.

.

Со попуст
Хоби мајстор Северноамерикански Т-6Г Тексан АА+56 Аеронаутика Милитаре Академија Аеронаутика Наполи 1955 Ограничено издание 1/72 Диекаст Авион претходно изграден моде

Хоби мајстор Северноамерикански Т-6Г Тексан АА+56 Аеронаутика Милитаре Академија Аеронаутика Наполи 1955 Ограничено издание 1/72

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Пред-изграден модел Големина во инчи : Должина : Ширина : . Материјал : диекаст. Пред-собраниот модел, подготвен за прикажување. Високо детално во текот на целиот, многу колекционерски. Пред-изграден модел. Големина во инчи : Должина : Ширина : . Материјал : диекаст. Пред-собраниот модел, подготвен за прикажување. Високо детално во текот на целиот, многу колекционерски. Состојба : Нова скала? 1/72 готов модел. Пред-изградени и претходно обоени. Подготвени за прикажување. Материјал : Големина на диекаста во инчи : Должина : Ширина : Ве молиме, забележете : Ова не е играчка за деца. Погодно е само за возраст од 14 години, ви благодарам многу за вашиот бизнис. Моделот е многу кревка ставка. За контрола на квалитетот, го проверуваме секој модел пред да се испратиме. Ние ќе го отвориме полето за да го провериме моделот. Имаме камера во магацин за да го следиме и снимаме овој процес. Ако не се согласувате со овој процес, ве молиме контактирајте не пред да ја поставите нарачката.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.00

Со Bluetooth / со радио / потенциометар волумен + со USB / TF картичка / микрофон 5 V полнење со Aux (со 3,5 аудио штекер

DEN 2.33

? ? ? Вградена функција за повик поддржана од микрофон Micro USB порта за брзо полнење голем капацитет на бат

DEN 2.00

Современ дизајн : Оваа тркалезна странична табела има облога со метална табела што не се лизга, за да се �

DEN 3.33

[?] Име : M6 0,39 инчи Ален завртки на комплет за ореви на даул ; [?] Fit 5 / 16 "Држечка бит; [?] Fit Hex Type : 4mm ; ; [?] Материј

DEN 191.84

Симпатибилен дизајн на паричник за аниме : Овој паричник има симпатичен и модерен дизајн кој е совршен з

DEN 0.33

Екранот за проекција на HD ќе ви донесе совршено искуство кога сакате да уживате во HD филмови или да игра�

DEN 1.00

Тип : Бранова должина : Конфигурација : Бранова должина : Конфигурација : Спецификации на сериите на

DEN 1.33

Реален изглед Компатибилен со прицврстување Силна чаша за вшмукување Лесно за чистење...

DEN 1316.80

5 PCS 8921 CCC 24 VDC 5 A 5 стапки наместо HF33 F024ZS3 Група на нормално отворено реле 5 PCS 8921 CCC 24 VDC 5 A 5 стапки наместо HF33 F

DEN 1.33

Точност : 0,25 проценти полни Тип на батерија : 11 до 30 VDC (нерегулирано) Случај : месинг Електрични врски : 1 / 2

DEN 0.67

Овој прекрасно способен екваторијален рефлектор телескоп им дава на сериозниот почеток и средно argвезд

DEN 2.67

Зипер со единечна песна ја проширува ширината на торбата и ги одржува производите чисти и ослободени од

DEN 191.84

Дизајн на производи : Овие клипови со пинови за притискање се составени од два дела, имено булдог клип и �

DEN 2.33

38,7мм HSS Straight Shank Reamer Дијаметар : 38,7мм Толеранција : H7 Сликите на производот се само за повикување...

DEN 1361.60

Идеално на фризер, на работа, во гаража, во лабораторија или дури и во салон за убавина 360¡ã ротирачко сед

DEN 1.33

Оксфордска крпа Подлога за патент на платно : Прецизна изработка, тесно шиење, многу силно и има добри пе

DEN 0.67

【24 различни модели】 240 парчиња 24 различни видови електролитски кондензатор, вклучувајќи комплет за ас�

DEN 638.40

Тестирана и докажана веганска формула која ги содржи сите природни состојки за ефикасно олеснување Фор

DEN 1540.80

Стапка на податоци (максимум) : 10,5 GB / s Растојание (максимум) : 10 км Тип на влакна : SMF Бранова должина : 1310nm...

DEN 2.33

Хекс машина за завртки Електро цинк позлатен челик и чиста завршница Брод од Соединетите држави Прочит�

DEN 319.68

Зачува до 5 килограми : еден пакет на полицата за командна слика, вклучува една wallидна полица и 10 средни л

DEN 913.60

【Премиум материјал】 Направено од висококвалитетна водоотпорна крпа во Оксфорд Против прашина, гребна

DEN 527.84

Отворено за надвор Извадете го ПВЦ заштитниот филм Ставете го на екранот Ставете го ПВЦ заштитниот филм

DEN 193.60

Полиестерска торба за ткаенини, дизајн со мазен метален патент Висококвалитетна ткаенина : Добра еласт�

DEN 687.84

【Надградена отстранлива приватност】 Ако го користите вашиот i Pad Pro во јавноста, ова е мора да имате дод�

DEN 0.67

Користете го овој додаток за тапан за да ја направите вашата бас глава посилна додека играте Подлогата �

DEN 1.67

Прекинувач Тип : Прекинувач за вклучување / исклучување на допрете Гаранција : како опис Сертификација :

DEN 2533.76

Модел : CAT40ER3270мм Должина на гајџ : 70мм (2,76инчи), ER орев : ER32UM, стандардно балансирање : G2 Карактеристики : CAT40

DEN 987.20

Овој комплет за модели може да бара склопување и сликарство Цемент, алатки и боја не се вклучени Содржи �

DEN 1.67

Орална хирург врежана нараквица од не'рѓосувачки челик Совршен подарок за секој на посебен ден Дајте му

DEN 800.00

26,8мм HSS MT3 Morse Taper Shank Reamer Толеранција : H8 Сликите на производот се само за повикување 26,8мм HSS MT3 Morse Taper Shank Ream

DEN 1340.80

Замена на батеријата AT & T TL88002 Замена за батерии без безжични батерии АТ & Т Количина : 4, гаранција за живо

DEN 3.00

Компатибилност : Компатибилен со Huawei Media Pad T3 10 Транспарентен : Транспарентниот проucирен јасен случај го

DEN 0.67

Големина на случајот 8,5 "W x 5,5" L Разновиден и простран случај на црно молив со печатен капак...

DEN 2.67

Производите вклучуваат : 120 парчиња благодарам торби за подароци со букви, доволно елегантни за употреб�

DEN 2.67

Продаден како 1 еа Маслото од уништување е дизајнирано за употреба со HSM високобезбедносни уништувачи с�

DEN 2.33

1x Редовно огледало на рацете : Еднострано стакло огледало без зголемување и е без нарушување Компактна �

DEN 2.33

4 функција бранова форма (синус, квадрат, триаголник и пулс) Линеарно / логирање стапка на метеж од 10ms до 5