.

.

Со попуст
Fielect 1uf tantalum кондензатор 25V жолт радијален електролитски кондензатор натопени кондензатори на мушка од танталум 5 парчиња

Fielect 1uf tantalum кондензатор 25V жолт радијален електролитски кондензатор натопени кондензатори на мушка од танталум 5 парчиња

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Димензија】 -Модел : in -line/1uf/25v; капацитивност : 1 UF; напон : 25 V 【Карактеристики】 -strong работно електрично поле, голема капацитивност може лесно да се добие, еднонасочна спроводливост, ограничен работен напон, складирање на електрична енергија за полнење и празнење. 【Предност】танталумскиот кондензатор има одлични перформанси и широк опсег на работна температура. Има многу висока јачина на електрично поле и многу голема капацитивност. 【Апликација】- радијални електролитички кондензатори се погодни за разни дигитални и DIY проекти. Погоден за електронски производи како што се компјутери и телефони. 【Забележано】-Причините за експлозија на кондензатори на танталум се : позитивните и негативните столбови во колото се поврзани реверзно, струјата на бран е премногу голема, а излезната врвна струја е преголема. 【Димензија】 -Модел : in -line/1uf/25v; капацитивност : 1 UF; напон : 25 V. 【Карактеристики】 -strong работно електрично поле, голема капацитивност може лесно да се добие, еднонасочна спроводливост, ограничен работен напон, складирање на електрична енергија за полнење и празнење. 【Предност】танталумскиот кондензатор има одлични перформанси и широк опсег на работна температура. Има многу висока јачина на електрично поле и многу голема капацитивност. 【Апликација】- радијални електролитички кондензатори се погодни за разни дигитални и DIY проекти. Погоден за електронски производи како што се компјутери и телефони. 【Забележано】-Причините за експлозија на кондензатори на танталум се : позитивните и негативните столбови во колото се поврзани реверзно, струјата на бран е премногу голема, а излезната врвна струја е преголема.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.67

Спречува прекумерно затегнувањепрекумерното затегнување може да доведе до предвремено откажување на �

DEN 0.67

●Надградба На Материјалот● : платформата за магнетно печатење е изработена од висококвалитетен матер�

DEN 1.33

Направено од цврста пластична композитна, лесна и издржлива Копче за брзо префрлување помеѓу два режим�

DEN 908.96

Замена ЗА КИА СЕДОНА ГОДИНА 2006 ОПАШКА СВЕТЛИНА Единица по продажба : 10 Замена ЗА КИА СЕДОНА ГОДИНА 2006 ОПА

DEN 718.40

GP86, GP86 A, 1176 A, 28041, SBB8, H Батерија LR1142, SR1142, S1142 E, MS41 H, V41 HS, S41 E, RW84, 86 A V386, GP386, G12, G12 A, SG12, V12 GA, 186, 1861, D186 A Алкална Ба�

DEN 294.08

Фабрикувани од 18 мерачки челик куките формирани ролни се силни Завршување на палтото во прав висок ква

DEN 2080.00

Бенд од дрва на Вуд Вуд, Виден Блејдс е поладен, траат подолго и ги следи точно Нашите ¼ ”x 10 tpi x .025 лопати

DEN 2.67

`+Големина На пакетот Ќе добиете 4 парчиња чаршав за 50годишнината од бракот во едно пакување, големината

DEN 303.84

●Голем Капацитет●Нашиот козметички организатор е целосно опремен со 4 прегради (3 водоотпорни џебови з

DEN 1.67

+ Висококвалитетен материјал ◀ нашата оваа штедилница е изработена од висококвалитетен издржлив матер

DEN 160.00

Висококвалитетен материјал : Изработен од висококвалитетен легиран материјал, висока јачина, отпорен н

DEN 0.33

● ШТИТ ЕМП, РФИД, климатизација, како што се уреди Bluetooth, паметни метри, мобилни кули, микробранови, како �

DEN 207.84

Дрвен знак : Овој одличен знак е изработен од висококвалитетен дрвен материјал Ефектот на печатење е до�

DEN 3.00

БЕСПЛАТЕН превозот Три (3 Промени) фиберглас медиумски влошки со активиран јаглероден центар по нарачка

DEN 0.67

Замена ЗА HYUNDAI ELANTRA L4 20 L 550 CCA ФАРОВИ НИСКА ГОДИНА2016 Единица по продажба : 2 Замена ЗА HYUNDAI ELANTRA L4 2.0 L 550 CCA ФАР�

DEN 289.60

Лабораторијата на декстер Печатени ВО САД Лабораторијата на декстер Печатени ВО САД Лабораторијата на

DEN 161.28

ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН Нашиот Сјај Бпа Слободен и безбеден за храна, за разлика од керамиката и стаклото, тоа �

DEN 726.40

[Т Загради] : пакетот доаѓа со 8 парчиња т загради со сребрен тон во Висина од 1,57" / 40мм, Ширина од 1,57 " / 40мм,

DEN 1.33

Футролата За Телефони е практичен и стилски додаток кој помага вашиот телефон да биде безбеден и лесно �

DEN 0.33

ЛЕКАРОТ ПРЕПОРАЧА СИСТЕМШироко препорачан од педијатри за да се запре мокрењето во кревет кај длабокит

DEN 1315.20

Професионална : мултифункционална стоперка од милисекунда со дисплеј од три линии и две групи рекордни

DEN 175.84

Материјали : алуминиум, нерѓосувачки челик Анодизирана Алуминиумска Лична Кремација Урни херметички и

DEN 271.84

€Големина}големината на стаклениот пепелник е 3,3 инчи во дијаметар, 1,4 инчи во висина 3 жлебови за цигари

DEN 3.33

Компатибилни Модели : Нашата Тешка Футрола За Телефон Отпорна на Удари е совршено Компатибилна со OPPO A7 /

DEN 1.33

Забавен Дизајн : секоја картичка за покана за забава е забавен стил Мала карактеристика што може да дода

DEN 132.80

Уживајте во вашата цигара : Овој пепелник може да ви помогне да создадете област без пепел додека пушите

DEN 846.40

Персонализирани подароци за деверуша : Нашата кутија за накит за раѓање, кој има елегантен стил со својо

DEN 207.84

10 x Сосема нова креативна кредитна картичка предводена од џебна светлина Компактен и дизајн на мала теж�

DEN 1180.80

Подлогата за гребење е висококвалитетен лесен за нанесување подлога што се пренесува со растворувач шт

DEN 223.84

Убава комбинација : ќе добиете тотално 30 парчиња празни шишиња за полнење во капацитет од 1 мл / 30 мл и 3 п�

DEN 2.00

Дојдете со дрвена рачка машина за ракчиња и нерѓосувачки челик рачка ракчиња машина Мазна површина со ф

DEN 142.08

€ДИЗАЈН За : Компатибилен со фотографии направени Од Fujifilm Instax Mini 11 9 8+ 8 90 70 26 25 7s 50s Камера, Instax Сподели Сп2

DEN 5047.36

Нбк Јапонија МЈЦ80СЕВХ 30мм до 40мм флексибилна Спојка од типот на вилицанбк Јапонија МЈЦ80СЕВХ 30мм до 40мм �

DEN 303.84

●КОМПЛЕТ ЗА ВЕНЦИ со БАЛОНИ од 5 инчи латекс балони (15 парчиња Метален балон, 15 парчиња мака бела) 10 инчни

DEN 470.40

●Држачот е изработен од густ челик, водоотпорен и отпорен на ' рѓа и супер носивост ●Тркалата на надуву�