.

.

Со попуст
WDBBY Shredder со тркала-Професионална оценка со висока безбедност со висока безбедност од 6 листови , ЦД и кредитна картичка , 2 минути континуирано време на траење

WDBBY Shredder со тркала-Професионална оценка со висока безбедност со висока безбедност од 6 листови , ЦД и кредитна картичка

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Големина : 350 × 255 × 550мм, брзина на уништување : 1,8 m/мин Кога не влегува хартија, автоматски влегува во режимот за заштеда на напон. Парничари од хартија се уништуваат до 6 листови на единечен премин мали честички со мерење 2мм х 12мм, безбедносно ниво П-5. 20 L повлечен капацитет на отпадоци за побрзо и лесно празнење, доаѓа со 4 тркала за лесна подвижност. Функција за почеток/стоп и обратна функција и термичка заштита го заштитуваат моторот од заглавување и прегревање. Лесни операции кои се однесуваат на малите рачки на страните на главата за уништување се дизајнирани за полесно да го подигнат делот за уништување за да ги испразат отпадот кога е целосно гледање низ прозорецот за јасно гледање во предниот дел. Слотот за добиточна храна открива вметнување на хартија. Ако уништувачот е заглавен поради уништување на хартија повеќе од 6 страници, прирачниот режим на обратна насока може да помогне во расчистување. -Минутно време на трчање и ќе се прегрее, автоматски ќе се исклучи за да го заштити моторот.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.33

Кутија за носачи на Cupcake Пополнете со омилени бонбони, чоколадо, накит за да направите изненадување за в�

DEN 333.12

100% памук Повлечете го затворањето Рибна, јака без ознака со прислушување на ентериер Модерна, атлетска �

DEN 1.33

Зрната од песочник од песок се отпорни на абење, ефикасни и ефикасни, а абразивниот е рамномерно распоре

DEN 399.20

? [Одлично гледање] Новиот дизајн интегрира безбеден и безбеден држач со минимална покриеност на екрано�

DEN 1555.20

Истиот работен ден испорака !! Супериорен квалитет и издржливост : EAI FPM / FKM заптивки на нафта се дизајнир�

DEN 267.20

11 x 17 бела текстуална хартија од 60 lb = 24 lb врска / пишување 500 листови по повторно Ласерскиот копир за инк џ�

DEN 2335.84

Големина на екранот : 11,6 "; MAXRESOLTION : HD 1366 X768 , WLED BACKLIGHT Состојба : ново; компатибилен со Lenovo Think Pad 11 E Yoga Gen 6 Type

DEN 2.67

Салфетки со хартија со 3 хартии : Пакет од 20 салфетки за хартија со врвен квалитет Ручек, вечера, десерт : �

DEN 2.00

✅ Придружете се на илјадници возачи на експертски тркачи и башири кои веруваат во лежиштата на „Бејдид

DEN 0.67

Организирано складирање на винил : решетката за складирање на винил „Артбин“ е специјално дизајниран �

DEN 399.84

Голема Пречка За Перење : 19,3"H x 11,8" W x 15,9 " L (49 x 30 x 40,5 см), околу 60 L Оваа пречка за перење е доста голема, може�

DEN 1244.80

Оваа кожена со молив со висока оценка PU кожа; Правоаголна форма, одговара на подолги моливи или подолги �

DEN 4691.52

Компресираните филтри за воздух ги отстрануваат загадувачите и подмикроничните загадувачи од чистиот

DEN 2.00

Алатките со голема брзина на челик се добри за повеќето апликации за општа намена, кои нудат комбинациј�

DEN 2.67

Намалете ги Вибрациите во Чувствителната Опрема Апсорбира до 94,7% од вибрациите Наместен за максимално �

DEN 1.33

Полиестер + спандекс, свиленкаста мека мазна Повлечете го затворањето Само миење на рацете ♣ ♣ 【Класич

DEN 1236.32

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

DEN 175.84

Премиум материјали : држачот на подлогата за медицинска сестра е изработен од стада, сунѓер, ткаенина во

DEN 116.64

【Висока зацементирана карбид】Овој бит на рутерот Chamfer е изработен од зацементиран карбид, остар и отпо

DEN 2.67

❥ Кабинетот се справува со материјал : АБС, стакло Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на

DEN 152.00

Овие магнети имаат повеќекратни намени 100 магнети во сите 3 / 4 "во дијаметар Лепило поддржано за лесна пр�

DEN 479.84

Ова е сосема нов сензор за пламен на печки Кога сензорот за пламен оди лошо, печката ќе светне неколку се

DEN 1422.40

Повлечете го затворањето Само миење на рацете Фустанот може да се прилагоди како ваши мерења бесплатно

DEN 2.33

Не се потребни батерии : едноставно свртете го чудакот за да ја играте убавата мелодија на „Не можам да �

DEN 0.67

Отпорни на абење и антикавга Издржлив и долг сервисен живот Може да се користи за RC модели на хеликоптер

DEN 2615.20

Замена за ACER X1273 H LAMP & HOUSING Projector TV ламба сијалица Единица по продажба : 1 Замена за ACER X1273 H LAMP & HOUSING Projector TV л�

DEN 792.00

Име на производот : лента за изолација; Ширина на лента : 50мм / 2 "; Секоја дебелина на лентата на слојот : 1,8

DEN 2.67

Големина : Овој капак одговара на кој било автомобил, камион, SUV со приемник за метеж од 2 инчи Сликата мер

DEN 3.00

【Рачно изработен дифузер за стакло】 Нашите дифузери за арома на Porseme 500ml се со дијаметар од 6,5 '' во висин

DEN 2.00

100% полиестер Можете да го најдете на нашите слики или од описот Препорачуваме да изберете една големина

DEN 1049.60

★ Моливцина Големина на случајот : 19 ★ Материјал за торбички со моливи : кутијата со моливи е изработена

DEN 1.33

Премиум свилени влакна : направени од премиум свилени влакна и други синтетички влакна кои изгледаат и �

DEN 79.68

Идеално за синџир на маргаритка или поврзување на USB печатач, хард диск и многу повеќе Карактеристики на

DEN 3.33

Висока дефиниција (обложен дизајн) +10 леќи од крупен Оптичко стакло со високоиндекс / ниска дисперзија 2

DEN 3.33

(50) Пакет од 0 мерачи на мерачи Ги имаме овие за мерач 0 1 4 8 10 и 16 (50) Пакет од 0 мерачи на мерачи Ги имаме овие

DEN 3.33

Винил + ламинат Направете вашиот камион повторно да изгледа одлично Квалитет : Висококвалитетна графич�

DEN 238.40

Влезен напон на светски влез 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на �

DEN 1.00

Омнирежија на осветлување, може да се прилагоди под кој било агол, секогаш ви дава еден куп на вистински�

DEN 2.67

【Екстра голема торба за складирање】 Мерење : 27,6 x 19,7 x 11 инчи, капацитетот на организаторот е 100 L што е по�

DEN 660.80

100% полиестер smocked bikini bottoms for women rainbow swimsuit girls bathing suits for senior women swimsuits for women 2 piece bikini underwire bathing suit tops for women bikini