.

.

Со попуст
шише со вода од не'рѓосувачки челик од термомил 20oz ги одржува течностите топло или ладно

шише со вода од не'рѓосувачки челик од термомил 20oz ги одржува течностите топло или ладно

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Совршено и за лето или за зима - тоа е совршен избор или за жешките летни месеци или за ладни зимски клими Осигурете се дека топлите пијалоци остануваат топло за 6 часа. За време на зимските месеци или дури и одржувајте пијалоци ладни до 24 часа. Во текот на жешките летни денови. Двојни изолирани wallsидови - двојни изолирани, двојни слоевити wallsидови обезбедуваат пијалоците да останат на постојана температура во однос на истата температура на оригиналниот пијалок. Два моќни wallsида го олеснуваат одржувањето на совршената температура додека вакуумскиот заптив помага да се спречи течноста на надворешниот wallид. 18/8 Премиум не'рѓосувачки челик : Ironелезната колба е изработена од 18/8 не'рѓосувачки челик што е 100% БПА бесплатен и нетоксичен. Никогаш нема да остави метален вкус или 'рѓа. Рачно миење само со топла вода со сапуница!. Преносна рачка : Рачката на капакот на шишето е направена со поголема ширина што лесно може да ви одговара на прстите. Телото на шишето, исто така, има облога со мат во прав за да обезбеди удобен зафат. Дури и ако се потите, можете лесно да го отворите капакот за да започнете да пиете. Нашиот производ користи материјал за заштита на животната средина од не'рѓосувачки челик. Шишето за еднократно вода може да се исчисти само во миењето на рацете. Нашиот производ обезбедува 100% обезбедување на квалитет. Ако нашиот производ има какви било проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас директно. Ние навремено ќе одговориме. Совршено и за лето или за зима - тоа е совршен избор или за жешките летни месеци или за ладни зимски клими. Осигурете се дека топлите пијалоци остануваат топло за 6 часа. За време на зимските месеци или дури и одржувајте пијалоци ладни до 24 часа. Во текот на жешките летни денови. Двојни изолирани wallsидови - двојни изолирани, двојни слоевити wallsидови обезбедуваат пијалоците да останат на постојана температура во однос на истата температура на оригиналниот пијалок.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.33

Песната е дел од што го оставив срцето во Сан Франциско Рачно да се ротира часовникот, а потоа да се осло�

DEN 2.67

Контролорот за дигитална температура OMRON E5 CC800 со сензор за термопар на типот Kтип ја контролира темпера�

DEN 2.00

[Пакет] 24 парчиња кратко притискање на ноктите,1 парчиња датотека за нокти, 1 парчиња налепници за желе за

DEN 1160.00

Рамен ѕиден држач за мали до средни 22 во40 во лцдекран веса 75 / 100 / 100х рамен ѕиден држач за мали до средн�

DEN 1.33

Тоа може да се користи како украс или како книга Уметничките украси внесуваат природна и хармонична атм

DEN 0.67

Премиум очила, кристално јасно Бпаслободен, Без Олово НАПРАВЕТЕ ја вашата омилена шема на стакло ПАКЕТ �

DEN 3.33

Со транспарентен дизајн на прозорецот, не е убава, но исто така може да ја набљудува состојбата на торта

DEN 223.84

Подароци за Дипломирање За Неа "Зад тебе, Сите твои спомени Пред вас, сите ваши соништа Околу тебе, сите �

DEN 1.67

Inенска торба за салфетка, многу безбеден и чист начин за складирање на санитарни салфетки Исклучителна�

DEN 1.00

DEWALT DCD771 C2 20 V макс вежба обезбедува 300 единица вати надвор (UWO) на моќ за завршување на широк спектар на апл

DEN 2.00

Пакетот Вклучува : А Master Господар Брзо Исклучување Алатка Во Собата КОМПЛЕТ За Алат ЗА Исклучување На Ли

DEN 342.24

Мал Protrator ви помага да ја подобрите работната ефикасност и да заштедите време со проекти за цртање и мер�

DEN 601.60

Конструирана со висококвалитетна полиестерска микровлакна ткаенина за максимална издржливост и удобн

DEN 2.33

Околу 1,5 мм дебели ласерски исечени ласерски украси Користете ги за распоред, картички, покани, кутии, бе

DEN 1.67

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

DEN 143.84

Природни неправилни лековити кристални камења се погодни за почетници на кристали, ентузијасти и колек

DEN 3.00

[Дизајниран само За samsung Galaxy A02 S]Ако ви треба друг модел кожен паричник, кликнете на оној до насловот [Пос�

DEN 4662.56

Дифузор за воздух од типот мрежа : влажна и сува, водата во резервоарот за риби испарува, а влажноста на в

DEN 854.40

[Отпорна на вода И Огноотпорна Торба] : со двослоен Огноотпорен Фиберглас, нашата безбедна торба за огно�

DEN 559.20

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Micklin Le Feuvre Производ Ултра Тенок и Супер Лесен Вода и отпор�

DEN 1.33

Пакет вклучуваат : 1 сет на маркери за алкохол Охуху Тонови на кожата : маркери засновани на алкохол двој�

DEN 1.33

Дизајнот на обликот на куполата овозможува да се покаже убавината на шапката во секој агол за да биде пр

DEN 367.84

Информациите за производот Го Прават вашиот систем за течно ладење попрактичен и полесен за одржување �

DEN 0.67

Хексадецимална спојка за градинарски црева за поврзување на градинарски црева Машки навои на едниот кр

DEN 3.00

Совршејте го вашиот изглед на шминка кога го користите Дефинираниот спонзор од Соња Кашук Овој тркалез�

DEN 335.84

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

DEN 659.04

Погоден за сечење тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Тип : Допрете Со Конец...

DEN 1.00

?????? ?????????? ???? ???? ? ???????! Создадете големи смеа кога некој ќе ги отвори овие смешни годишни картички и одедн

DEN 2.67

Забелешка ☞⚠❤? ‼ ⭕? ❤ ❌‼ ️? ⭕ Не одговара на други 13.3 "HP павилјон или завист лаптопи Не е компатибилен

DEN 0.33

Убави фигури на декор оваа декоративна волна почувствува дека украсот е елегантен и едноставен Срдечн�

DEN 3.00

100% мешавина од памук Направени во САД или увезени Почитувана кралица Ве молиме проверете ја нашата табе

DEN 719.52

【Безбеден и прекрасен квалитет】 1 / 2 ”калено пожарно стакло, доволно квалитетно и доволно густо Без то�

DEN 2.00

304 нерѓосувачки челик, Силикон Натопи Силиконски Капак : Висококвалитетни и удобни тегли за зачини се до

DEN 0.67

АКСЕСОАРИ за АКВАРИУМИ овој комплет за покривање сунѓер е широко применет во резервоари за риби и аквар

DEN 768.00

❥ Кабинетот се справува со материјал : АБС, стакло Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на