.

.

Со попуст
Манила Јаже 3/4 ● 100 ' - Наутички Јажиња - Природно Јаже Од Јута-Големо Украсно Јаже Од Коноп - Дебело Тешки&нбсп;

Манила Јаже 3/4 ● 100 ' - Наутички Јажиња - Природно Јаже Од Јута-Големо Украсно Јаже Од Коноп - Дебело Тешки&нбсп;

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Основана со визија дека секој треба да има можност да доживее природен и традиционален дизајн Нашата цел е да создадеме врвен личен придружник за поединецот кој сака да се изрази во потрагата по значаен и богат живот со искуство. Малина јаже е класика. Ова јаже е долго време омилено за голема разновидност на употреба. Широко се користи во различни апликации како што се декоративно јаже, пејзажно јаже, јаже за качување, јаже за вежбање и јаже за влечење. 100% Природен, традиционален изглед. Силен и издржлив, со ниско истегнување. Помалку кора и остатоци значи дека јажето е помазно и ќе добиете помалку парчиња. Произведени со најголемо внимание на деталите и од издржливи материјали, нашите понуди треба да го најдат своето место во вашиот дом и вашиот живот. Висечки кревети. Јажиња за качување. Замавнувања на јажето во дворот. Пејзаж употреба. Палубата и тремот огради. ● ИЗГЛЕД : 3/4 инчен дијаметар, должина од 100 стапки. Органски, традиционален изглед, природно песочно кафеава. Нема ништо подобро од манила јаже за да се создаде автентичен изглед со долгогодишен производ. ● ШИРОКО КОРИСТЕН : Совршен За занаети, градинарство, пакет, лулашка од дрвени дрвја, проекти за украсни огради и многу повеќе. Манила е едно од најпопуларните јажиња за употреба на уредување. € ВИСОКОКВАЛИТЕТНО ЈАЖЕ : Извртени 4-влакно природни влакна. Изграден од долги, меки, сјајни растителни влакна се вртат во силни нишки. Помек и пофлексибилен. ● МЕК НА ДОПИР : 100% Природен и биоразградлив. Нејасна, влакнеста површина. Може да се спои, добра стабилност на јазолот. Влакната исто така ќе омекнат и ќе се истрошат понатаму. ● ТОКМУ ОНА што ВИ ТРЕБА : совршен избор за секоја апликација која сака рустикален изглед. Совршено и изгледа одлично. Само висококвалитетни влакна и традиционална изработка се користат за производство на овие индустриски стандардни јажиња за исполнување на вашите очекувања.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.00

Атрактивен држач за тоалетна хартија со закосени рабови стандардна должина и ширина на држачот за тоал�

DEN 630.40

Име на производот : (издржлив во употреба) Магнетски Улов; Главен Материјал : Мета, (најнова технологија) �

DEN 260.80

Тип : Куки за облека Завршување на површината на метална облека : Хром Метод на адхезија : Нокти Материја�

DEN 0.67

Изработен од висококвалитетен материјал од нерѓосувачки Челик 304, кој е издржлив, против ' рѓа и антикор�

DEN 0.33

【Материјал на производот】 Рачка на кабинетот изработен од високо квалитетен месинг + кожен материјал,

DEN 287.84

Функционално нашите куки за бања за крпи се лесни за монтирање на врати и wallsидови Куката за пешкир за б�

DEN 668.48

Хардвер Хардвер2 парчиња 4 парчиња 6 парчиња Гардероба Амортизерот На Вратата на Кабинетот поништување �

DEN 1279.84

Треска тек мека блиска шарка на кабинетот направена во САД 3насочен прилагодлив во и надвор Агол на отво

DEN 183.84

Содржина на пакетот : 12 парчиња х Шарки за Задник; 72 парчиња завртки за Монтирање х Секоја Големина(Отвор

DEN 1.33

Гроздобер стил Ако го барате тоа старо време, традиционално заклучување, тогаш ова заклучување на анти�

DEN 0.33

Спецификација ANSI#41, 1 / 2 инчен терен СтандардANS1 B29 Терен : 12,7мм, ширина : 6,25мм Техника Chamfering Deburring, галвани�

DEN 553.44

МАТЕРИЈАЛ : Квалитетен нерѓосувачки челик Заврши : црна груба завршница обложена со прав Отпорен на ' рѓ�

DEN 1.00

Висока 63мм Голема Страна Висока 47мм Мала Страна Ширина од 29мм Во Отворена Положба Дебела 1,2 Мм кабинетот

DEN 3.33

Погодно за општи цели, како што се поправка на кутии за накит, правење модели, кутија за складирање, итн П

DEN 456.64

● Голем простор за истегнување : двостепените шини за лизгање го зголемуваат просторот за употреба на ф

DEN 1599.84

[Автоматско заклучување на копчето за врата, безбедносното заклучување на безбедноста] Кога ќе го корис

DEN 2.67

Големина : 1,65 "(должина) x139" (ширина на основата) Материјал : Нашите рачки на кабинетот се изработени од ви�

DEN 1.67

20сет х 10лб Закачалка 20сет х 20лб Закачалка 15сет х 30лб Закачалка 10сет х 50лб Закачалка 4сет х 100лб Закачалка

DEN 3.33

50мм челично тело со зацврстена челична окова Меко бирање на допир за леснотија на употреба...

DEN 0.33

Прилагодлив : Поправете ја положбата на ролерот и потоа затегнете ја завртката на дното на водичот за по

DEN 207.84

[Едноставен и елегантен изглед] : Едноставна тркалезна форма со прекрасна декорација на кристално стакл

DEN 537.92

Направено со 3 / 8во дебело калено стакло за безбедност и цврстина Изработени од најдобрите цврсти месин�

DEN 335.84

Уникатна И Издржлива Мермерна Основа : природната мермерна основа со Голема тежина може да го задржи цв�

DEN 1.67

Направени од најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инста

DEN 2.00

Престанете да ги трескате вратите : Целосно прилагодливо Контрола на затворање на двојната валвула за з

DEN 1887.84

Исклучителен изглед, рационална структура, безбедна и сигурна Многу лесен за ракување, погоден за канце

DEN 0.67

Наметка и кука за крпи дел од колекцијата Бронсон На преодни славини и додатоци за бања Куката за тушира

DEN 2.33

Над тоалетната полица димензии : 27 "В х 8" Д х 37 " Х уредно Се Вклопува над тоалетот за складирање на заштед�

DEN 0.67

Континуиран развој и иновација на новата технологија Совршена интеграција на врвниот дизајн и беспрек�

DEN 383.84

Спецификација на производот : Боја : Четкана големина : 328*0,98 Материјал : 304 Инсталација од не'рѓосувачки ч