.

.

Со попуст
TKISZIZR 2 пакет метла и држач за држач за држачи, монтирање на wallидот на држачот за метли, закачалка за четки или градинарски кујнски гаража и организација

TKISZIZR 2 пакет метла и држач за држач за држачи, монтирање на wallидот на држачот за метли, закачалка за четки или градинарски кујнски

DEN 255.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Од неуредна до уредно- ако имате материјали за чистење што ја презема вашата кујна, бања, градина или полици за гаража, разбудувајте се со овој систем на организација на складирање што можете да ги покажете на вашите гости! Заштеда на просторот - Оваа монтажа на wallидот на држачот за четки и метла е одлично за заштеда на простор. Решетката на МОП има 5 позиции и 6 куки кои ќе ви помогнат да висат моп и крпа. Направете ја вашата оставата, чајната кујна чиста и организирана. Во затворен простор или на отворено - Испратете ги зраците, алатките, метла, четка совршена за кујната, плакарот, гаражата, канцеларијата, одлично за комерцијална употреба и благодарение на водоотпорен дизајн, овој држач дури работи на отворено. Без слајд - Благодарение на пролетта натоварени, двојни гумени зафатени слотови, без разлика дали се влажни меки, валкани гребло или бејзбол лилјаци, ништо не се лизга. Лесно инсталирање - Нашиот пакет на држачи за метла ги вклучува сите завртки и сидра потребни за безбедно да се монтираат, кои овозможуваат лесно да се инсталирате за само неколку минути! Свртете го тој неуредна куп метли, материјали за чистење и чистење во најорганизираниот дел од вашата куќа со едно едноставно решение : држач за метли на wallидот Tkiszzzr!. Скоро сè во нашите куќи има многу специфично место што треба да се чува, нели?. Што е со метлата и меслата? Кое е најдоброто место за складирање за нив?. Дали е тоа во бањата, балконот, просторијата за комунални услуги (ако има), просторија за перење или каде точно се чуваат тие резерви за чистење со големи димензии?. Па, сега со носителот на метлата со 11 слот од Tkiszyzr, која било од вашите метли, молици, спрејови за чистење и ткаенини може да имаат свое место за складирање во која било просторија од вашата куќа што сакате да ги!. 11 слотови за складирање за сите ваши различни типови метли и молици - распаѓањето никогаш не било полесно. Дизајнирано да се вклопи во кој било вид и која било големина на метли и молици, Карактеристики на тешката метла за теки Tkiszyzr : . И најдобриот дел? Нашиот организатор на новите носители на метла доаѓа со чекор-по-чекор упатство за инструкции, заедно со сите завртки и сидра потребни за инсталација без проблеми, десно на самото место!.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 3.00 -50 %

100% полиестер 【Повод】 : Проточни шорцеви за трчање се совршени за атлетски, теретани, јога, фитнес, трени

DEN 3199.20 -50 %

Издржлив финиш на црн оксид Сет од 16 парчиња Погодно за употреба со пневматски и електрични клучеви на в

DEN 0.33 -50 %

☑ мазната површина гарантира дека можете лесно да ја исчистите Прашината може брзо да се отстрани со на

DEN 3.00 -50 %

Материјал : Направено од месинг со добар квалитет, антиоксиданс и издржлив 8 парчиња месинг материјал од

DEN 1.33 -50 %

Одделение 56 Фигура : Од колекцијата за Божиќни спомени од снегбави, дизајнирана во САД од Кристи Јенсен �

DEN 223.84 -50 %

Димензии : 5 "x 5" Дрво материјал : Овој знак на дрвена кутија е направен од висококвалитетно дрво што е исе�

DEN 127.84 -50 %

Димензии (во инчи) : 6,7 Л х 4,3 В ЗАШТИТЕТЕ СО УДОБНОСТЛЕСЕН, дише и растеглив материјал Направено со 2 слоја

DEN 673.60 -50 %

⋭ Крк ѓердан за камера : ве потсетува да го снимате и снимате секој момент од животот како камера Идеалн�

DEN 1556.80 -50 %

ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ : Андроид 90; RAM МЕМОРИЈА : 2 GB; ROM : 16 GB; ПРОЦЕСОРОТ : Четири Јадро CoretexA53 @ 1.5 G; Резолуција На

DEN 1.33 -50 %

Име на производот : Реле со цврста состојба + мијалник за топлина; модел : SSR70 DA Материјал : метал, алуминиу

DEN 111.52 -50 %

Големина на листот : приближно 11*16см (4,33*6,3 инчи) Неограничени креативни комбинации Издржливи марки Идеа�

DEN 320.00 -50 %

Црвена предводена Замена за повеќето насочени електронски системи : т Viper, Python, Clifford, Avital итн...

DEN 3024.00 -50 %

Со елегантен изглед, овој штанд за чадор лесно ќе комплиментира многу видови на внатрешни декор и бои на

DEN 3.33 -50 %

пумпа, длабок бунар, 2 КС, контролна кутија, 230 V, 220 V Халмарк индустрии Земја на потекло : Кина Пумпа, контр�

DEN 0.33 -50 %

Официјално лиценцирано лого на колегиум Не'рѓосувачки челик Се вклопува во стандардниот држач за чаша..

DEN 587.20 -50 %

Премиум дрво : Нашето складирање на винил рекорд е рачно изработено од силно и трајно врвно дрво Складир

DEN 0.33 -50 %

Мулти фото приказ Рамката за фотографии од дрво доаѓа со 30 "облеки", што задоволува дисплеј со повеќе сл�

DEN 1.00 -50 %

Прстените за задржување се сврзувачки елементи дизајнирани за аксијално да постават компонента на вра�

DEN 1369.60 -50 %

【Нагет мраз】 : џвакање, крцкав, мраз што може да се наметнува од нугет од набиени мраз снегулки За разли�

DEN 207.84 -50 %

100% најлон Прилагодлива должина : Ременот на фотоапаратот е рачно ткаен од Паракорд, долга 16 инчи, и тежи 0

DEN 255.68 -50 %

▶ 【Компатибилен со】 Сетот на вратилото на оската е префект што се вклопува за Traxxas 1 / 18 TRX4 M Bronco / Defender RC Cr

DEN 1280.00 -50 %

Решете ги неуредните проблеми и имате добро расположение да излезете Игрозноста создава уредно уредув�

DEN 1.67 -50 %

Голема брзина : Етернет Кабелот cat7 е дизајниран за максимална ефикасност и брзина за модеми, интернет це

DEN 1.33 -50 %

Високи перформанси и сигурност Напредни карактеристики Лесно поставување и управување Екопријателско

DEN 2.33 -50 %

Добар квалитет на влошки за полнење Песокот нема да падне при полирање / чистење на калусот Влошките за

DEN 1086.40 -50 %

Овој адаптер за авто / брод е 19 V 65 W, го заменува samsung 38w, 40 W, 60 W, 65w адаптер што доаѓа со вашиот лаптоп; полн�

DEN 143.84 -50 %

Содржина : 1 x криви избор, избор од 1 x 90 степени, избор од 1 x офсет и 1 x директен избор Плус 4 отстранувачи н�

DEN 1.33 -50 %

G500 U G530 0rjgjnal Етикета за печатач автоматски секач за миење на вода, ознака за етикета за баркод машина дод�

DEN 0.67 -50 %

Брзо поправете ги прислушуваните дупки во метал Идеално за употреба во меки метали, како алуминиум, леа�

DEN 285.76 -50 %

SOOTHING RELIEF FROM EAR PAIN : The yellow sap found in this Ear Wash provides meaningful relief from itchiness Extracts of Calendula, Mullen, St Johns Wort and Rosemary along with the Aloe

DEN 0.33 -50 %

За употреба Со dremel 12v Макс литиумЈонски безжични алатки 8240, 8250 и 8260 12v максимална моќност за справување с�

DEN 1083.20 -50 %

● Големина На Организаторот на полначот : 15х24х8 см / 5, 9х9, 44х3, 14 инчи ● Материјал За Организатор на патува

DEN 1094.40 -50 %

Удобната зафат различна, контурирана форма совршено се вклопува во рака за удобна употреба Лесен произ�

DEN 3.00 -50 %

Gemme Naturelle de Namibie : Grenat Spessartite Поиди : 1,52 карат Образец : Ронд Авек Ун дефут де купе Видливи SUR фотографии 7x6...

DEN 0.67 -50 %

Ракување : Огромно Бр Ова е случај на паметен телефон од популарниот бренд "ВТОРА КОЖА" Материјал : тело Н

DEN 2.00 -50 %

ПРЕНОСЛИВ : Мала тежина, пренослив со рачка за лесен транспорт СИГУРНОСЕН ВЕНТИЛ : безбедносен бајпас ве