.

.

Со попуст
Држач за шампон за туш за туш, монтиран корпа за туширање, не'рѓосувачки челик за бања, без лепило против 'рѓа за тоалетна бања, хром

Држач за шампон за туш за туш, монтиран корпа за туширање, не'рѓосувачки челик за бања, без лепило против 'рѓа за тоалетна бања, хром

DEN 464.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Додатоци за бања Материјал со висок квалитет : решетката за туширање е изработен од здрав и издржлив 304 не'рѓосувачки челик. Има елегантен, модерен изглед и е 'рѓа, издржлив, отпорен на гребење и корозија. 2 Методи за инсталација : Брза и лесна инсталација на лавици за туширање без дупки за дупчење користејќи го вклученото лепило. Ние исто така нудиме додатоци за дупчење ако сакате да ги монтирате на нерамни wallsидови. Дизајн на дупка за одвод : решетката за туширање има дренажни дупки за да се овозможи вода да се исцеди, да се циркулира воздухот и да се чуваат складирани предмети суви. Нема остаток на вода. Лесно за чистење : Никаде да се скрие прашина. Сè што ви треба е чиста крпа што може лесно да се избрише чиста. Додатоци за бања Производ Име : Wallид монтиран за туширање Rackmaterial : 304 не'рѓосувачки челик скок : Chromesize : 18x8.7x13cm2 Методи за инсталација : Без удирање (без лепак за нокти) / Удирање (завртки) Опсег на снабдување : 1x само-лепење на тушот за туширање : 1. Водоотпорна, анти-кара, антикорозија, многу издржлива и одржува квалитет и убавина. Самолеплива корпа за туширање, избегнувајте дупчење дупки во wallsидот за бања. Лесен за инсталирање и може да се користи на мазни и груби површини.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.67

Цврста Инсталација : Исчистете Го Ѕидот Со Сува Крпа, Лепилото Се Нанесува На Мода Со Ленти,Прицврстувај

DEN 204.80

Патентиран Само држач за чаши во светот кој исто така држи чаши за вино! Лименки, пластични шишиња, соло �

DEN 175.84

Транспарентен Дизајн На Отворот : Со оглед на целокупнатаesетика на земачот на чаши, дизајнираме закриве

DEN 1.67

Одлични занаети, внимателно до секој детал за да му дадат шик, шармантен, луксузен и привлечен изглед Об�

DEN 384.00

Одлично за патување или домашна употреба Совршен за чување лосиони за тело, течни шампони, регенератор,

DEN 1.33

ГЛАВАТА ЗА ЗАМЕНА НА ПУМПАТА за ШИШИЊА ја користи стандардната големина за повеќето шишиња со спреј и п�

DEN 728.00

Квалитетен материјал : Главното тело е изработено од не'рѓосувачки челик дебели 304,14 мерач Заштита на ос�

DEN 212.80

Направено од железо, добро носење Без дупчење, без удирање, ѕид монтиран, необележување самолепливи ѕид

DEN 191.84

Quess оваа кутија за ткиво е изработена од водоотпорна стп кожа, која е отпорна на абење и издржлива, уредн�

DEN 3.33

Димензии6, 3х6, 3 инчи или 8х8 инчи Стилски и елегантен, Изработен од кожа со одличен квалитет,со прилепувањ

DEN 183.84

Рачна / спортска крпа; 15 x 22 инчи Направено од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур Тери крпа) Слика о

DEN 207.84

Екопријателски квалитетен силиконски силикон : сапун сапун е изработено од висококвалитетен силиконск

DEN 255.84

304 НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК БАЊА ПЕШКИР барвртливата пешкир бар конструиран Од тип 304 премиум одделение од не�

DEN 1.33

100% сосема нов и висок квалитет; чувајте ги сите ваши тоалети организирани! Се одликува со 8 џебови ви ово�

DEN 117.12

Памук Овој комплет за материјали за роденденска забава е сигурен дека ќе го направи вашето кученце уште

DEN 1171.20

Големина : 10,5 (ч) x 7 (г) cm / 4,13 (ч) x 2,75 (г) инчи; Вклучуваат 4 артикли; Материјал : пластика; Печатење : едностра

DEN 0.67

Четки за тоалет тоа е одличен додаток на додатоците за вашата бања и ве уверува дека можете да го најдет�

DEN 1116.80

Женски Беспрекорни Не Покажуваат Г Жица Танга Т Грб Низок Пораст Долна Облека Гаќи ИГрб ГСтринг Долна О�

DEN 231.84

Микрофибер Направени во САД или увезени 【Големина】 Големината на миењето на лицето е приближно 14 "x30" (w

DEN 4463.04

Направете го вашиот простор почист Можете лесно и да ја затворите кутијата за ткиво Заоблени рабови и в�

DEN 239.68

Лесни И Еколошки Материјали : употребата на абс материјал е еколошки и тенок Одличната фиока за собирањ�

DEN 742.40

# Материјал : цврсто дрво (дебело, издржливо, не е лесно да се деформира); носивост : 18кг Големина : 75 / 111х23с�

DEN 207.84

Стакло МОДЕРЕН ДИЗАЈН НА ФАРМАовој комплет за држачи за qtip е дизајниран во стил на фарма, ќе додаде гроз�

DEN 335.84

● 100% ПАМУЧНИ КРПИ за РАЦЕ ● Овие Врвни крпи за бања за раце се направени од 100% памук од природа и се осло�

DEN 841.60

Sleek носи практична функција во вашиот простор додека додавате малку топлина и стил на вашиот декор Railел�

DEN 1.33

Куки за вшмукување со повеќе намени : Овој држач за четкички за заби за туширање, држач за вшмукување чаш

DEN 3551.84

● БРЗО ГРЕЕЊЕ : едноставно е како приклучување во стандарден електричен штекер Оваа решетка за греење н

DEN 0.67

[Меката Влага е заробена во длабоките купови на душекот, што овозможува тепихот за капење брзо и чисто д�

DEN 1152.00

Координира со колер оној кој е отпорен на гребење, оцрнување и корозија Основана во 1873 година и со седиш�

DEN 431.84

✅ 【3 Организатор за туширање на пакувања сет】 : Нашите полици за туширање за бања вклучија 1 кади за туш�

DEN 479.84

ПРСТЕН ОТКАЧИ 100% ПАМУКОвие 100% памучни ткаенини за перење поседуваат карактеристики за дишење, го обезб�

DEN 2.00

Оваа повеќенаменска полица е дизајнирана да ја чува четката за заби, паста за заби и чаша за гаргара Се о

DEN 231.84

Микрофибер Направени во САД или увезени 【Големина】 Големината на миењето на лицето е приближно 14 "x30" (w

DEN 3.00

€ Сет вклучува 2 крпи за капење од 27 на 54 инчи, 2 крпи за раце од 16 на 28 инчи и 2 крпи за перење од 13 на 13 инчи

DEN 3.33

Прозорецот за набудување на течен волумен и транспарентниот визуелен дизајн не само што ја зголемуваат

DEN 1232.00

♥ Димезии 6,3х6,3 инчи или 8х8 инчи ♥ Стилски и елегантен, направен од одлична квалитетна кожа, со прилепув

DEN 384.96

Послужавник за парфеми : едноставниот и елегантен дизајн на телото на шишето може совршено да одговара �