.

.

Со попуст
Гаражата на Гриот Б120F3 шеф 3 Корекција на влошките за пена

Гаражата на Гриот Б120F3 шеф 3 Корекција на влошките за пена

DEN 351.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овие влошки се одликуваат со отстранување на светлината до умерени вртежи и недостатоци Тим со креми за корекција на шефот и гледајте како се оживува вашата боја. Три од нашите 3 "влошки по сет. Наменети да ги отстранат светлосните до умерени дефекти. Дизајнот со низок профил обезбедува незаменливо пренесување на енергија и отстранување на дефекти. Централната меѓусебна дупка обезбедува супериорна дисипација на топлина. Овие влошки се одликуваат со отстранување на светлината на умерените вртежи и недостатоци. Со крем за корекција на шефот и гледајте како се оживува вашата боја. Три од нашите 3 "влошки по сет. Дизајниран за отстранување на светло до умерени дефекти. Дизајнот со низок профил обезбедува незаменлив трансфер на енергија и отстранување на дефекти. Централната дупка за интеркосирање обезбедува супериорна дисипација на топлина. Не толку агресивно како нашата подлога за брзо корекција, овие шефови што ги корегираат влошките за пена се оценети како цврсти и се дизајнирани да бидат спарени со креми за корекција на шефот за да се отстранат светлината до умерените дефекти. Нашите 5/8-инчни дебели, ниски профили за тампонирање на шефови се дизајнирани за незаменливо пренесување на енергија и отстранување на дефекти. Нивниот низок центар на гравитација и пердувна тежина ја подобрува стабилноста на алатката и контролата на подлогата за супериорно корисничко искуство. Сите влошки на шефовите имаат централна дупка за интеркосирање дизајнирана да се спротивстави на градењето на топлината на лицето на подлогата и да се елиминира затегнување на подлогата и друго оштетување на површината на подлогата. Дизајниран за отстранување на светло до умерени дефекти. Дизајнот со низок профил обезбедува незаменлив трансфер на енергија и отстранување на дефекти. Централната дупка за интеркосирање обезбедува супериорна дисипација на топлина. Од 1990 година, ги развивме, произведовме и флаширавме нашите производи за нега на течни автомобили во нашиот американски центар за производство и дистрибуција, ни дава целосна контрола на квалитетот врз нашите миења, полиња и восоци.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.33

Реверзибилни вилици за внатрешни и надворешни апликации Вклучува куќиште со мувла за чување...

DEN 1758.24

Надграден модел од LD100 : Доаѓа со сензор за загреан диода со висока прецизност со подолг живот Се активир

DEN 3.00

Опремен со 2 организатор за складирање на капакот Карактеристики на рачката што може да се повлече...

DEN 563.36

За отстранување на цврсто седечки филтри за нафта и гранулирани касети на компресирани фен за воздух со

DEN 2.33

Опис : Отпорност на влага и отпорност на висока температура, добра адхезија; Универзален лепак за попра�

DEN 2.67

Компатибилен со Форд Бик и Меркур Саблмоделс од 1986 до 2022 година Адаптерот ќе се закачи на кој било слајд

DEN 847.84

Сите во едниот крај на сервисниот комплет : содржат 5 прилагодливи алатки за широк спектар на домашни и у

DEN 3.33

Отстранува лежишта или грмушки на замаец, пумпа, генератор, итн Вклучува вилици на капацитет од 1 / 2во 1 3 /

DEN 335.84

Висок квалитет : Производи за квалитетни материјали, 100% од фабрички тест, осигурете се дека секој произв

DEN 3.00

Ви овозможува безбедно да отстраните филтер за масло во вашиот автомобил или комбе Погодно за повеќето

DEN 1067.20

★ ◈ 【Повлеч на телото на телото на автомобилот】 Ова е серија на електромагнетски индукциски систем за

DEN 152.00

5инчен подлога за поддршка на PU со прицврстувач за кука и јамка и нишка од 5 / 16инчи24 Работи со агол со дво�

DEN 1145.60

M14*1,25 1 парче HSS ST TAPS; Алатки за инсталација од 1 парче ; Алатки за пинки од 1 парче; 1 парче вежби за пресврт н

DEN 0.33

Совршена големина за која било рака Совршена големина за која било рака Хекслогичките рачни влошки го к

DEN 0.33

Оваа магнетна лента за делови се изработени од силициум материјал со висока затегнување со вградени мо�

DEN 319.20

Основно тркало за сечење Мелница третирана крпа Алуминиум, не'рѓосувачки 5 / 8 "Арбор дупка 8" дијаметар Ос

DEN 10640.96

Севкупна должина (инчи) : 3 Опсег на употреба на дијаметар на занишан (инч) : 5 / 32 Користено парче нос : 652066...

DEN 1.67

Извонредна завршница и сјај на бетонски countertop, бетонски под Екселентна завршница на подот Терацо, Траве

DEN 1663.84

★ Нормални гуми (внатрешни гуми се користат за нормални гуми) Забелешка : Нормалните оригинални гуми не

DEN 3.33

Влочки за тампонирање на автомобили : Се користи за восочување, полирање и запечатување на сите видови н

DEN 1119.84

✅ Солидна и цврста рамка : Автомобилска алатка за тешки пролетни компресори на Шанкли за ленти и извори

DEN 491.36

PPS 2 0 Адаптер за Грако, Шарп и Ворвик #S37, 5 / 8 инчи машко, 11 UNC изменето, работи со избрани Graco, Sharpe (Graco) и Warwick

DEN 159.84

▲ 1) 【Точен и лесен за читање】 Мерач на јазот на приклучокот на искри, намален од SAE 0020 "до 0,100" (метрика : 0

DEN 1012.80

Пакетот вклучува : 2 x рамни тампони за тампон со пена (75мм) 2 x подложни тампони со тампон за пена (75мм) 2 x та

DEN 0.33

Разновиден сет на алатки : Алатката за топка на топката на ОМТ ви овозможува брзо и лесно да ги отстранит

DEN 272.00

Пред исечете го во аголот за поправка на топла пластика За поправка на дупки и зашивање долги солзи Стеј

DEN 1240.00

Ова пенкало за притисок на гумите има широк опсег на тестирање и е многу погодно за големи камиони Може �

DEN 120.96

Нокти за поправка на гуми за самоуслуга : Алатки за поправка на гуми за автомобили Висока цврстина, не е �

DEN 1.00

Сет од 4 автоматски дефлатори на гуми Pro Едноставно бирајте во посакуваната PSI и одете! Прилагодлив од 332 p

DEN 2.33

Преферирана од искусна механика за одржување опрема на отворено Едногодишната гаранција на Стенс обез�

DEN 1887.84

? ➤ 【2023 година Најновиот систем на сите системи во 1 алатка за дијагностичко скенирање】 7910 дијагностич�

DEN 273.60

20pcs m3*40 mm слепи дупки на слепиот дупки за забивање на столб / колона навртката на навртката / парчиња за на

DEN 473.28

[Прекинувач за мотор на машини за менувачи на гуми] : Овој прекинувач за обратен мотор напред може да се к