�

DEN 289.44

пластика Направени во САД или увезени ❀ држачот на десктоп телефон е изработен од висококвалитетни м

DEN 2.67

[Само Работи] За Sam Sung Galaxy S21 FE (5 G / 4 G) Не За Samsung Galaxy S21 / Sam Sung Galaxy S21 Ultra 5 G И друг модел, ве Молиме проверете го