.

.

Со попуст
Vonets VAP11S-232 Industrial High Power 2.4GHz WiFi Bridge/Repeater/Mini Router/RJ45 до RS232 Сериски сервер со 2 RJ45 пристаништа/антени USB/DC напојувани за мрежни уреди за монитор DVR Monitor

Vonets VAP11S-232 Industrial High Power 2.4GHz WiFi Bridge/Repeater/Mini Router/RJ45 до RS232 Сериски сервер со 2 RJ45 пристаништа/антени

DEN 639.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Индустриски Wi Fi мост/рутер/повторувач】 Индустриски мини 24 GHz висока моќност Wi Fi мост/безжичен повторувач (мала големина); Користење на три-во-една технологија : Професионален Wi Fi рутер, Wi Fi Bridge, Wi Fi Repeater, може да постигне Wi Fi до жичен или жичен до Wi Fi функција (Wi Fi до Ethernet или Ethernet во Wi Fi Convert), Wi Fi стапка : 300 Mbps. 【Повеќе методи на апликација】 Режим на рутер (поддршка Wi Fi WAN Uplink и WAN/LAN Exchange), Wi Fi Repeater (може да го прошири растојанието за пренос на Wi Fi), Wi Fi мост (IP слој или Mac слој транспарентен менувач). Совршен за мрежен печатач, PLC, робот, монитор, DVR, IP камера, медицински уреди, Io T уреди, видео пренос, POS Cash Offect, PS3 и повеќе мрежни апликации. 【Растојание за пренесување од точка до точка】 Надворешни паметни омнидирекционални 2 PCS 2.4 GHz Надворешни антени, максимум може да биде до 200 метри кога без пречки и мали податоци (за 802.11n), помалку од 100 метри кога се користат за видео трансмисија, Wi Fi TX моќност : 19/23dbm (2.4 GHz), лесен за поставување. 1 комплет за фиксирање и 1 индустриски DC конектор, посоодветен за индустриски апликации. 【Повеќе методи на апликација】 Повторувач на сигнал Wi Fi : може да го прошири растојанието за пренесување на Wi Fi; Wi Fi Bridge : IP слој транспарентен менувач, транспарентен менувач на Mac слој; Режим на рутер : Поддршка Wi Fi Wan Uplink и Wan/LAN Exchange. Совршен за мрежни/медицински/Io T уреди, мрежен печатач, PLC, робот, монитор, DVR, IP камера, видео пренос, POS Cash Offect, PS3 и повеќе апликации. 【Конфигурација на производи и техничка】 напојување со широк напон DC5 V-24 V (типичен 5 V/2 A, бран помалку од 100m V), двостепена автоматска заштита на надмоќта (заштитен напон горна граница 27 V), поддршка на Wi Fi жариштата автоматски повторно поврзани, SSA сигнал јачина и движење Функција за откривање, реализирајте ги апликациите за движење Wi Fi. Индустриски мини 2,4g висока моќност Wi Fi мост безжичен повторувач мини Wi Fi рутер; 2.ВИФИ безбедност : 64/128/WEP криптирање; WPA-PSK/WPA2-PSK 、 WPA/WPA2 безбедносен механизам; 3.11b/g/n протокол за пренос на Wi Fi; Wi Fi стапка на пренос : 2.4 GHz 300 Mbps; Wi Fi TX моќност : 19dbm/23dbm по избор; 4. Две 10/100 Mbps Адаптивни порти за етернет, стандардни додатоци за фиксирање на индустриски патеки и индустриско напојување DC конектор, посоодветен за индустриски апликации; 5.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.33

Потекло : Жеџијанг Бренд : Лука Рунда Опсег на цени : во рамките на 5 јуани Време На Пазарот : Пролет 2020 Пак�

DEN 1.33

Ги прави градежните работи да се движат непречено и брзо Супериорна адхезија Посилни од стандардните л�

DEN 1845.76

100% Сосема Нов И Висок Квалитет Тип на мотор : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Напојување : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА...

DEN 2125.44

Usb капацитет : 4 GB 8 GB 16 GB 32 GB 64 GB Тип интерфејс : USB2 Работна температура : 0~ 50 Брзина на виртен : 4~ 8МБ / секунда

DEN 2.67

Материјал : полиестер Агли на гледање до 170 степени со бела површина дифузна светлина во сите правци Ово�

DEN 2.67

Може да се вметне директно во таблата со леб, идеално за поврзување со вашиот Arduiuo uno mini nano mega2560 поради ле�

DEN 0.33

Изработени од бела керамика со завршна обработка со висок сјај Слика отпечатена од двете страни Висина

DEN 2.00

①вклучете 10 парчиња челичен филтер +5 парчиња силиконски прстен не вклучува челични капсули...

DEN 251.04

【Надградени 15 W LED пејзажни светла】 1 пакет ултрасветло светло LED светло, IP66 водоотпорен дизајн може да и

DEN 1.67

Дизајниран за Трајно Поставување На меки или стврднати шахти Длабоката пенетрација му дава на овој сти�

DEN 319.84

`+ 4 Пакет Славина Поздравниот Фаќач На Прскање На Микрофибер тапа околу абсорбента мерка приближно 15 х 5,

DEN 893.12

Ремените ги надминуваат објавените нивоа на рејтинг на САД Тие се дизајнирани да настапат на идентично

DEN 2.33

ИНФОРМАЦИИ за капацитетот : 2gb Меморија ЗА ASRS Сервер RS120E4 / PA2 DDR2 PC25300 667 MHz DIMM НеECC RAM Надградба Разноврсна Ф�

DEN 1062.40

Двоен конвексен | Високо полирани, двојни конвексни леќи Сферичен | Мерки на леќи со дијаметар од 2 "(50мм) �

DEN 0.33

Големина : 8,9 х 2,8 х 2,8 инчи (22,5 Тежина : 0,2 килограми (0,015 кг) Материјал : ПБТ Големина : 8,9 х 2,8 х 2,8 инчи (22,5 Теж�

DEN 484.80

Големина8, 2х3, 1х3, 5 во / 21х8х9 см, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од микрофибер кож�

DEN 1303.36

Гд40С / 60с / 80с Прилагодување На Тешки Нивоа Тркало Со Навој Прилагодливи Индустриски Тркалца 4 парчиња па

DEN 1585.92

ОдличноСтилски и одлично ја врши работата за одржување на ентериерот меко и удобно чувство на раката...

DEN 0.67

●Спецификација+ Секој пакет има 100 парчиња бели кабелски врски, Големина : 8 х 1 / 2", изработени од материј�

DEN 644.80

●Издржлив Месарски Нож●Овој нож за месо лесно може да се справи со касапење, риболов, лов, кампување, пр

DEN 0.33

Потребна е батерија CR2025 Не е вклучена батерија и упатства Не е потребно програмирање 90 дена гаранција...

DEN 2.33

Оваа Торба ќе обезбеди максимална заштита за Вашиот Двоглед 100% отпорен на удари и отпорен на вода...

DEN 2.00

Пол за тешки знаме : Со пол со тешка стаклена стакло, знамето може да стане доволно силно против силниот �

DEN 540.80

Водоотпорен МатеријалИзработен од кожа, не грижете се дали предметите во торбата ќе се навлажни, одржув

DEN 143.84

#Материјал : Добро изработена Од Еколошка полиестерска ткаенина со влечење патенти +Лесен и Издржлив : л�

DEN 3.00

99% памук, 1% полиестер Направени во САД и увезени Повлечете го затворањето Одлично вклопување : Оваа маиц�

DEN 2399.20

Мрежа Направени во САД или увезени Пространа ентериер со обилна просторија за глава, удобно спие 2 Полск

DEN 0.33

911 Диспечерски Подарок : ако барате Незаборавен Подарок За Благодарност На Диспечерот, погледнете овде!

DEN 1147.20

Handsewn за да совршено одговара на Gigaset GS5 само Snugly одговара на вашиот уред (прво мора да отстраните кој било

DEN 0.67

Микрофибер Кожа Големина : 8х8ин / 20, 5х20, 5см Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба �

DEN 2.33

Брзо означете делови без пиштол Едноставно навојте низ вратоврската до саканата големина...

DEN 0.67

НЕ ЗА ПРОДАЖБА ВО КАЛИФОРНИЈА туш глави продадени Во Калифорнија не можат да надминат 1,8 гпм проток на в

DEN 175.84

Мултифункционален ДизајнПодлогата За Глувци На Каролина работи не само како ефикасна подлога за глувц�

DEN 0.33

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси Ват�

DEN 961.60

Рачка за обвивка од 360 степени, кликнете за вртење, лесно за продолжување на рачната должина, поудобно з�