.

.

Со попуст
Llly BALY Водоотпорен ткиво дистрибутер за хартија за хартија за хартија, монтирана ткиво кутија за тоалетна хартија за кујна за кујна

Llly BALY Водоотпорен ткиво дистрибутер за хартија за хартија за хартија, монтирана ткиво кутија за тоалетна хартија за кујна за кујна

DEN 7048.32

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Издржлив ABS материјал】- Овој труд за крпа е направен од ABS со големо влијание, што е издржливо за долгорочна употреба Погодно и за комерцијална и за домашна употреба. 【Голем капацитет】- Овој диспензери за комерцијални хартиени крпи можат да држат до 200 хартиени крпи. Погодно за општа должина на крпи за хартија во рок од 25 см/ 9,85in. Mountид на лепило монтиран】】- Овој држач за хартија за крпи е дизајниран да биде поставен на wallид за заштеда на простор и економично. Опремено со клуч за заклучување. Design Дизајн на заклучување на клучот】- Овој диспензерот за хартија за хартија за бања има дизајн на заклучување за да се обезбеди минимален пилафеж и да се намали отпадот. Чувајте ја бањата, кујната, канцеларијата или која било друга област со висок сообраќај чиста и уредна. 【Видлив прозорец и одржувајте ги крпите суви】- Со дизајн на прозорецот, можете да се надополнувате кога хартиените крпи ќе истечат навреме. Овој рачен диспендер за хартиени крпи може да ги задржи крпите чисти и суви. Опишете : Школка е водоотпорна Не плашете се од прскање. Со едноставност како почетното срце, изгледот и текстурата се и добри, дарежливи и пристојни. Исклучителна за сите видови на јавни тоалети, канцелариски згради, трговски центри, болници, болници, Аеродромите и така натаму. 【Трајлив ABS материјал】- Овој труд за пешкир е направен од ABS со големо влијание, што е издржливо за долгорочно користење. Погодно и за комерцијална и за домашна употреба. 【Голем капацитет】- Овој диспензери за комерцијални хартиени крпи може да задржи до 200 хартиени крпи. Погодно е за општа должина на крпи за хартија во рок од 25 см/ 9.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.33

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

DEN 1584.00

Големина : 15,5 "W x 14,5" H x 5 "Д Има цврсти рачки со пад на рамото од 11,5" Држи до 40 килограми Стилски дизајн : Бој�

DEN 1.67

Комплетот вклучува чинија, чаша чај, инфузер, капак Машината за миење садови и микробрановата безбедна..

DEN 3.33

❣ 【4 Отстранливи куки】 Магнетната полица е опремена со дополнителни отстранливи куки за лесно поставу

DEN 2.00

Прекрасен прстен на салфетка блеска во светлината Стилот на прстенот на салфетка е истакнат, многу пого

DEN 1.33

Налепниците се извајани за да обезбедат вистинска количина на димензија Налепниците на ЕК Стикпо се бе�

DEN 0.67

Оксфордска крпа Нема затворање на затворање Материјал 300d Оксфордска ткаенина, цврста ткаенина, не е ле�

DEN 0.33

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

DEN 3212.48

Материјал : железо Направено од метал со висок сјај Практичниот држач за ролна во кујната изработен од ж

DEN 3.00

Ефективна бариера, чајната супа е појасна Мал плука, тродимензионално исправено, вода како стоење...

DEN 1.33

Отстранлив сечило за сечење од не'рѓосувачки челик од 7,5 инчи Должина на кабелот : 38 инчи Отстранлив прев

DEN 335.84

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

DEN 1675.20

Тешка категорија, издржлива пластика Пластика со висок сјај во тешка категорија Ултра мазни рабови за к

DEN 0.67

Двоен wallид : Направено со 18 / 8 не'рѓосувачки челик од одделение за храна, 100% БПА бесплатно, двоен wallид, вак

DEN 5223.68

Овој прстен за салфетка може да се користи одново и одново, совршен натпревар Свежо и удобно во модерни �

DEN 2.33

Матната површина е гребење, отпорна на варијанта и вода Совршено прилагодени за садови, прибор и садови

DEN 2.33

❤ Висока квалитетна ткаенина на отворено Материјал, густ материјал со висок квалитет, непречено отпор�

DEN 1520.00

Дали сте masterубовник на скара и bbубов? Или познавате некој што е? Ако е така, овој подарок е она што секога�

DEN 0.33

1 Материјал : Котел од не'рѓосувачки челик, 3 L варен еднаш, може да ги задоволи потребите на целото семејс�

DEN 3.00

304 не'рѓосувачки челик Направени во САД или увезени Оваа вода чаша е изработена од 304 не'рѓосувачки челик

DEN 1.00

Погодно решение : Останете хидрирани со бокалот за вода Sursip! Овој неверојатен додаток има голем течен ка

DEN 1.33

❤ ❤ Том 500мл (17 мл), вакуумска изолација ефект за да се задржи водата да се загрее 50 ℃ или ладно под 10 ℃ за

DEN 364.64

РАЗНОВРСНА ова е најдобрата широка тегла мејсон за ферментација или конзервирање кисели краставички, �

DEN 2.00

Комплетот вклучува една карафе и четири чаши Одличен јапонски дизајн Комплетот вклучува една карафе и �

DEN 3.33

● Алуминиум, нашиот шпорет под притисок е одличен апарат за сите модерни кујни ● Шпорет под притисок по

DEN 159.84

Добра замена : Одговара за Jackек Лалан, соковник за напојување, тоа е добар избор да ја изберете нашата ал�

DEN 0.67

Купете со доверба : UKCA, CE, WEEE и ROHS Изградена да трае со издржлива обвивка за апс и заврши со рачка за носењ�

DEN 479.84

Големина : Достапно во пакет од 3, нашите душеци од 11,8 x 17,7 инчи ќе ја заштитат вашата табела од сите видов�

DEN 617.60

Совршен подарок за секоја пригода Фасцинирајте ги секој пат со откривање на тајна или изненадувачка сл�

DEN 1.00

Издржлив дизајн : микроперфорирана силиконска подлога со јадро од фиберглас Разновиден : може да се кор�

DEN 319.20

НЕЗАБОРАВНИ И ЕДЕН ОД ЕДЕН ВИД : нашите 11oz е персоналните само за нив? Оваа кригла прави одличен подарок �